خانه / کارآفرین آفرینی / مدارک لازم برای پروانه مشاور املاک

مدارک لازم برای پروانه مشاور املاک

مدارک لازم برای پروانه مشاور املاک

۱٫ شریک با عوامل دیگر

شاید یک خریدار یا فروشنده فنجان چای شما را نداشته باشد. یا شاید قیمت آنها در چرخ دستی شما نیست.

به گفته یکی از کمپانی های تولید کننده در Inman Connect، به جای این که این مشتریان آینده نگر را دور بگذارند، شما باید آنها را با رقبای خود در فهرست خود قرار دهید یا آنها را به اشتراک بگذارید.

تانیا ژیبریلوا
تانیا ژیبریلوا

Tanya Dzhibrailova، نماینده ای در املاک Zephyr Real Estate، واقع در سان فرانسیسکو، گفت: “پنجاه درصد چیز چیزی بهتر از ۵۰ درصد هیچ چیز نیست.”

 

تسلط به مزرعه خود و تقویت SEO خود را با بازاریابی محتوا
کشف قدرت بازاریابی محتوا برای عوامل املاک و مستغلات بیشتر بخوانید
دیوید کریمر، معاون اجرایی در بورلی هیلز، هیلتون و هییلند، مستقر در کالیفرنیا، گفت که همکاری با عامل دیگری نیز راه حلی برای جلوگیری از از دست دادن چشم انداز رقبای بزرگی است.

عوامل موفق چگونه موفق می شوند
کلیک کنید به صدای جیر جیر

۲٫ از یک خبرنگار استفاده کنید

برای یک ماه کمتر از ۵۰۰ دلار، می توانید روابط طولانی مدت با روزنامه نگاران را برای کمک به موقعیت شما به عنوان محلی “منبع ذکر شده” برای همه چیز املاک و مستغلات ضربه بزنید.

۳٫ داستان به خبرنگاران

گزارشگران دائما برای زوایای داستان شکار می کنند. به جای اینکه صرفا نشان دهند که آنها از شما به عنوان یک منبع استفاده می کنند، آنها را بر روی یک تبلت نقره ای بریزید.

آیا گاراژ های بزرگ و یا خانه های مهمان مورد علاقه است؟ به آنها بگو.

اندرو گرینول، مدیر عامل شرکت Pleasanton، واقع در کالیفرنیا، گفت: “آنها برای موضوعات گرسنه هستند.”

۴٫ فروشندگان و سرمایه گذاران را برای مشتریان ضربه بزنید

Dzhibrailova کسب و کار از فروشندگان و سرمایه گذاران شیرده او به عنوان یک مدیر املاک به “ساخت یک پایه” برای کسب و کار املاک و مستغلات او ملاقات کرد. کرامر گفت که حسابداران و وکلا به عنوان منابع کسب و کار بسیار قوی کار می کنند.

۵٫ تعداد زیاد خانه های باز

کرامر گفت: “خانه های باز بهترین چیزهایی هستند که شما کسب و کار ندارید.” شما مجبور نیستید که برای میزبانی آنها پول بپردازید و علاوه بر انعطاف در سرنشینان، آنها می توانند به شما در کمک به یک محله و ساکنین آن کمک کنند.

۶٫ معاملات را نزنید

هنگامی که پای خود را می گیرید، هرگز خریدار یا فروشنده را دور نیندازید. بعضی از معاملات ممکن است به کمپنی های چربی ترجمه نشوند. اما ممکن است کسب و کار بیشتری کسب کنند یا خانه های ارزان قیمت را در آینده خریداری کنند.

۷٫ برقراری ارتباط با مشتریان گذشته و منابع ارجاع

مدارک لازم برای پروانه مشاور املاک

کرامر میگوید که چهار بار در هفته ناهار (معمولا ۵۰ دلار در هر جلسه) برای مخاطبین ارائه میگردد که حدود ۱۰ درصد بازدهی سرمایهگذاری را نشان میدهد، که بیشتر از بازده ۲ درصدی سرمایهگذاری است که او از مناطق محصور شده با کارت پستال میبیند.

Dzhibrailova به روز رسانی بازار، کارت های فقط لیست شده، کارت های فقط فروش و کارت های تولد و تعطیلات را به مشتریان گذشته ارسال می کند.

کریمر گفت، ارسال لیست مشتریان سابق و اعلامیه های خانه باز نیز می تواند سود سهام را پرداخت کند.

۸٫ استخدام یک مربی املاک و مستغلات

مربی ها برای همه نیستند، اما کریستوف چو، یک نماینده در Coldwell Banker Previews International، گفت که سربازی در هر ماه به مبلغ ۱۰۰۰ دلار برای مربیگری از شرکت مایک فری بازپرداخت ده برابر درآمد خود را انجام داده است.

چو گفت: “من نیاز به افزایش کمی برای رفتن به هفته آینده دارم.”

۹٫ حضور آنلاین را تقویت کنید

هیات مدیره گفت که پرداختن به توسعه دهندگان برای ساختن یک وب سایت که رتبه بالا در نتایج جستجو است استراتژی بازاریابی آنلاین ارزان تر و پایدار تر از خرید تبلیغات موتور جستجو است.

کرامر، که گفته است که او سه کارمند در خانه خود دارد که به طور مداوم در جستجوگر وبسایت خود (بهینه سازی موتور جستجو) کار می کند، گفت که او اخیرا یک لیست ۳۰ میلیون دلاری را از طریق حضور آنلاین خود به دست آورد.

کرامر در مورد جستجوگرها گفت: “این جریان زندگی شماست.

Dzhibrailova گفت Yelp، جایی که او به عنوان یکی از پنج عامل برتر در بازار او، به عنوان “تاثیر فوق العاده ای” در کسب و کار او داشته است.

تصویر ماده به امی یوهانسون / Shutterstock.com اعتبار داده شده است

درباره‌ی مهدی فارسی

من کمک می کنم تا بتونی یادبگیری چگونه یک فایل پیدا کنی به قیمت برسونی و بعد بفروشی و کمیسیون خوب بگیری .

همچنین ببینید

دوره نکات حقوقی املاک

جلسه اول دوره نکات حقوقی خرید و فروش املاک و مستغلات     دانلود فایل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت در دوره رایگان ۸ جلسه ای ” آموزش فروش حرفه ای ملک و مستغلات “
هر روز یک جلسه از دروس به ایمیل شما ارسال خواهند شد