بلاگ

آیا با کار نیمه وقت در مشاوری املاک میشود موفق شد؟!

کار نیمه وقت ٬ از دوستان پرسیده بودند که اگر نیمه وقت در مشاوری املاک کار کنند میتوانند درآمد داشته باشند؟?

 

من اگه بخوام یه پیشنهاد کار نیمه وقت بهتون بدم کار مشاوری املاک چون نسبت به وقتی که میزارید در آمد بسیار خوبی می تونید داشته باشید چون می تونه یه کار نیمه وقت برای دانش آموزان باشه یا یه کار نیمه وقت دانشجویی

باشه . من هم وقتی اینکارو شروع کردم دانشجو بودم و می خواستم یه درآمدی داشته باشم برای هزینه هام اما خوب بود به لطف خدا و تبدیل به شغلم ثابتم شد حتی بعد از دانشگاه…!

کار مشاوری املاک میتونه یه کار نیمه وقت بعد از ظهر برای عزیزانی که به شغل دیگری مشغولن و دنبال

ایده برای کار پاره وقت هستن می تونیم یه لیست بچینیم از کارهایی که نیمه وقت و تمام می شود بهشون مشغول شد اما همه می دونن که هیچ یک از مشاغل لیست مشاغل پاره وقت به درآمد ٬ سادگی و راحتی شغل مشاوری املاک نخواهد بود

دوستان یه فرمول ثابت وجود نداره که ما بهتون بگیم که وارد این شغل می شوید و موفق می شوید . بعضی از دوستان هستند وارد این شغل می شوند و بدون کسب در آمد از این کار خارج می شوند و خیلی از دوستان هم با اینکه به طور نیمه وقت به این شغل می پردازند موفق می شوند و به درآمد های خوب می رسند.

 

وقتی این دو گروه را با هم مقایسه میکنیم متوجه میشیم اون عزیزانی که به درآمد نمی رسند فعالیت و تمرکز ندارند روی کارشان و فقط فقط حضور فیزیکی دارند . در حالیکه دوستانی که نتیجه می گیرند و درآمد خوب دارند پویا و فعال هستند و دائم با مشتریان و مالک ها در تماس هستند.

 

من به شما ضمانت میدهم که اگر وارد اینکار شوید و متعهد باشید به کارتان و تلاش کنید خداوند هم به تلاش تان برکت می دهد و درآمد عالی رو به دست میارید.

بسیاری از عزیزان را دیدم که در این شغل موفق بودند و درآمدهای خوبی رو به دست می آوردند در حالیکه کارمند هم بودند و نیمه وقت فعالیت میکردند اما زمانی که برای اینکار اختصاص داده بودند متعهد بودند و فعالیت متمرکز داشتند.

?

در تلگرام

کانال مارو دنبال کنید!

در آپارات

ما را دنبال کنید!

در اینستاگرام

صفحه مارو دنبال کنید!

در یوتیوب

کانال مارو دنبال کنید!

8 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام جناب فارسی. به من محبت میکنید که به سوالاتم جواب بدهید.
  1ایا در این شغل سن خاصی مورد نظر است مثلا حداقل سن شروع برای این کار چیست؟
  2ایا در این کار وسیله نقلیه لازم است؟
  3برای شروع به عنوان مشاور مبتدی پذیرش در املاک سخت استیا اسان؟
  4ایا رشته ای مربوط به مشاوری املاک در دانشگاه است؟

  • این شغل هیچ محدودیت سنی ندارد
   ۲- خیر داشتن وسیله نقلیه الزامی نیست و خیلی از مشاوران مبتدی بدون وسیله شروع به کار می کنند
   ۳- پذیرش در املاک سخت نیست اما برای ماندگار شدن باید خوب آموزش ببینید و به درستی اجرا کنید
   ۴- بله دانشگاه املاک با رشته های مربوطه دایر می باشد

 • سلام جناب فارسی.
  من دانشجو هستم و میخوام بدونم اگه بخوام توی این کار برم؛ آیا موقع امتحانات یهو مجبور نمیشم قرار ست کنم یا باعث تداخل با درسم بشه؟
  و سوال دوم هم اینکه من اول کار که بخوام وارد این کار بشم برای رفت و آمد باید هزینه کنم(که نمیدونم دقیقا چقدر هزینه لازمه(تهرانم) ) و از جیب بذارم….با این وجود بهتر نیست اول یه چند ماه پس انداز کنم یه شغل دیگه انجام بدم و بعد بیام توی این کار؟(البته من سروزبونم خوبه و این کارو فکنم بتونم خوب انجام بدم…)

  • سلام محمد عزیز
   من هم دانشجو بودم این کار را شروع کردم و نگرانی این را داشتم که اگر تا یک ماه قرار داد ننویسم دیگر پس اندازم تمام می شود و حتی دانشگاه هم نمی توانم بروم…
   خدا را صدهزار مرتبه شکر که شروع کردم و دو هفته اول قرار داد نوشتم
   شما هم شروع کن خدا هم کمک می کنه و به کار و تلاشت برکت می ده

 • سلام
  من شغلم کارمندی هست الان نزدیک دوهفته هست دنبال آگهی های مشاور مبتدی میگردم اما همشون تمام وقت میخوان و میگن بعد از ظهر نمیتونی نتیجه بگیری و من قشون اینه که صبحها وقت کاشت هست بعد از ظهر وقت برداشت ممنون میشم راهنمایی کنید چطور به از ساعت 5 میتونم فعالیت کنم. ممنون

  • سلام برخی مشاوران املاک نظرات متفاوتی را دارند و به گونه ای دیگر عمل می کنند
   اما بسیار هستند عزیزانی که پاره وقت به این کار مشغول هستند و نتیجه هم می گیرند
   شما هم به چندتا املاک بیشتر مراجعه کنی حتما املاکی را پیدا می کنی که مشاور پاره وقت هم بپذیرند

 • سلام خسته نباشید یه سوال داشتم اونم اینه که وقتی من فایل و معرفی کنم مشتری بپسنده و قرارداد و عصر بنویسه در حالیکه پاره وقت صبح کار میکنم تو مشاور املاک اونوقت به من پولی میرسه؟

دیدگاهتان را بنویسید

دریافت بخشی از چکلیست