Menu

02191035493

حساب کاربری

در این مطلب صحبت شده درباره :

بهترین شهر برای خرید

بهترین شهر برای خرید: از کجا به سرمایه گذاری در مسکن در سال ۲۰۱۷

     

سامانتا شرف، کارمند FORBES
من املاک و املاک را پوشش می دهم و چگونه فناوری فضایی را که در آن ساکن می شود شکل می دهد.
این موضوع را تکرار کنید
“این ها بازارهایی هستند که شما می توانید سرمایه گذاری کنید، احتمالا می خواهید یک بازگشت خوب داشته باشید و شما در معرض خطر فوق العاده ای نیستید”.
“شما می توانید یک سرمایه گذاری فوق العاده در یک مکان که دیگران به دنبال آن نیست. در حقیقت این ممکن است جایی باشد که شما بتوانید بهترین سرمایه گذاری را انجام دهید. “
 covercard-mobilestory-bestbuycitiesforhousing-v1

هنگامی که برای رعایت ریسک و پاداش در املاک و مستغلات می آید، شهرهای نیمه جنوبی کشور به نظر می رسد که در حال حاضر شیرین است و همچنین یک شهر غول آسا در شمال شرقی، جایی که فقدان زمین برای ساختن به نظر می رسد. این که آیا شما با دنبال کردن ریشه ها با یک خانه خانوادگی و یا اجاره خرید خود برای عملکرد، این شهرها دو چیز را برای هر کسی که سرمایه گذاری در خانه را انجام می دهد، ارائه می دهد: مقرون به صرفه بودن و رشد.

برای پیدا کردن جایی که می توانید بیشترین انفجار برای مسکن خود را در سال جاری به دست آورید، فوربز با Local Market Monitor، یک شرکت مستقر در کارولینای شمالی که بیش از ۳۰۰ بازار مسکن را دنبال می کند، همکاری می کند. برای هر مدیر بازار، Ingo Wizner، شاخص های مسکن را تحلیل کرد و روند رشد گسترده تر را نیز تحلیل کرد. او با ۲۰ بازار که در آن شما می توانید پول خود را با اعتماد به نفس در سال ۲۰۱۷ و فراتر از آن قرار دهید.

معامله گران به دنبال پول نقد سریع باید در جای دیگری نگاه کنند. Winzer می گوید: “اگر شما در حال سرمایه گذاری هستید، یا با خرید یک خانه یا خرید یک ملک اجاره ای، این ها واقعا بازارهای خوب هستند”. “این ها بازارهایی هستند که شما می توانید سرمایه گذاری کنید، احتمالا می خواهید یک بازگشت خوب داشته باشید و شما در معرض خطر فوق العاده ای نیستید”.

 

 
آلبوم عکس
خانه ها در بهترین شهرها برای خرید مسکن در سال ۲۰۱۷

راه اندازی گالری
۳۷ تصویر
  
فهرست کامل: از کجا باید در مسکن در سال ۲۰۱۷ سرمایه گذاری کرد

روند

دالاس غالب است: خانه Exxon Mobil و Dallas Cowboys ادعا می کنند هیچ. ۱ رتبه بندی در این سال. قیمت دالاس به طور متوسط ​​۲۳۳،۰۰۰ دلار است. این در مقایسه با میانگین تاریخی شهر ۳٫ ۹٪ بیشتر از سال قبل است و ۳٪ کمتر است. پیش بینی های بازار محلی پیش بینی می کند که قیمت ها تا سال ۲۰۲۰ ۳۱٪ افزایش خواهد یافت به طوری که رشد کار ۳٫۹٪ در سال گذشته و رشد جمعیت ۶٫۲ درصدی در سه سال گذشته ۰٫۲۱-۲۰۱۷vs2020bargraph-mobilestory-bestbuycitiesforhousing-v3b

فلوریدا در ادامه می گوید: چهار شهر در ایالت آفتاب، لیستی را که بیشتر از هر ایالت است را تشکیل می دهند و همه در بالای ۱۰ هستند. جکسونویل در هیچ کدام از اینها وجود ندارد. ۲، اورلاندو در هیچ ۳، وست پالم بیچ در هیچ. ۵ و تامپا در هیچ ۷٫ Winzer می گوید که قدرت مداوم فلوریدا بزرگترین شگفتی در لیست است. (سال گذشته هفت شهر فلوریدا برش را انجام دادند.) فلوریدا فرزند پوستر برای تخریب بحران مالی بود. تا سال ۲۰۱۵، هفت بازار در سراسر کشور بیش از ۲۰ درصد کمتر شده است. اما محدودیت سازنده و رشد شغلی، ارزش خانه های موجود را افزایش داده است.

تگزاس در بالا: دولت تنها ستاره نه تنها نقطه بالای در لیست ۲۰۱۷ خود را نگه می دارد، بلکه دومین لکه های کل، با Forth Worth در هیچ است. ۹ و سن آنتونیو در ۲۰ سالگی. بحران رکود و مسکن تا کنون به سختی به عنوان بقیه کشور به تگزاس ضربه نزده است، به این معنی که سریعتر به کار خود ادامه داده و شغل های طولانی تر و سریع تر از بقیه کشور اضافه کرده است. فرصت و مسکن ارزان قیمت باعث شده است که افراد بیشتری از سال ۲۰۱۵ به کشورهای دیگر به تگزاس سفر کنند تا از هر کشور دیگری در کنار فلوریدا. آستین که رتبه بندی ما را در سال ۲۰۱۶ به دست آورد، به آسانی می تواند ۳۰ لیست برتر را تولید کند اما در مقایسه با یک سال پیش قیمت کمی دارد.

بوستون سکه های ساحلی: سالانه در لیست موجود نیستند، بازارهای مهم کالیفرنیا سان فرانسیسکو و لس آنجلس، و همچنین نواحی ساحلی شرق ساحل نیویورک و واشنگتن دی سی. Scarcity این مکان ها را بیش از حد گران کرده اند تا سرمایه گذاری های بالا باشند.

فهرست کامل: از کجا باید در مسکن در سال ۲۰۱۷ سرمایه گذاری کرد

 

 

منبع

این مطلب به نظرت چطور بود؟
5.4/10