۶ قدم برای تبدیل شدن به یک مشاور املاک

۶ قدم برای تبدیل شدن به یک مشاور املاک

  اشتراک گذاری
تبدیل شدن به یک عامل موفق در املاک و مستغلات ترکیبی از آموزش درست، پیدا کردن یک کارگزار تاسیس شده است که می تواند به شما کمک کند اولین مشتریان خود را دریافت و گذراندن امتحانات صدور مجوز دولتی و ملی را داشته باشد. اما این به این معنی نیست که به هنر و صنعت نیاز دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برخی از جنبه های نادیده گرفته شده در کسب و کار املاک و مستغلات مطالعه کنید. (برای خواندن مرتبط، ببینید تفاوت ها در میان یک نماینده املاک، کارگزار و یک مسکن چیست؟)

۱٫ تحصیل کنید
مهم نیست که در کدام کشور زندگی میکنید، باید دورههای قبل از صدور مجوز را بگذارید. با این حال، نیازهای دولت به شدت متفاوت است. به عنوان مثال، کالیفرنیا نیاز به سه دوره کالج دارد. دیگران (مانند آیداهو، که نیاز به دو دوره ۹۰ ساعته دارد) نیاز به تعداد ساعتهای آموزش مشخصی دارند. برای دریافت مجوز برای دولت کشور، با کمیسیون مستقل املاک خود تماس بگیرید.

بعضی از آژانس های املاک و مستغلات دارای الزامات خاص آموزش هستند، بنابراین پس از اینکه در آژانس استخدام شد، مجبور خواهید شد که یک دوره اضافی بگیرید.

۲٫ یک کارگزاری را انتخاب کنید
کارگزاری املاک و مستغلات، آژانس یا دفتر است که از آن مشاور های املاک و کارگزاران کار می کنند. از آنجا که کار با یک کارگزار مورد نیاز است تا به عنوان یک عامل املاک و مستغلات تمرین شود، قبل از فارغ التحصیلی از دوره آموزشی، باید با یک کارگزار تماس بگیرید. کارگزاران دارای حداقل سه سال آموزش املاک و مستغلات هستند و می توانند شما را از طریق سوالاتی که در هنگام کار در زمینه کسب می کنند، و نیز فهرست ها و فروش خانه ها راهنمایی کنند.

هنگامی که به دنبال یک کارگزار هستید، فکر کنید که اندازه کارگزاری، اعتبار آن و آموزش های اضافی ارائه شده است. با خواندن نظرات آنلاین، خواسته دوستان و همسایگان که با آنها تجربه کرده اید و مشاوره خود را در انتخاب کارگزاری تجربه کنید، اعتبار کارگزار را بررسی کنید.

راه دیگری برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاری با دقت سوالات مصاحبه شما است. این نه تنها به شما در جمع آوری اطلاعات کمک می کند، بلکه سؤالات مصاحبه ای جامع به کارگزار کمک می کند تا در صورتی که با آژانس مناسب باشید، تعیین کنید. (از ۵ پرسش و پاسخ دقیق مصاحبه و نحوه پاسخ به آنها)

چند سوال برای پرسیدن:

آیا کارگزاری شما نیاز به دوره های کارشناسی اضافی دارد؟
چند سال تجربه دارید؟
آیا کسی در کارگزاری وجود دارد که می توانم با اکثریت زمان در حین یادگیری کار کنم؟
سبک تماس تماس مشتری برای توسعه منجر چیست؟
چه مدت طول می کشد به طور متوسط ​​به کسب کمیسیون چک؟
این به شما کمک می کند تا کارگزاری مناسب را تعیین کنید. به عنوان مثال، یک نفر ممکن است یک کارگزاری را ترغیب کند که برای کارهای اضافی درخواست دهد، در حالی که دیگر ممکن است قدردانی داشته باشید که کسی که هر روز در طول یادگیری با آنها کار می کند.

۳٫ دریافت مجوز
مجوز املاک و مستغلات نیاز به گذراندن امتحانات دولتی و ملی دارد. علاوه بر این، شما ممکن است مجبور شوید یک بررسی پیش زمینه جنایی ارائه کنید. بین دوره ها، امتحان و هزینه های مجوز برای یک فروشنده املاک و مستغلات، شما می توانید انتظار داشته باشید حداقل ۲۰۰ دلار (معمولا بیشتر)، هر چند قیمت از دولت به دولت متفاوت است.

۴٫ ایجاد یک بودجه نماینده املاک
در حالی که تبدیل شدن به یک عامل املاک و مستغلات ارزان نیست، ارزان تر از ورود به بسیاری از حرفه ها است. هزینه های راه اندازی بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار تخمین زده می شود که باید بین دوره های صدور مجوز، کارت های کسب و کار، علائم و تبلیغات و هزینه های انجمن تقسیم شود – بدون هزینه امتحان اضافی.

از آنجا که املاک و مستغلات یک شرکت مبتنی بر کمیسیون است، شما همچنین نیاز به پول کافی برای کنار گذاشتن برای چند ماه است. این تقریبی هزینه های واقعی است زیرا ممکن است بر اساس انتخاب فردی و هزینه های دولتی متفاوت باشد.

۵٫ تصمیم گیرنده مسکن / املاک و مستغلات را بسازید
به منظور استفاده از عنوان “مسکن”، شما باید به انجمن ملی مسکن (NAR) ملحق شوید. این کار با انتخاب یک کارگزاری وابسته و همچنین حضور در مجموعه ای از جلسات تعیین شده توسط فصل محلی شما انجام می شود.

۶٫ ساخت نمونه کارها مشتری / ارجاع خود را
بهترین راه برای ساخت نمونه کارها شما دوبار است: یک مربی دریافت کنید و از شبکه شخصی خود استفاده کنید. باربارا کنون از انجمن ملی رولتورز می گوید بهترین آرایش برای عامل جدید یافتن مربی در آژانس املاک و مستغلات است که شما انتخاب می کنید که شما را به سمت مخاطبین خریدار / فروشنده هدایت می کند و کمیسیون را تجزیه می کند. در حین گرفتن اولین چک های کمیسیون، این حرفه را از مربی خود آموخته اید.

 

ادامه مطلب: ۶ مرحله برای تبدیل شدن به یک عامل املاک و مستغلات http://www.investopedia.com/articles/professionaleducation/10/6-steps-becoming-a-real-estate-agent.asp#ixzz4wdNhniDw
ما را دنبال کنید: Investopedia در فیس بوک

اینستاگرام آموزش مشاور املاک

درباره‌ی مهدی فارسی

من کمک می کنم تا بتونی یادبگیری چگونه یک فایل پیدا کنی به قیمت برسونی و بعد بفروشی و کمیسیون خوب بگیری .

همچنین ببینید

مشاور املاک حرفه ای

۳×۳ نکته در برخورد با مالک و مشتری که مثل یک مشاور املاک حرفه ای بدرخشید!!!

مشاور املاک حرفه ای به نظر برس حضرت علی می فرمایند که اگر جز گروهی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *