Menu

02191035493

حساب کاربری

در این مطلب صحبت شده درباره :

آموزش املاک

real estate courses (8)

 

آموزش املاک

۱۸ دوره املاک و مستغلات رایگان برای بازاریابی و گرفتن مجوز شما: یاد بگیرید که یک تولید کننده برتر باشید
این ۱۸ دوره املاک و مستغلات عمدتا رایگان هستند و به شما کمک خواهد کرد خانه های بیشتری را به فروش برسانید. همه چیز از گرفتن مجوز شما به بازاریابی آنلاین تحت پوشش است.

بیا دنبالم
تایلر زای
هی من Tyler با Easy Agent Pro را دارم! ما محتوای بازاریابی بالا را برای realtors ارائه می دهیم … و ما آن را به صورت رایگان انجام می دهیم! من در مورد به اشتراک گذاری تاکتیک ها و استراتژی هایی که امروزه می توانند اجرا شوند هیجان زده هستم. بیایید چت کنیم – از سوالاتی که می خواهید در نظرات زیر بخواهید از من بپرسید … من را دنبال کنید
آخرین ارسال های Tyler Zey (همه را ببینید)
عنوان وردپرس – آوریل ۲۶، ۲۰۱۷
فرمول تبلیغات YouTube 200X ROI Real Estate! (حتی اگر شما می خواهید لیست هدف) – آوریل ۲۴، ۲۰۱۷
گروه های فیس بوک برای املاک و مستغلات: Goldmine برای Realtors مایل به انجام این چیزهای ساده – آوریل ۲۴، ۲۰۱۷
اشتراک گذاری
TWEET
پست الکترونیک
پین
آیا شما به دنبال دوره های املاک و مستغلات هستید که به شما کمک می کند تا در بالای بازی خود باقی بمانید؟

یا در بازی بازی کنید؟

این روزنامه این روزها به روزهای آنلاین رایگان املاک و مستغلات اختصاص دارد. به سادگی TONS از منابع آزاد وجود دارد که می تواند به شما آموزش دهد که چگونه می توانید تولید کنید و لیست های خود را بهتر کنید.

و امروز من قصد دارم همه چیز را برای شما انتخاب کنم. من همچنین قصد دارم چند دوره مجوز برای نزدیک شدن به کسانی که در املاک و مستغلات شرکت می کنند را در نظر بگیرم.

اینجا چیزی است:

به معنای واقعی کلمه هرگز ارزان تر و یا ساده تر برای شروع در املاک و مستغلات. به معنای واقعی کلمه بیش از ۲۰۰ ایده بازاریابی وجود دارد که می توانید برای شروع اولین منجر خود استفاده کنید. و اکثر آنها کمتر از ۱۰۰۰ دلار هزینه می کنند.

فقط ۱۵ سال پیش، آن را به سادگی برای فروش لیست جدید هزینه بیش از ۱۰۰۰ دلار. اکنون، به دلیل تمام ابزارهایی که در زمینه بازاریابی املاک و مستغلات وجود دارد، تقریبا تمام هزینه ها کاهش می یابد.

بیایید به این ۱۸ دوره رایگان املاک و مستغلات برای بازاریابی و گرفتن مجوز شما:

دانلود رایگان ۱۸ دوره رایگان املاک در اینجا

*** لطفا توجه داشته باشید: من تنها در دوره های رایگان زیر پشتیبانی می کنم. تقریبا در تمام این دوره ها سعی می کنید یک محصول را در پایان آنها به فروش برسانید. من محصولات یا خدمات مربوط به این دوره ها را بازبینی نمی کنم.

دوره های املاک و مستغلاتآموزش املاک

 

 

دوره های بازاریابی املاک و مستغلات

دریافت بیشتر موارد؛ در کمتر زمان – دوره آنلاین رایگان املاک و مستغلات است که شما را آموزش مبانی (و پیشرفته) تاکتیک سرب سرب

 

یاد بگیرید چگونه بیشتر و بیشتر از #realestate منجر و ترافیک با این دوره های رایگان! کلیک کنید به TWEET
 

 

۱) BEAT ZILLOW: گام به گام برای کسب مشتریان املاک و مستغلات

توسط: Easy Agent Pro – در اینجا عضو شوید

 

این ویدیو قله دزدی است که شما در دوره های املاک و مستغلات Easy Agent Pro خواهید آموخت.

 

دوره اول در لیست ما از دوره های املاک و مستغلات در مورد گرفتن ترافیک قابل توجهی به وب سایت املاک و مستغلات است. این درس کوتاه مدت ۴ قسمت شامل مبانی شروع کار در وبلاگ نویسی و جستجوگرها برای وب سایت های املاک و مستغلات است.

این دوره در درجه اول برای مبتدیان است که به دنبال یادگیری اصول اساسی ترافیک وب سایت هستند.

چرا موضوع ترافیک چیست؟

آسان، ترافیک شما را دریافت خواهد کرد:

چشمها بر روی خواص شما
اتصالات
منجر می شود
$$$$ در پایان روز
با بیش از ۹۰٪ از معاملات املاک و مستغلات، شروع به آنلاین، شما باید شروع به تمرکز بر گرفتن ترافیک قابل توجهی برای حفظ ارتباط در املاک و مستغلات.

 

در اینجا یک پیش نمایش از آنچه شما یاد خواهید گرفت:

 

 

 

دوره های املاک و مستغلات

۲) دانشگاه PPC

توسط: WordStream – عضویت در اینجا

هنگامی که به دوره های بازاریابی آنلاین در املاک و مستغلات می آید، می توانید به یادگیری بیشتر در مورد PPC نباشید. به نظر من دانشگاه WordStreams PPC رایگان به شما می آموزد که چه چیزی باید بداند تا بتواند تنهایی آنلاین را ایجاد کند.

حتی اگر در نهایت یک شرکت برای مدیریت درآمد تبلیغات خود را استخدام کنید، این دوره به شما کمک خواهد کرد زبان را سریع یاد بگیرید. شما بهتر می توانید تصمیم بگیرید که آیا کمپین های PPC موثر هستند و یا صرفا هدر دادن پول.

PPC سریعترین راه برای دریافت ترافیک و هدایت امروز است. بر خلاف جستجوگرها، وبلاگ نویسی، و رسانه های اجتماعی، شما می توانید به طور جدی شروع به تولید منجر امروز.

 

در اینجا یک PPC ویدئو سریع آموزش:

 

 

دوره های املاک و مستغلات (۱)

۳) چالش بازاریابی آنلاین گوگل آموزش املاک

توسط: گوگل – عضویت در اینجا

گوگل دارای یک دوره بازاریابی دیجیتالی است که برای عموم آزاد است. این مواد عمدتا مقدماتی هستند و بر تاکتیک هایی که می توانند بهترین شیوه ها باشند، تمرکز می کنند.

شما می توانید مقدمه ای برای بازاریابی دیجیتال، بازاریابی موتورهای جستجو، تبلیغات، رسانه های اجتماعی و تجزیه و تحلیل با این دوره دریافت کنید.

مواد لازم است که یک حساب Google داشته باشید. اما، در یک روز آهسته، ارزش دیدن آن را دارد. شما یک یا دو چیز را یاد خواهید گرفت که به شما کمک می کند تا یک بازاریابی بهتر در اینترنت ایجاد کنید.آموزش املاک

 

منجر به جستجوی ارگانیک، نرخ نزدیک به ۱۴٫۶٪ را نشان می دهد، در حالیکه بازاریابی خارج از کشور نزدیک ۱٫۷٪ است … کلیک کنید تا TWEET
 

دوره های املاک و مستغلات (۲)

۴) برنامه آموزش بازاریابی ورودی

توسط: Hubspot – عضویت در اینجا

هنگامی که به دوره های آنلاین املاک مفید می آید، شما باید دوره بازاریابی Hubspot را پرداخت کنید. منجر به آنلاین و منجر ورودی به سرعت تبدیل شدن به بهترین نوع سرب به در املاک و مستغلات.

علاوه بر دادن سئو سایتی اصلی، رسانه های اجتماعی، a

این مطلب به نظرت چطور بود؟
5.4/10

2 نظر

  1. به نظر شما شغل املاک نوین نمیشه؟ یعنی این حالت سنتی جمع نمیشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.