اینستاگرام مشاوران املاک

چگونه خوب کمیسیون بگیریم ؟!

چگونه خوب کمیسیون بگیریم ؟!

برای کمیسیون گرفتن هم شما باید مثل بقیه کارها در املاک سناریو و مدل ذهنی داشته باشید به این صورت که از پیش بدونید چی می خواهید بگویید و برای هر صحنه ٬ دیالوگ و عکس العمل خودتون رو داشته باشید شما باید منبع و مرجع باشید برای جملات مناسب در موقعیت های مختلف به این صورت که  مشتری اگر فلان جمله رو گفت شما از پیش جملات لازم برای اینکه مسیر صحبت رو به کمیسیون عالی ببرید میدونید تعداد این جمله ها اصلا زیاد نیست سعی میکنم که در هر مقاله به تعدادی از اون ها اشاره کنم.

خب  حالا فرض میکنیم که شما میخواهید با یک متقاضی و یا مالک در باره کمیسیون صحبت کنید ایمان و اعتقاد به خودتون بسیار مهم و کلیدی ست.درآمد مشاور املاک

شما باید محکم و قرص صحبت کنید تا حس درونی تون به مخاطب تون منتقل بشه.

بعد از کارشناسی ملک با مالک توافق کنید بگید که در طی مدت زمان یک هفته تا ۱۰ روز این ملک تون رو براتون میفروشم و کمیسیونم یک درصد هستش یا عدد و رقم اعلام کنید به این صورت که من خونتون رو ۴۵۰ میلیون میفروشم و ۵ میلیون تومان کمیسیون میگیرم.

 

این مطلب هم بخوانید مفیده :  آموزش مشاورین املاک : کارشناسی (۲)

 

عزیزان نکته بسیار بسیار مهم اینه که ؛ خونه ای که شاید شما ۴۰۰ میلیون بفروشید و ۳ میلیون کمیسیون از  مالک بگیرید من و دوستانم میفروشیم و ۱۰ میلیون کمیسیون میگیریم .

بخشی از تفاوت در میزان کمیسیون مشاور مبتدی با مشاور حرفه ای بخاطر مهارت در توافق با طرفین معامله است قبل از انجام قرار داد ٬ توجه داشته باشید که قبل از انجام قرار داد.

 

بازم از ترفند های حرفه ای گرفتن کمیسیون صحبت میکنیم سعی میکنیم یک دوره هم آماده کنیم که به طور جامع و کامل به این موضوع بپردازیم تا بتونیم به هدفمون در چند برابر کردن درآمد شما برسیم .

این دوره رایگان خواهد بود. در سایت عضو شوید تا بتونیم شما را از آماده شدن این دوره مطلع کنیم.

 

چطور میزان کمیسیون را بیان کنیم

مشاوران مبتدی فکر میکنند که اگر کمیسیون و حق خودشان را به مشتری ها بگن ٬ مشتری ها فکر میکنن اونا آدم های بد و پول پرستی هستند !!!??

اما واقعیت دقیقا برعکس این موضوع است ٬ وقتی به مشتری می گید کمیسیون ما برای انجام این معامله ۱۰ میلیون تومان می شود …??

مشتری شما را جدی میگیره ٬ برای کارتون ارزش قائل میشه و در ناخودآگاهش این موضوع نقش می بنده: این مشاور کارشو بلده … این یک مشاور املاک حرفه ایِ

این مطلب هم بخوانید مفیده :  چشم انداز گروه کام

⛔ میزان کمیسیون در خواستی باید متناسب با میزان ارزشی که برای مشتری ایجاد میکنید باشه

باید به زمان اعلام کمیسیون هم توجه داشته باشید. میزان کمیسیون و دستمزدتون را در کارشناسی به مالک اعلام کنید ولی برای مشتری وقتی هنوز اقدامی انجام ندادید و مشتری به نتیجه نزدیک نیست دلیلی نداره که اصطلاحا باهاشون کمیسیون را فیکس کنید یعنی بر سر کمیسیون باهاشون مذاکره کنید .

الهی روزی تون هزار برابر شه … یا علی

اینستاگرام مشاوران املاک

درباره‌ی مهدی فارسی

من کمک می کنم تا بتونی یادبگیری چگونه یک فایل پیدا کنی به قیمت برسونی و بعد بفروشی و کمیسیون خوب بگیری .

همچنین ببینید

خیار مجلس

خیار مجلس چیست؟

تعریف خیار مجلس خیار مجلس ، حقّ فسخ معامله براى هر یک از فروشنده و خریدار تا قبل از جدا شدن از یکدیگر. مقصود …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *