رویاپردازی در املاک پولسازه!

رویاپردازی در مشاوری املاک

سلام دوستان امیدوارم پر انرژی و پر روزی باشید

امروزم میخوام یه خاطره دیگه از خودم براتون تعریف کنم. این خاطره برمیگرده به زمانی که دو٬ سه سال در املاک کار کرده بودم و بسیار دنبال رشد و چند برابر کردن درآمدم بودم . در آن زمان یک دوست صمیمی هم در املاک داشتم که اون هم اندازه من مشتاق رشد بود و بسیار انگیزه داشتیم برای ۱۰ برابر کردن درآمدمون.

به شدت دنبال راهی بودیم که بتونیم رشد نجومی داشته باشیم. درباره آدم های مختلف صحبت میکردیم ٬ درباره مشاوران موفق ٬ سرپرست های موفق ٬ مدیران موفق صحبت میکردیم . سعی میکردیم که ویژگی های برجسته و مثبتی کردن را پیدا کنیم .

تاثیر گذارترین عادت و رفتارشون رو پیدا کنیم. این عادت ها و ویژگی ها رو کنار هم میذاشتیم و سعی میکردیم به یک نقطه اشتراکی برسیم و ویژگی های مشترک شون رو در خودمون به وجود بیاریم.

رویاپردازی

خیلی عجیب بود هنوزم برام عجیبِ که تقریبا هیج ویژگی و عادت مشترک برجسته ای نداشتن. یکی شون بی نظم ترین بود و عالی پول درمی آورد یکی دیگه بسیار منظم و پرکار بود دیگری خیلی در کارش جدی بود و به خودش سخت میگرفت و نفر دیگر خیلی راحت و تن پرور کار میکرد.

جاتون خالی اون زمان ها شب ها در فرحزاد با این دوستم مینشستیم قلیان میکشیدیم و درباره این نکات صحبت میکردیم. یک دوست دیگه هم داشتیم که از استان های دیگه مهاجرت کرده بود اومده بود در املاک ما کار میکرد و در عرض حدود دوسال ۲۰ برابر (درست خواندید بیست برابر)  ما پول درآورده بود .

این دوستمون خیلی برای ما عجیب بود و نمیدونستیم چطور تونسته اینقدر پول بسازه وقتی هنوز نمیتونه فارسی خوب حرف بزنهواقعا حسودی مون میشد گرچه اینو به هم نمیگفتیم

رویاپردازی شروع شد

این جلسات شب نشینی در فرحزاد ادامه داشت و واقعا هم خوش میگذشت. تا اینکه صحبت ها سمت و سوی دیگری گرفت .

من یه کم با مباحث روانشناسی موفقیت آشنا بودم و دوستم هم با این مباحث بیگانه نبود . سمت و سوی صحبت هامون رفت به طرف رویاپردازی و آینده رو ترسیم کردن وحس کردنش.

این شکلی باهم حرف میزدیم چقدر حال میده مثل فلانی روزی ۳ تا جلسه داشته باشیم و در هفته چندتا خونه بفروشیم . یا میگفتیم برای خودمون ماشین خارجی بخریم با اون بریم خونه به مشتری نشان بدیم کمیسیون ۳% بگیریم از هر طرف .

روی هر خونه ۲۰ میلیون شیرینی بگیریم . روی خونه های به قیمت ٬ خودمون سرمایه گذاری کنیم و خودمون بفروشیمش.

دوستان وقتی این حرف ها رو میزدیم خودمون میخندیدیم ولی باورش میکردیم . خودمون رو توی اون شرایط میدیدیم واقعا. بعد از دو سه روز که صحبت هامون این شکلی شده بود قرار دادها شروع شد . گاهی پیش میومد که در روز دو خونه میفروختم .

راستش رو بخواید خودم هم تعجب کرده بود هرکاری میکردم به قرار داد می رسید (خدا رو صد هزار مرتبه شکر) . نگاه دیگران هم خیلی جالب بود فکر میکردن دیگه با یه فروشنده ی فوق حرفه ای طرف هستن ولی من همون آدم قبلی بودم فقط یه کم خیال پردازی کرده بودم.

دوستان درآن زمان من درگیر یک رابطه احساسی هم شده بودم و نمی رسیدم که زیاد وقت بزارم برای کار .

بارها پیش اومد که با دوست دخترم میخواستم برم بیرون و مشتری زنگ میزد میگفت که میخواد بیاد خونه رو ببینه و من هم از روی اجبار از دوستم خواهش میکردم که سرویس رو به جای من بده و بعد قرار داد میشد یا یک بار منشی گفت فلان فایل رو کسی روش کار نمیکنه چون خارج منطقه ماست بیا تو کار کن و بعد فرداش یکی از بستگان منشی دنبال خونه میگشت اون خونه رو معرفی کرد و تبدیل به قرار داد شد.

شاید الان که اینها رو تعریف میکنم براتون شما بگید خوب اینا طبیعیه و پیش میاد ولی واقعا من دست خدا رو توی این اتفاق ها میدیدم.

من همون آدم سابق بودم ولی اتفاق های عالی ای به نفعم می افتاد در جلسات ٬ در کمیسیون ها و

قبل از این بسیار منظم و پرکار بودم بسیار سرویس میدادم و کارشناسی میرفتم و هرگز این نتایج رو نگرفته بودم

سروش جمشیدی در شبکه نسیم مصاحبه میکرد و میگفت ۳ سال پیش که هیچ کس من رو نمیشناخت .

توی خونه بیکار نشسته بودم و خانمم میرفت سرکار. اون زمان اینجوری تجسم و فکر میکرد که انقدر سرم شلوغه و کلی کار بهم پیشنهاد شده که کارای جدید رو رد میکنم .

میگفت حالا توی خونه بیکار نشسته بودم ولی اینجوری تجسم میگرفت تا اینکه آقای مدیری بهم پیشنهاد همکاری داد و اینجوری معروف شدم.

به نظر من این یکی از تاثیرگذارترین اصول برای موفقیت و رشد فردی و اقتصادی است. رویاپردازی رو جدی بگیرید…

اگر میخوای بنگاه املاک خودتون رو راه اندازی کنی بر روی لینک کلیک کنید.

یاعلی الهی روزی تون هزار برابر شه

این مطلب به نظرت چطور بود؟
5.4/10

4 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • سلام دوست خوبم عالی بود .من هم تفکراتم کاملا شبیه شماست و دوست دارم کسی مثل شمارو پیدا کنم تا ساعت ها در این باره صحبت کنیم .انشالله موفق و پر روزی باشید.

  • کاش تو یکی از فایلهای صوتید یه تصویر کامل از یه فروش رو مرحله به مرحله با جزئیات بگی تا اینو چند بار گوش بدیم و قدرت تصویر سازیمون تقویت شه هم اون تصویرو خوب بسازیم هم تصویر هر چیز دیگه ای که می خوایم رو خودمون بسازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://kaaam.ir/?p=1472
×
سلام وقت تون به خیر چطور میتونم کمک تون کنم؟