6 تکنیک مهم در رابطه با فروش ملک

تکنیک فروش ملک

درهر جامعه ای افرادی که با خرید و فروش سرو کاردارند علاوه بر تخصص در قبال کالایی که برای فروش عرضه میدارند میبایست همان قدر هم در رابطه با روانشناسی و شناخت شخصیت اجتماعی خریداران اطلاعات کسب کرده و آموزش ببینند و صرف ارائه کالای مورد نظر و فروش آن کافی نبوده ودر بلند مدت مواجه با شکست می شوند .

فروشندگان حرفه ای املاک نیز از این قاعده مستثنی نبوده ،آنان بایستی به تخصص فروش کاملا” آشنا بوده و آموزش فروش را جزو اصلی ترین و اساسی ترین کارهای روزمره خود قرارداده و به آن ایمان داشته باشند . و با آموزش فروش موفقیت خود رادراین زمینه تضمین نمایند.

چند نکته مهم و تکنیکی را در این رابطه به عرضتان میرسانم :

  • مهارت فروش فقط با آموزش صحیح بدست آمده و در صورت داشتن آموزش خاص و سرپرستی مناسب 

میتوانید مانند یک فروشنده با تجربه و موفق ظاهر شوید .

  • آموخته های خود را در مرحله فروش به اجرا گذارده و نقاط ضعف و قوت خود را یادداشت کرده و بااین بررسی و یادداشت منابع خوبی را برای تجربیات آینده خود ذخیره کنید .

 

  • در مراحل اولیه فروش خودرا یک مشاور بدانید ولی در مرحله آخر که قرارداد فروش منعقد گردید خودرایک فروشنده موفق بدانید .

 

  • با تجزیه و تحلیل شکست در فروش اعتماد به نفس خود رابالا برده و اشتباه را پیدا کنید و انرژی خود را جمع آوری و روش قبلی خود را اصلاح کنید .

 

  • یک قاعده ای هست به نام قاعده پارتو که میگوید 20درصد هرچیزی قابل اهمیت بوده و 80درصد مابقی دارای اهمیت ناچیزی است .یعنی اینکه یک مشاور حرفه ای همیشه برروی 20درصد چیزهای مهم که دارای اهمیت واقعی بوده تمرکز میکند پس سعی کنید با آموزش و یادگیری فروش جزو 20درصد  از مشاورین املاکی بوده که0 8درصد فروشها متعلق به آنهاست .

 

  • چرخه فروش یکی از مهمترین مهارتهای فروش است .چرخه فروش زمان فروش است که از اولین تماس مشتری شروع شده وبا انعقاد قرارداد باتمام میرسد . هرچقدر زمان این چرخه فروش را کمتر کنیم به موفقیت بیشتری دست پیدا میکنیم .یک مشاور املاک حرفه ای چرخه فروش خود را محاسبه نموده و دربازه زمانی مشخص اگر به نتیجه نرسید درارتباط با متقاضی تجدید نظر کرده ووقت خود رابیش ازاین تلف نکرده و تصمیم نهایی را در رابطه با ادامه کار و یاتغییر شکل آن میگیرد. 

      الهی روزیتون هزاربرابر بشه?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این مطلب به نظرت چطور بود؟
5.4/10

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://kaaam.ir/?p=20846
درصورت داشتن مشکلات فنی پیام بدهید
×
گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت در واتساپ بر روی هر کدام از اکانت های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

گروه آموزش کام