بلاگ

بهترین آپارتمان‌ها از لحاظ قیمتی در بازار مسکن کدام ها هستند؟!

بهترین آپارتمان‌ها از لحاظ قیمتی در بازار مسکن

? مشاوران املاک مناطق مصرفی شهر تهران پیشنهاد می‌دهند مناسب ترین گزینه‌های موجود برای خرید متقاضیان مصرفی در بازار مسکن آپارتمان‌های ۱۰ تا ۱۵ ساله است.

چراکه این آپارتمان‌ها از یکسو به اصطلاح به قیمت رسیده‌اند و از سوی دیگر امکان استفاده از تسهیلات صندوق یکم برای خرید این واحدهای مسکونی وجود دارد.

⬅️ به گفته مشاوران املاک متقاضیان مصرفی به ویژه خانه اولی‌ها که به‌طور معمول با بودجه محدود وارد بازار مسکن می‌شوند بهتر است واحدهای مسکونی نوساز که معمولا قیمتی بالاتر از میانگین منطقه را دارند انتخاب نکنند چراکه عمده سازنده‌ها این گروه از آپارتمان‌های مسکونی را با بالاترین قیمت پیشنهادی به بازار عرضه می‌کنند.

? در مقابل واحدهای مسکونی چند سال ساخت علاوه بر آنکه امکان خرید آنها با استفاده از اهرم تسهیلات بانکی وجود دارد، به‌طور معمول با قیمت مناسب و متعارف تری به بازار عرضه می‌شوند.

❇️ مشاوران املاک در مناطق مختلف در عین حال عنوان می‌کنند متقاضیان مصرفی باید این نکته را به یاد داشته باشند که با توجه به وضعیت کنونی بازار مسکن، برای آنکه بتوانند آپارتمان‌های قیمت مناسب پیدا کنند باید زمان بیشتری را صرف جست‌وجو کنند.

 

به گزارش مجله مشاورین املاک از ملک رادار و به نقل از دنیای اقتصاد، به گفته مشاوران املاک متقاضیان مصرفی به ویژه خانه اولی‌ها که به‌طور معمول با بودجه محدود وارد بازار مسکن می‌شوند بهتر است واحدهای مسکونی نوساز که معمولا قیمتی بالاتر از میانگین منطقه را دارند انتخاب نکنند چراکه عمده سازنده‌ها این گروه از آپارتمان‌های مسکونی را با بالاترین قیمت پیشنهادی به بازار عرضه می‌کنند.

در مقابل واحدهای مسکونی چند سال ساخت علاوه بر آنکه امکان خرید آنها با استفاده از اهرم تسهیلات بانکی وجود دارد، به‌طور معمول با قیمت مناسب و متعارف تری به بازار عرضه می‌شوند.

مشاوران املاک در مناطق مختلف در عین حال عنوان می‌کنند متقاضیان مصرفی باید این نکته را به یاد داشته باشند که با توجه به وضعیت کنونی بازار مسکن، برای آنکه بتوانند آپارتمان‌های قیمت مناسب پیدا کنند باید زمان بیشتری را صرف جست‌وجو کنند.

چراکه طی ماه‌های اخیر تعداد فایل‌های موجود در بازار با قیمت مناسب محدودتر از سال گذشته شده است. درجدول نبض بازار امروز گروهی از آپارتمان‌های مسکونی قیمت مناسب ارائه شده‌اند که طبق بررسی‌های انجام شده در هر منطقه نسبت به قیمت پیشنهادی سایر آپارتمان‌های مشابه، قیمت پیشنهادی کمتری برای آنها عنوان شده است و اصطلاحا به‌عنوان فایل‌های سبز در بازار قرار گرفته‌اند.

 

در تلگرام

کانال مارو دنبال کنید!

در آپارات

ما را دنبال کنید!

در اینستاگرام

صفحه مارو دنبال کنید!

در یوتیوب

کانال مارو دنبال کنید!

2 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • سلام امیدوارم به خاطر حال خوبی که به بقیه منتقل میکنین حالتون خوب باشه دیروز همسرم بعد از چند ماه اولین معامله خودش رو انجام داد البته مبلغش خیلی کم بود ولی خدا رو شکر ازین نا امیدی دراومد و این اول به لطف خدا و عنایت اون و بعد با توجه به خواندن مطالب شما میسر شد.خواستم شما رو در جریان بزارم و ازتون تشکر کنم

دیدگاهتان را بنویسید

دریافت بخشی از چکلیست