بهترین املاک و مستغلات

بهترین املاک و مستغلات CRM 2017: تماس با ما در مقابل تولید کننده برتر در مقابل CRMاملاک و مستغلات CRT

توسط امیل L’Eplattenier در ۱۷ ژوئیه ۲۰۱۷ | راهنمای خرید، بازاریابی، املاک و مستغلات نظرات (۶۹)

نرم افزار CRM Real Estate به عوامل، تیم ها و کارگزاری کمک می کند تا مخاطبین خود را برای پرورش رهبران مدیریت کنند و ارجاعات بیشتری از حوزه خود کسب کنند. ما در مورد محبوب ترین گزینه ها و ستارگان در حال افزایش قرار گرفتیم و تصمیم گرفتیم تا Contactually، Top Producer و REthink را بررسی کنیم. این شرکت ها طیف وسیعی از گزینه های Realtors را از لحاظ قیمت گذاری، ویژگی ها و یکپارچگی پوشش می دهد.

بهترین CRM برای ایجاد رابطه و ارجاع: تماس با ما

از تمامی CRM های واقعی املاک ما مورد آزمایش قرار گرفتیم، با بهترین کیفیت برای ایجاد و حفظ روابط برای ارجاع بیشتر، ارائه شده است. این بخش بندی سرعتی عالی، گسترش خودکار، یادآوری های پیگیری، توانایی ایجاد برنامه های سفارشی برای منافع و بخش های مختلف و یک سیستم رتبه نامه ی منحصر به فرد است که تلاش های خود را با هر رهبری رتبه بندی می کند. بهترین از همه Contactually است نه تنها آسان برای استفاده، اما به نوعی مدیریت می شود نگه داشتن در ارتباط با سرگرم کننده منجر خود را.

از طریق تماس با ما

در مقابل تهیه کننده برتر در مقابل بازنگری در فکر

 
تماس با ما
سازنده برتر
CRM را بازخوانی کنید
www.Contactually.com www.TopProducer.com www.REthink.com
بهترین نمایندگان برای ایجاد رابطه و ارجاع متمرکز بودند. نمایندگان به دنبال CRM خوبی با ادغام MLS هستند. نمایندگان یا تیم ها و کارگزاری ها به دنبال یکپارچه سازی MLS پیشرفته.
شروع قیمت (به ازای هر کاربر، در هر ماه)

 

بیشتر از ۳۹ دلار برای هر عامل در هر ماه کسب کنید
(صورت حساب سالانه)

هیچ عامل حداقل ۴۰ دلار برای هر عامل در هر ماه
(صورت حساب سالانه)

بدون عامل حداقل

رایگان در دسترس ۷۹ دلار برای هر عامل در هر ماه
(صورت حساب سالانه)

حداقل ۴ عامل

+ هزینه یک بار در هنگام راه اندازی در حدود $ ۲۵۰۰
سهولت استفاده و تنظیم

بیشتر بدانید بسیار ساده متوسط ​​آسان
ویژگی های منحصر به فرد

 

 

بیشتر بدانید ادغام با تقویم برای ورود به انتصاب و با گوشی هوشمند به طور خودکار تماس و متون logs.

کتابخانه محتوا

اطلاعات مربوط به رسانه های اجتماعی را برای منجر می کند جمع آوری منجر به بیش از ۱۰۰ منبع سرچشمه یکپارچه سازی پیشرفته MLS – به طور خودکار ویژگی های منجر را انتخاب می کند

CRM املاک تجاری

Exchange Sales Force Exchange App
تعداد منابع سرب / ادغام مستقیم

بیشتر بدانید بیش از دوازده پیشنهاد دهندگان اصلی (Zillow، Realtor.com، و غیره) بیش از ۱۰۰ (Zillow، Realtor.com، و غیره) ارائه دهندگان اصلی (Zillow، Realtor.com، و غیره)
ادغام MLS

بیشتر بیاموزید بله بله
نسخه موبایل

بیشتر بدانید بله بله بله
خدمات مشتری و انبار

 

بیشتر بدانید تلفن و چت M-F 8 am-6pm EST

ایمیل ۲۴/۷

Freeboard با برخی برنامه ها تلفن و ایمیل

M-F 9 am-8pm EST

فقط ایمیل

شنبه- ۱۰: ۰۰-۳۶: ۰۰ EST

رایگان تلفن همراه و ایمیل ۹: ۰۰-۵: ۰۰ CT

هزینه یک بار در هنگام راه اندازی ~ ۲۵۰۰ $
بهترین CRM برای ایجاد رابطه و ارجاع: ارتباطی

املاک و مستغلات CRMIf شما یک مسکن هستید که قبلا راه هایی دارد که دوست دارید MLS را جستجو کنید و خواص را به مشتریان ارسال کنید، در تماس باید در بالای لیست شما باشد. در ارتباط با یک مدیر روابط درست است و به نحوی مدیریت می شود که فرآیند ارتباط با مشتریان را سرگرم کند. در اینجا این است که چگونه آنها را خاموش می کنند.

برگه های خود را با سطل ها مرتب کنید

هنگامی که ابتدا Firecloud را آتش می زنید، (دوستانه، آسان به درک) شما می خواهد راهنمایی شما را در راه اندازی سیستم و سازماندهی منجر شود. سیستم مدیریتی Contactually، سطل نامیده می شود. شما سطل های مختلف با قوانین مختلف ایجاد می کنید و هر سرب را در سطل مناسب قرار دهید. از آنجا شما می توانید قوانین پیچیده ای برای چگونگی و با پیگیری منجر در هر سطل ایجاد کنید. حتی بهتر است، شما می توانید قوانین را تغییر دهید زمانی که یک سرب یک عمل خاص را انجام می دهد.

به عنوان مثال، شما ممکن است یک سطل برای رهبران Zillow، یک سطل برای مشتریان فعلی و یک سطل برای مشتریان سابق که به احتمال زیاد به ارجاع شما ارائه می کنند ایجاد کنید. شما می توانید قوانین (برنامه های نامیده شده) را تنظیم کنید تا فرکانس و نحوه پیگیری شدن با آنها در هر سطل را تعیین کنید. شما ممکن است بخواهید یک بار در هفته مشتریان فعلی را دعوت کنید، Zillow را در یک کمپین تخلیه قرار دهید و فقط در مورد تعطیلات به مشتریان سابق دسترسی پیدا کنید. هر روز از طریق تماس با ما وارد می شوید، آنها به شما یادآوری می کنند چه کسی باید به آن روز برسد و چگونه باید به آنها دسترسی پیدا کنید.

توسعه آسان با برنامه ها

در Contactually، اقدامات خودکار برنامه ها نامیده می شود. شما می توانید برنامه های خود را به طور خودکار ارسال ایمیل های قطره پس از یک دوره زمانی خاص، ارسال یادآوری، وظایف، و یا حتی دنبال کسی در رسانه های اجتماعی. پس از ذخیره شدن، می توانید انتخاب کنید که کدام سرب و یا سطل منجر به کدام برنامه و چه زمانی می شود. شما همچنین می توانید به راحتی برنامه های خاص را تغییر دهید اگر شما احساس می کنید که شما نتایجی را که می خواهید دریافت نمی کنید.

از آنجا که Contactually می تواند ایمیل ها و حتی متون / تماس های تلفنی خود را در آندروید کنترل، شما می توانید برنامه های ایجاد شده که به طور خودکار زمانی که شما به یک مشتری را تغییر دهید ایجاد کنید.

مقیاس نامه برای فعالیت های تبلیغاتی

یادآوری اینکه چه کسی باید به هر روز برسد بسیار عالی است، اما در تماس با آن، یک قدم بیشتر به پیش می رود. با ارزیابی تلاش های خود در زمینه ارتباطات، به شما ارتباط می دهد

 

منبع

اینستاگرام آموزش مشاور املاک

درباره‌ی مهدی فارسی

من کمک می کنم تا بتونی یادبگیری چگونه یک فایل پیدا کنی به قیمت برسونی و بعد بفروشی و کمیسیون خوب بگیری .

همچنین ببینید

مشاور املاک حرفه ای

۳×۳ نکته در برخورد با مالک و مشتری که مثل یک مشاور املاک حرفه ای بدرخشید!!!

مشاور املاک حرفه ای به نظر برس حضرت علی می فرمایند که اگر جز گروهی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *