خانه / کارآفرین آفرینی / اصول مذاکره اسرار به اجاره املاک از یک نماینده برتر

اصول مذاکره اسرار به اجاره املاک از یک نماینده برتر

اصول مذاکره

اسرار به اجاره املاک از یک نماینده برتر
 بدون نظر
کوزی ۲۱۰۳۸۷۸-happy_business_leaders_handshaking_at_meeting-884×588
نمایندگان در تمام اشکال و اندازه ها آمده اند. من متوجه می شوم که هر کدام از این سه دسته به بازار می آیند: مدیر، مدیر یا فروشنده. بهترین عوامل فروشندگان عالی هستند و دلیل این امر ساده است. شما به راحتی می توانید برای پشتیبانی بازاریابی و اداری استخدام کنید. شما نمیتوانید (یا حداقل باید نگذارید) شخص دیگری را برای قراردادتان دعوت کنید.
من مطمئن نبودم که من این کار را بکنم چون ممکن است به راحتی در طول مذاکرات بعدی من را مجذوب خود کند، اما آن را پیچیده – این اطلاعات خوبی است. در اینجا تاکتیک هایی هستند که توصیه می کنم در طول مذاکرات به آنها کمک کنید.
نکته هایی در مورد نمایندگی یک خریدار
۱٫ ماهی برای اطلاعات از نماینده لیست – برخی از عوامل برای بدست آوردن راه بیش از آنها قبل از پیشنهاد ارائه شده بدنام بدنام است. قبل از ارسال پیشنهاد و درخواست این سؤالات، پیشنهاد میکنم قبل از ارائه پیشنهاد شرکت تماس بگیرید:
آیا پیشنهاد دیگری در مورد میز یا علاقه جدی طرف های دیگر وجود دارد؟ (این به شما می گوید که اگر شما نیاز به تهاجمی و سریع با یک پیشنهاد دارید یا می توانید زمان خود را به خطر بیافتید و بازی آن را کند کنید) آیا فروشنده می تواند بسته بندی سریع را در اختیار شما قرار دهد؟ (صرفنظر از زمانی که خریدار شما مایل به بستن است، از این سوال بپرسید. نماینده لیست احتمالا به شما خواهد گفت اگر آنها خانه داشته باشند، نیاز به پیدا کردن یکی دیگر دارند. شما می توانید با استفاده از این اطلاعات، هر گونه پیشنهاد که فروشنده را رد کرده است، نمیخواهم وقت خود را تلف کنم. چندین بار نماینده فهرست حق را به پیشنهادات قبلی دریافت کرده و به من اطلاعات ارزشمندی داده است تا به من در ارائه پیشنهادات من کمک کند.
۲٫ قبل از رسیدن به دلار بالای خریدار، به دلار دپارتمان فروشنده بپردازید. هدف هر یک از مذاکرات من این است که فروشنده را به قیمت پایین دالر من بفروشید و مشتریان خریدار من تصمیم بگیرند که آیا مایلند آن را بپذیرند یا خیر. بنابراین، من هیچ مشکل ارائه پیشنهاد کم و تشویق عامل فهرست برای ارائه شمارنده نیست.
۳٫ ارائه بالاتر، مقابله با کمتر – برخی از خریداران مایل به شروع با ارائه بسیار کم، توهین آمیز با برنامه ای برای حرکت به طور قابل توجهی در صورت لزوم. من متوجه می شوم که مذاکرات وقتی که خریدار با قیمت بالاتری ارائه می دهد، بهتر عمل می کند اما در طی هر شمارنده کمتر حرکت می کند.
راهنمایی در مورد نمایندگی فروشنده

۱٫ ایجاد حس فوری – زمانی که من از یک نماینده خریدار علاقه مند می پرسم که آیا منافع دیگری وجود دارد یا خیر (به موارد زیر در هنگام نمایندگی خریدار مراجعه کنید)، مهم است که پاسخ خود را به مشتری ارسال کنید دلیل اینکه سریعا با یک پیشنهاد عمل کنید اما آنها را با ترس رقابت نترسانید. در اینجا استراتژی من برای انجام این کار است:
۱ – دولت است که حتی اگر وجود نداشته باشد، منافع جدی وجود دارد. هرگز به عامل خریدار بگویید که هیچ علاقه ای به اموال شما نداشته باشد. این نماینده یا خریداران را تصور می کند که هیچ کس دیگر فکر نمی کند که لیست شما ارزش خرید دارد. ۲ – نشان می دهد که یکی دیگر از خریدار علاقه مند به چندین جزئیات کلیدی است تا داستان شما قابل اعتماد باشد. بعضی از این ها دروغ سفید سفید هستند، من آن را مذاکره می نامم. خط مورد علاقه من این است: “یک زن و شوهر جوان از طریق والدین خود برای یک نگاه دوم وجود دارد”. این بدان معنی است که خریداران آن را دوست دارند و به دنبال درخواست های دیگر قبل از ارسال پیشنهاد هستند. ۳ – ارائه یک مهلت. اگر نماینده روز سه شنبه تماس بگیرد، اضافه می کنم که این دومین نمایش در روز پنج شنبه اتفاق می افتد. این به خریدار فعلی ۴۸ ساعته می دهد تا پیشنهاد قوی ارائه دهد و قبل از ریسک رفتن به چندتایی پذیرفته شود.
۲٫ قبل از رسیدن به دلار دلخواه خود به دلار خریداری کنید. همانطور که در بالا ذکر شد، اگر پیشنهادی اولیه کم باشد، با مقادیر اندکی روبرو شوید تا ببینید چه مقدار خریدار قبل از نشان دادن آنچه که آنها ارائه می دهند بالاترین و بهترین پیشنهاد خود را.
۳٫ ارائه یک گزینه ضد کنسول رایگان – پیشنهادات امروز با هزینه بسته شدن، ضمانت خانه، حق بیمه عنوان و غیره لود می شود. این معمول است که فروشنده من ممکن است فقط با موافقت به امتیازات ۱۰،۰۰۰ دلار باقی بماند، گرچه ممکن است خریدار فقط در خرید تمرکز کند قیمت من می خواهم که خریدار واقعا درک کند که فروشنده چه مقدار است، بنابراین من معمولا با دو شمارنده پاسخ می دهم. مانند:
گزینه ۱: قیمت فروش ۲۵۰،۰۰۰ دلار. فروشنده موافقت می کند تا مبلغ ۵۰۰۰ دلار در برابر هزینه های بسته بندی پرداخت کند. ۱۰۰۰ دلار به عنوان یک ضمانت خانه. ۲۰۰۰ دلار نسبت به عنوان بیمه. گزینه ۲: ۲۴۲۰۰۰ دلار قیمت فروش. بدون امتیازاتاصول مذاکره
نکات عمومی
۱٫ کپی کردن عامل – اگر شما می توانید ارتباط برقرار کردن با عامل، آنها بیشتر مایل به احساس مانند شما دو “همکاری” و نه روبرو شدن با یکدیگر. عامل دیگر بیشتر احتمال دارد که دست خود را نشان دهد و جزئیات بیشتری در مورد آنچه که باید در مورد پیشنهاد ارائه دهد را نشان می دهد.
۲٫ دو شمارنده و یک نهایی – مذاکرات نمی تواند برای همیشه ادامه یابد و من متوجه شده ام که بین پیشنهاد باز و قیمت نهایی توافق شده، معمولا دو طرف طرفدار طرف قرارداد وجود دارد. به عنوان مثال: به عنوان یک خریدار، اگر پیشنهاد شما برای خرید ۲۵۰،۰۰۰ دلار است و شما نمی خواهید بیش از ۲۶۰،۰۰۰ دلار پرداخت کنید، من توصیه می کنم با ۲۵۵،۰۰۰ دلار – و سپس ۲۵۸،۰۰۰ دلار – و سپس با ۲۶۰،۰۰۰ دلار ثابت باقی بماند. هر شمارنده کوچک می شود اما هنوز نشان می دهد که شما مایل به حرکت قبل از اینکه شماره شرکت خود را به دست آورید. اول شخص را برای اولین بار در آخرین شرایط ثبت نام کنید. این فوق العاده مهم است. آخرین چیزی که می خواهید این است که نهایتا به عامل مخالف بگویید. چه کسی می داند که آیا آنها در ۲۴ ساعت در شرایط امضاء شما نشسته اند یا از آن برای خرید بهتر برای پیشنهاد خرید استفاده می کنند. با درخواست این که طرف دیگر طرف قرارداد را اولویت بندی کند، به مشتری خود می گوید که نهایی شدن این موضوع است. همانطور که می بینید، واقعا هنر برای مذاکره در معامله املاک و مستغلات است. لطفا توجه داشته باشید، با این حال، خط مشی خوبی بین “مذاکره” و یک تلنگر / دروغگو / اسکومباگ وجود دارد. مردم را گمراه نکنید تا هزینه ای را برای یک کمیسر هزینه کنید و یا از زیر خریدار خارج شوید. شهرت شما مهم تر از کمیسیون است.

این مطلب هم بخوانید مفیده :  نکات کارشناس در مورد مذاکره با عوامل املاک و مستغلات

درباره‌ی مهدی فارسی

من کمک می کنم تا بتونی یادبگیری چگونه یک فایل پیدا کنی به قیمت برسونی و بعد بفروشی و کمیسیون خوب بگیری .

همچنین ببینید

دوره نکات حقوقی املاک

جلسه اول دوره نکات حقوقی خرید و فروش املاک و مستغلات     دانلود فایل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت در دوره رایگان ۸ جلسه ای ” آموزش فروش حرفه ای ملک و مستغلات “
هر روز یک جلسه از دروس به ایمیل شما ارسال خواهند شد