۵ تا از زیباترین وب سایت های املاک و مستغلات

۵ تا از زیباترین وب سایت های املاک و مستغلات
طراحی وب سایت شگفت انگیز برای نمایندگان و کارگزاران
۳۰ نمونه زیبا وب سایت املاک و مستغلات
ثبت نام برای یک
مشاوره رایگان

 

 

 Sheerin Feizi Group – Delray Beach، FL

از عکس های لبه به سمت لبه که هر بازدید کننده ای را به سایت خوش آمد می گوییم، به تاثیر انیمیشن متحرک انتقال در هر اسکرول، وب سایت عامل Sheerin Feizi یک لذت بصری است. طرح رنگی تمیز آن با تصاویر پر جنب و جوش که کاملا روحیه جوامع فلوریدای جنوبی Delray Beach، Boca Raton، و Boynton Beach را جذب می کند، متناسب است. اطلاعات برجسته در صفحات سایت به مخاطبان املاک و مستغلات از انواع مختلف – از خریداران، فروشندگان، و سرمایه گذاران ملک تجاری.
دریافت قیمت و ویژگی ها
 
۲٫ نیکول موک – پرینستون، نیوجرسی
NicoleMuk.com پیروزی در استفاده از خط و رنگ در ایجاد تنش بصری است. تعادل صدای خنک و گرم و ترکیب خطی قوی، طراحی چشم را درگیر می کند و بیننده را تشویق می کند تا به سمت بالا حرکت کند و بقیه سایت را مشاهده کند. Minimalist هنوز پر جنب و جوش است، آن را به عنوان ظریف و پیچیده به عنوان پرینستون، NJ خود است. رابط کاربری همانند هماهنگی، با دکمه های به خوبی فاصله و ویژگی های کمرنگ انیمیشن دینامیک است. NicoleMuk.com ازدواج موفق از طراحی و عملکرد است و ثابت می کند که نیازی به انتخاب بین یک یا دیگری نیست.
دریافت قیمت و ویژگی ها

۳٫ تاتیانا دروونسیان – لس آنجلس، CA

طرح رنگی سرخ و سفید این سایت به معنای طولانی شدن سواحل لندن است و به نظر می رسد که هنوز تمیز نشده است. لینک های مهم – به ابزار جستجوی اموال، فرم ارزیابی خانه و شرکت در مورد صفحه – درست در بالای صفحه است. برای پیدا کردن یک مقدمه مختصری درباره مالکیت سایت تاتیانا دروونسیان، به پایین بروید. ساده و ظریف، بازدید کننده را با اطلاعات زیادی بمباران نمی کند و اجازه می دهد تا ملزومات را برجسته نماید.
دریافت قیمت و ویژگی ها
 مصر Sherrod – آتلانتا، GA
۴٫ Egypt Sherrod – Atlanta، GA

سبک و محتوای: این یک وب سایت املاک و مستغلات مصر Sherrod است. مصر با صدایی شفاف و صدایی بنفش که در سراسر سایت دیده می شود، صدای امضا خود را به نمایش می گذارد، ساختن طرح رنگی مدرن و با مزه. صفحه اصلی تنها به تعادل کامل محتوای و طراحی اعتقاد دارد. در حالی که اطلاعات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد – از ویژگی های برجسته در سراسر آتلانتا بزرگ، به وبلاگ های املاک و مستغلات کمک می کند، به جزئیات ترجیح فروشنده – طرح بندی سازمان اطمینان حاصل می کند که صفحه غلبه نمی کند. این که آیا شما یک خریدار، فروشنده یا سرمایه گذار هستید، مطمئن هستید که منابع با دقت بسته بندی شده را با توجه به نیاز خود پیدا کنید.
دریافت قیمت و ویژگی ها
 کارول استاب – منهتن، نیویورک
۵٫ کارول استاب – منهتن، نیویورک

آماده به عشق در منظر شهر منهتن هستید؟ بازدید از وب سایت املاک و مستغلات کارول ایستاب آن را تضمین می کند. افق شبانه زرق و برق دار برجسته به نظر می رسد هر دو در پس زمینه از صفحه اصلی خود، و همچنین در لوگو متمایز آن است. این وب سایت عامل ارائه می دهد منابع برای حمایت از نام تجاری خود را مستقیم. بخش “فیلم های من” را بررسی کنید و از تعهد کارول به ماندن در بالای مخاطبان تکنولوژیک خود لذت ببرید. دو بخش مورد علاقه ما “Pulse” است که گزارشات بازار و پست های وبلاگ در مورد بازار املاک و مستغلات لوکس منهتن را به نمایش می گذارد؛ و بخش ویژگی های کاربر پسند که به طور منظم لیست ها را به “فروش”، “بسته” و “اجاره” سازماندهی می کند.

 

منبع

اینستاگرام آموزش مشاور املاک

درباره‌ی مهدی فارسی

من کمک می کنم تا بتونی یادبگیری چگونه یک فایل پیدا کنی به قیمت برسونی و بعد بفروشی و کمیسیون خوب بگیری .

همچنین ببینید

شرح وظایف سرپرستان املاک

۸+۸ نکته از شرح وظایف سرپرستان املاک

در این مقاله قصد بررسی اجمالی وظایف سرپرستان املاک را داریم . منظور از سرپرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *