۵ نکته برای مشاور املاک موفق بودن

م مشاور املاک موفقمشاور املاک موفق

چگونه می توان یک نماینده واقعی املاک کرد

موفقیت در امر املاک و مستغلات در مورد گذراندن آزمون صدور مجوز نیست.

بیش از حد بسیاری از املاک و مستغلات ممکن است بیش از آزمون صدور مجوز، و سپس در دو سال اول خود را شکست، زیرا آنها یک برنامه را توسعه داده و به دنبال موفقیت در تبدیل شدن به یک مشاور املاک و مستغلات. آنها آزمون را گذراندند، اما موفق به درک کسب و کار، توسعه بودجه و یک طرح کسب و کار نشدند، یا برای یادگیری طنابهایی که در آزمون تدریس نمی شد یا تحت پوشش قرار نمی گرفتند.

این ها فقط راهنمایی ها نیستند، بلکه ابزارهایی هستند که برای کمک به شما برای پیاده شدن در کسب و کار با برنامه ای مناسب برای موفقیت هستند. یادگیری در مورد سرعت کسب و کار، هزینه های انجام کسب و کار و دستیابی به چشم انداز مناسب، بسیار مهم است.

۱ چک لیست عمومی برای تبدیل شدن به یک نماینده املاک و مستغلات

زن بالغ ایستاده با زن و شوهر در مقابل نشانه

این مقاله شما را برای دیگران آماده می کند.Female realtor showing new home to couple در اینجا شما نکات اصلی را در نظر بگیرید که در حال تبدیل شدن به یک مشاور املاک و مستغلات و کسب و کار خود را در راه درست یاد بگیرند. نگه داشتن این نکات در ذهن شما به شما کمک خواهد کرد که از دیگران استفاده کنید تا برنامه ای را دنبال کنید که می توانید آن را دنبال کنید، اما حتی بیشتر مهم است، به آن اعتقاد داشته باشید. یک شروع و برنامه واقعی، اعتماد به نفس را برای انجام این کار به شما می دهد.

متخصصان املاک و مستغلات زیادی وجود دارند که برای کسب درآمد از طریق کسب و کار به عنوان کمیسیون های پولی بزرگ به حساب می آیند. آنها راه سختی را که هزینه های پولی را می گیرند پیدا می کنند و کارهای زیادی برای موفقیت لازم است. بیش

در حالی که بسیاری از افراد بر روی گذراندن آزمون املاک و مستغلات تأکید دارند، تمرکز آنها واقعا بر پایان اشتباه مشکل است. اگر مطالعه کنید، آزمون را تحویل خواهید گرفت. اما اگر به پنج مورد زیر توجه نکنید، به احتمال زیاد به گروه بزرگی از عوامل مهاجرت خواهید کرد که موفق به انجام آن در کسب و کار نمی شوند، زیرا آنها پیش بینی نمی کنند.

۱٫ منبع درآمد پشتیبان را داشته باشید
شما باید به اندازه کافی پول صرفه جویی کنید تا حداقل شش ماه بدون کمیسیون آن را بپردازید یا مدتی کار خود را روزانه انجام دهید.

 

تبدیل شدن به یک کارگزار املاک و مستغلات در یک زمان ممکن ممکن است طرح شما نباشد، اما شما باید بتوانید حساب خود را در زمان شروع کسب کنید. مگر اینکه شما بعضی از اعضای خانواده یا دوستانتان را برای خرید یک خانه داشته باشید، می توانید چند ماه بدون درآمد به آنجا بروید. اکثر عوامل که در اولین یا دوم سال در کسب و کار موفق به انجام آن هستند.

۲٫ یک مربی یا یک کارگزار با آموزش خوب انتخاب کنید
تست چیزی نیست که شما برای موفقیت در هنگام تبدیل شدن به یک مشاور املاک و مستغلات نیاز دارید. شما برای مجوز نیاز دارید، اما برای موفقیت این کسب و کار باید خیلی بیشتر باشید. یک نماینده یا کارگزار موفق برای یک مربی کسب کنید یا پیشنهاد خود را در معاملات آنها کمک کنید. در مورد فرآیند بسیار مورد توجه قرار گرفته است و همه چیز در مورد “فروش” نیست. شما نیاز به درک و توضیح نظرسنجی، بیمه نامه عنوان، حق انحلال، محکومیت، اعمال، و خیلی بیشتر. اگر حداقل چند بار این اسناد را در جریان چندین معاملات املاک و مستغلات مشاهده کردید، احساس می کنید بیشتر توانایی دارید.

۳٫ شروع به ساخت “کتاب کسب و کار” کنید
بعضی از آن ها “حوزه نفوذ” خود را کار می کنند. تبدیل شدن به یک مشاور املاک و مستغلات، تنها اولین گام در یک کار طولانی است (امیدوارم) کار با خریداران، فروشندگان، سرمایه گذاران، ارزیابان، افسران وام، کارگزاران وام، بازرسان، شرکت های عنوان و دیگران.

 

با پیدا کردن یک سیستم مدیریت تماس خوب که در آن شما تمام این مخاطبین و چشم انداز را وارد کنید، از حق خود شروع کنید. شما می خواهید در طول زمان پیگیری کنید و به یک روش کارآمد برای پیدا کردن اطلاعاتی که در مورد چشم انداز و مخاطبین داده اید، نیاز دارید.

۴٫ از فناوری و اینترنت شروع کنید
مهم نیست که چه چیزی از “قدیمی ها” ممکن است به شما بگوید، شما نیاز به اینترنت در بازار املاک و مستغلات امروز. در حالی که برخی از افراد با سال ها در کسب و کار می توانند به دلیل ارجاعات و کسب و کار گذشته در طول سال ها به موفقیت خود ادامه دهند، شما باید از وب سایت و شبکه های اجتماعی خود استفاده کنید تا با خریداران و فروشندگان امروز پایبند بمانید. بودجه برای حضور وب خوب، هرچند گران نیست.

۵٫ تبدیل شدن به یک مشاور املاک و مستغلات فقط یک مجوز نیست
برای اکثر عوامل املاک و مستغلات، دوره ها و آزمون صدور مجوز، کمتر ترسناک تر از انتظاراتشان است. بیداری بیرحمانه بعدا زمانی اتفاق می افتد که درآمد آسان را در دو یا سه ماه اول پیدا نکنیم. آنها تصور می کردند که یک عضو خانواده یا یک دوست به تنهایی در کنار هم قرار گرفته اند، اما زمانی که مشاورجدید فکر می کنند، آنها زمان خود را می گیرند، خرید و یا لیست نمی کنند.

داشتن یک برنامه، برخی از پول ذخیره شده، یا درآمد دیگری، ورود شما را به این تجارت رقابتی صاف خواهد کرد.

real estate agent and buyer standing in front of for sale sign

بودجه برای چند ماه بدون درآمد، شاید شش یا بیشتر در برخی موارد. بودجه برای پول کافی برای شروع یک وب سایت و استراتژی آنلاین برای ایجاد کسب و کار در خط. با این حال، تعداد زیادی از تماس با افراد و شروع لیست های چشم انداز خود را با روش های قدیمی به شما کمک می کند تا در حالی که فرایند آنلاین آنلاین کندتر شروع می شود، شروع به کار کنید. شما می توانید با هر فردی که می شناسید، تماس بگیرید، ایمیل و ایمیل کنید، و شما فقط می توانید یک قرارداد را از کلاه زودتر از آنچه که انتظار می رود بیرون بکشید. این در حالی است که شما تلاش های بازاریابی و کسب و کار خود را در این بازی نگه دارید.

از همسالان، مربی یا کارگزار خود در مورد همه اسناد مهم درگیر شوید. سعی نکنید از سؤال اساسی خریدار یا فروشنده سؤال کنید که نمیتوانید پاسخ دهید، زیرا ممکن است به شما چشم پوشی کند. یا برای پوشه های معامله گذشته بخواهید و اسناد را مطالعه کنند یا از یک نماینده با تجربه در معامله بعدی خود درخواست نمایند.

Agent For Sale Sign

هیچ جایگزینی برای تجربه معامله واقعی وجود ندارد.

کسب و کار املاک و مستغلات می تواند سرگرم کننده، هیجان انگیز و یک حرفه ای بسیار رضایت بخش باشد. با این حال، شما باید آن را از طریق آن سال یا دو سال اول آن را به همه اتفاق می افتد در جاده. یک برنامه داشته باشید، یک پایگاه داده ای از چشم انداز ایجاد کنید و برای پیدا کردن کلید موفقیت برای تبدیل شدن به یک مشاور املاک و مستغلات تلاش کنید.

 

منبع : د بالانس

 

اینستاگرام آموزش مشاور املاک

درباره‌ی مهدی فارسی

من کمک می کنم تا بتونی یادبگیری چگونه یک فایل پیدا کنی به قیمت برسونی و بعد بفروشی و کمیسیون خوب بگیری .

همچنین ببینید

شرح وظایف سرپرستان املاک

۸+۸ نکته از شرح وظایف سرپرستان املاک

در این مقاله قصد بررسی اجمالی وظایف سرپرستان املاک را داریم . منظور از سرپرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *