خانه / مهارت های املاکی / نشستن ممنوع !!!

نشستن ممنوع !!!

نشستن ممنوع 

 

یه استادی داشتیم روزهای اولی که وارد شغل املاک شده بودم میگفت این صندلی ها سم داره و کسی که زیاد روی اون ها بشینه وارد بدنش میشه و اون مشاور دیگه نمیتونه خونه بفروشه

 

این توصیه رو جدی بگیرید اگه که فکر میکنید کاری ندارید که انجام بدید احتمالا تا الان بخشی از این سم وارد بدنتون شده راهش اینه که همین الان بلند شدید و با چندتا مشتری یا مالک صحبت کنید. چندتا قینت بشگنید یا چندتا قرار بازدید فیکس کنید. اگه واقعا تصمیم گرفته باشید کاری انجام دهید خودتون راهش رو پیدا میکنید

 

اجازه ندید روزمرگی شادابی تون رو ازتون بگیره و باعث بشه اهداف تون رو فراموش کنید. اطلاعات و مهارت ها هم مثل اسباب و اثاثیه خاک میگیرن . باید سالی یکی دوبار گردگیری کنید تا به روز بمانید و از بازار عقب نیفتید.

یکی از کارایی که میتونید بکنید برای گردگیری مطالعه و استفاده از محصولات گروه کام هستش که میتونه بسیار به شما برای افزایش درآمدتون کمک کنه. توجه داشته باشید که تکرار و تکرار که باعث موفقیت شما میشه.

 

حتی مقالات و مطالبی که قبلا خوندید رو هم دوباره و دوباره بخونید اینکار باعث میشه به درک بهتری از موضوع برسید . اگه یکی از محصولات صوتی و یا تصویری کام رو قبلا تهیه کردید دوباره گوش بدیدش .

 متوجه میشید که خیلی از نکات رو درست متوجه نشدید یا فراموش کردید که با استفاده مجدد از اون ها درآمدتون افزایش پیدا میکنه و روحیه تون هم بهتر میشه. 

توی دفتر بیکار نشینید ! نشین بردار من ! نشین!!!

 

 

یا علیالهی روزی تون هزار برابر شه 

درباره‌ی مهدی فارسی

من کمک می کنم تا بتونی یادبگیری چگونه یک فایل پیدا کنی به قیمت برسونی و بعد بفروشی و کمیسیون خوب بگیری .

همچنین ببینید

نحوه تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت

◀️ سی و دو نکته کلیدی مشارکت در ساخت

همیشه قراردادهای مشارکت در ساخت دارای پیچیدگی ها و حساسیت های خاص خودش است . …

یک نظر

  1. مشاور املاك دلتا

    پرچمت بالاست سلطان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت در دوره رایگان ۸ جلسه ای ” آموزش فروش حرفه ای ملک و مستغلات “
هر روز یک جلسه از دروس به ایمیل شما ارسال خواهند شد