بهترین سرمایه گذاری املاک در سال ۲۰۱۷

بهترین سرمایه گذاری املاک در سال ۲۰۱۷
برای اکثر آمریکایی ها، خرید ملک بهترین راه نیست.

متی فرانکل (TMFMathGuy) 25 ژوئن ۲۰۱۷ در ۸:۰۳ صبح
املاک و مستغلات می تواند یک سرمایه گذاری بسیار ارزشمند باشد. نه تنها سرمایه گذاری های املاک و مستغلات جریان های درآمد را تولید می کند که اکثر سهام تقسیم سود را خراب می کنند، بلکه می توانند ارزش را در طول زمان نیز درک کنند. با این حال، خرید و اجاره خواص فردی برای بسیاری از مردم عملی نیست و می تواند یک سرمایه گذاری نسبتا مخاطره آمیز باشد.

در عوض، سرمایه گذاری را از طریق اعتبار سرمایه گذاری املاک و مستغلات، و یا REITs. این سرمایه گذاری ها مثل سهام ها را به فروش می رساند و می تواند سرمایه گذاران روزمره را از انواع املاک تجاری که ممکن است در غیر اینصورت قادر به سرمایه گذاری در آن نیستند، مانند مراکز خرید، به کار گیرند.

اوتیست یک آپارتمان متوسطه بلند.
منبع IMAGE: تصاویر جالب.

معکوس مالکیت سرمایه گذاری
برای روشن شدن، من نمی گویم که خرید یک ملک اجاره یک راه بد برای سرمایه گذاری است. دقیقا برعکس. بسیاری از افرادی که املاک و مستغلات را در اختیار دارند، به بازده فوق العاده سرمایه گذاری می رسند. با این حال، آنچه من می گویم این است که برای اکثر آمریکایی ها، این بهترین یا عملی ترین روش برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات نیست.

به طور خاص، چندین مزیت وجود دارد: خواص اجاره ای خاص، از جمله اما نه لزوما محدود به:

خطر واگذاری – اگر شما یک خانه را برای اجاره خریداری کنید، ۱۰۰٪ از جریان پول نقد شما بستگی به نگهداشت آن ملک دارد. فرصت های شغلی اتفاق می افتد، و هنگامی که آنها انجام می دهند، می توانید درآمد خود را متوقف کنید.
هزینه تعمیر و نگهداری – در حالی که صاحبخانه های هوشمند بخشی از اجاره هر ماه برای پرداخت هزینه های تعمیر و نگهداری را کنار گذاشته اند، این هنوز هزینه ای بسیار نامعلوم است. به طور کامل امکان خرید ملک و تقریبا بلافاصله تقریبا ۶۰۰۰ دلار تخلیه کننده سیستم تهویه مطبوع است.
اگر شما نمی خواهید مستاجرین را پیدا کنید و آنها را انتخاب کنید، مسائل مرتبط با اموال را حل کنید، و همه چیز توسط خودتان برنامه ریزی کنید، حدود ۱۰٪ از اموال را پرداخت کنید. درآمد اجاره شما به یک مدیر املاک.
راه حل: Equity REITs
اعتماد سرمایه گذاری املاک و یا REIT ها، در دو نوع اصلی – وام مسکن و حقوق صاحبان سهام است. REIT های سرمایه گذاری در املاک تجاری سرمایه گذاری می کنند و بنابراین جایگزین منطقی برای خرید اجاره ملک شخصی می باشند.

به طور خلاصه، اینها نوع سرمایه گذاری است که نیاز به سرمایه گذاری بیشتر دارایی ها در املاک و مستغلات دارد و حداقل ۹۰٪ درآمد خالص باید به سهامداران به عنوان سود سهام توزیع شود. اگر REIT این الزامات را برآورده کند، سود آن در سطح شرکتی مالیاتی نیست – یک مزیت بزرگ برای سرمایه گذاران، به خصوص سرمایه گذارانانی که REIT ها در حساب های بازنشستگی خود دارند.

انواع REIT های صوری
برخی از REIT ها متنوع هستند، به این معنی که آنها در چندین نوع اموال مختلف سرمایه گذاری می کنند. با این حال، اکثر آنها در نوع خاصی از مالکیت تخصص دارند. در اینجا چند مورد از موارد رایج ترین REIT ها و بعضی از بازیکنان بزرگ در هر کدام از این موارد وجود دارد.

خرده فروشی – چندین نوع از REIT های خرده فروشی وجود دارد. برخی از آنها در املاک و یا فروشگاه های تجاری مانند سیمون املاک گروه، بزرگترین REIT از همه سرمایه گذاری می کنند. دیگران در مراکز خرید مانند Kimco Realty سرمایه گذاری می کنند. و دیگران در خرده فروشی های مستقل و یا اجاره خرده فروشی سرمایه گذاری می کنند و Realty Income مثال بسیار محبوب است. اگر چه صنایع خرده فروشی به طور کلی در سال های اخیر مبارزات خود را داشته است، ساختار اجاره بلند مدت خرده فروشی های خرده فروشی، آنها را به سرمایه گذاری های نسبتا محافظتی، به ویژه آنهایی که با خرده فروشی یا تخفیف غیر مجاز تمرکز می کنند، می سازند.

مسکونی – اکثر REIT های مسکونی در ساختمان های آپارتمانی سرمایه گذاری می کنند، گرچه بعضی از آنها در خانه های اجاره ای تک خانواده سرمایه گذاری می کنند. REIT های آپارتمان متمرکز بر شهر، مانند انجمن های AvalonBay، در روند حرکت به سمت شهر زندگی می کنند، در حالی که دیگران مانند جوامع آپارتمانی Mid-America سرمایه گذاری می کنند در بازارهای با رشد بالا در خارج از مناطق شهری. آپارتمان آپارتمان REIT ها تا حدودی بیشتر از سایر REIT ها با اجاره نامه های بلند مدت مستعد است، بنابراین در نظر داشته باشید.

دفتر / صنعتی – بسیاری از REITs در ساختمان های اداری یا املاک صنعتی مانند انبارها، مراکز توزیع یا کارخانه ها تخصص دارند. این خواص به مدت طولانی اجاره می کنند و مستاجران دارای هزینه های سوئیچینگ بالا هستند، به طوری که آنها تمایل دارند تا در رکود اقتصادی خوبی داشته باشند. STAG Industrial مثال خوبی از یک REIT جامع صنعتی است.

هتل ها – هتل REIT ها نوع تهاجمی تر از سرمایه گذاری املاک و مستغلات هستند. از آنجایی که مردم روزهای هتل را اجاره می کنند، این ملک ها از مستاجرین اجاره بسیار کوتاهی دارند و بنابراین بسیار مستعد هستند. برخی از کارهای خوب در کاهش خطرات، مانند برنامه ریزی اپل Hospitality REIT، کار خوبی می کنند، اما مهم است که آگاه باشید که REIT های هتل می توانند بیشتر از REIT های دارای ریسک بالا / پاداش بالا باشند که دیگران در لیست قرار دارند.

بهداشت و درمان – جمعیت آمریکا سریعا پیر می شود. در طول ۳۰ سال آینده، انتظار می رود جمعیت سالخورده دو برابر شود، که موجب افزایش تقاضا برای مراکز بهداشتی درمانی می شود. بهداشت و درمان یک کسب و کار مقاوم در برابر رکود بسیار است و مستاجران بهداشتی l هستند

 

منبع

اینستاگرام آموزش مشاور املاک

درباره‌ی مهدی فارسی

من کمک می کنم تا بتونی یادبگیری چگونه یک فایل پیدا کنی به قیمت برسونی و بعد بفروشی و کمیسیون خوب بگیری .

همچنین ببینید

شرح وظایف سرپرستان املاک

۸+۸ نکته از شرح وظایف سرپرستان املاک

در این مقاله قصد بررسی اجمالی وظایف سرپرستان املاک را داریم . منظور از سرپرستان …

2 نظر

  1. رزرو هتل آپارتمان در مشهد

    اطلاعات خیلی خوب بود ممنون

  2. رزرو هتل آپارتمان در مشهد

    اطلاعات خیلی خوب بود ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *