بلاگ

همه ی راه هایی که باهاشون می تونید فایل ( ملک ) به دست بیارید!!!

 

مشاورین عزیز بهتون بگم که این راه هایی که بهتون میگم شما باهاش هم میتونین مشتری بدست بیارید هم ملک بدست بیارید.

یعنی دونه دونه توی هر مثالم سعی میکنم بهتون بگم تا بیشتر متوجه بشید.

ازتون خواهش میکنم که با مالک ها با انرژی صحبت کنید.

چون که بار ها برای خودم هم پیش اومده که به یه مالک زنگ زدم که همکارم قبل من باهاش تماس گرفته بوده ، ولی چون همکارم یکم بی انرژی صحبت کرده بوده یکم بی طراوت صحبت کرده باهاش.

همه ی فایل ها رو مالک بهش نداده ولی وقتی من تماس گرفتم و با انرژی باهاش صحبت کردم یه جوری نشون دادم که من از پسش بر میام که ملکشو بفروشم فایل های دیگش رو هم به من سپرد برعکسش هم برای من پیش اومده بود ولی حال نداشتم ، خسته بودم یا جلساتم به هم خورده بوده انگیزه نداشتم.

بی انرژی با مالک ها صحبت کرده بودم و مالک همه ی فایل هایی که داشته رو به من نسپرده یا حتی گاهاٌ منو از سرش باز کرده گفته حالا وقت داشتم بهت میگم که بیای برای کارشناسی یا بیای برای سرویس.

لطفاٌ این رو تو همه ی نکاتی که میگیم برای فایل یابی لحاظ کنیم که با انرژی و با قدرت کارتون رو انجام بدین.

اولین و متفاوت ترین راه برای فایل یابی.

سیستمه این رو همه میدونن و همین سیستمو چک میکنن معمولاٌ هم منظم ، ولی شما وقتی که سیستم رو دارین چک میکنین یک نکته رو باید لحاظ اینه که کنید فایل های قدیمیتون رو هر روز به روز کنید یا هفته ای یک بار حداقل به روز کنید و تماس بگیرید قیمت های جدید رو ازشون بپرسید.

رو فایل هایی که کار کردین سعی کنین قیمتشو جدید کنید و موضوع دیگه اینه که از مالکا بپرسد حتماٌ اگه فایل دیگه ای دارند که توی سیستم فایل نشده رو به شما بسپارند ؛ دومین روش ، دیوار و شیپور یا سایت های مشابه اند و اپلیکیشن های مشابه اند که توی اینا که شما میتونین مالاکینو مشتری ها رو رو پیدا کنید و باهاشون تماس بگیرید و از مالکین حتماٌ حتماٌ بپرسید که خرید دارند یا نه؟ این یه کمکی میکنه که بیشتر مالکین رو بشناسین و اگر هم که خرید هم داره متوجه شین و براشون دنبال کار بگردین.

توی دیوار و شیپور شما هم میتونین برای مالک ها آگهی بدین، هم برای مشتری برای مالک ها چطور آگهی بدین؟ بگین که فایل خودتون منطقه فرشته به من بسپرید تا من در سریع ترین زمان ممکن با قیمت کارشناسی براتون بفروشم طی یک هفته با قیمت کارشناسی براتون بفروشم.

هر فایلی رو در یک هفته با قیمت کارشناسی می شود فروخت بلکه زود تر یا اجاره داده؛ سومین روش روزنامه است ، روزنامه با این که یکم قدیمی شده ولی هنوز کارمیکنه توی روزنامه هم میتونیم  دوباره هم برای مالکین میتونیم آگهی بزاریم هم برای مشتری.

یا برای مالکین چطوریمیتونیم آگهی بدیم؟ دقیقاٌ مثل همون دیوار وشیپور فقط یکم با کارکتر های محدود تر، چهارمین روش یکم سخت تره ولی جواب میده هنوز که هنوزه حتی تو تهران هم که بعضیا فکر میکنن یه مقداری مدرن شده ولی هنوز جواب میدهد تراکت یعنی چی؟ یعنی این که تراکت بزنیم و این که مالکین محترم ملکی در این منطقه برای فروش دارید به من بسپرید که من در سریع ترین  زمان ممکن به قیمت کارشناسی براتون بفروشم و تا یک هفته با قیمت کارشناسی براتون بفروشم.

در سه روز براتون اجاره بدهم و خیلیا تماس میگیرن ، تجربه نشون داده از هر صد تا تراکت ، دویست تا تراکت ، از این چسب کاغذیا بخرید و بچسبونید به دیوار.

شبکه های اجتماعی هم یکی از بهترین راه هاست برای بدست آوردن فایل ما یکی از اصلی ترین منابعمون برای این که فایل های ناب و تک بدست بیاریم شبکه های اجتماعی و مخصوصاٌ اینستا گراممون،

تو دوره ی آنلاین هم کامل تمام اصولی که باید بدونید برای این که شبکه اجتماعی فعالی داشته باشید که فالوئر خوب داشته باشید و فالوئر با شما ارتباط بر قرار کنه همه ی این نکاتی که نیاز دارید رو گفتم خیلی فوقالعادست اگه ابن دوره شرکت نکردید حتماٌ شرکت کنید یه نکته و راه دیگه ای که شما میتونین انجام بدین برای فایل یابی انجام بدین اینه که اس ام اس بفرستین هفته ای سه چهار روز یا حتی هر روز هزار تا دو هزار تا اس ام اس بفرستین بزارین بقیه ی دوستان از تجربیاتون استفاده کنند اصلاٌ بهمون بگین آخرین قراردادی که نوشتین فایلشو از کجا آوردین

الهی روزی تون هزار برابر🙏🏼🌹 

 

در تلگرام

کانال مارو دنبال کنید!

در آپارات

ما را دنبال کنید!

در اینستاگرام

صفحه مارو دنبال کنید!

در یوتیوب

کانال مارو دنبال کنید!

2 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید