بلاگ

کارشناسی ارشد علوم توسعه املاک و مستغلات

MIT کارشناسی ارشد علوم توسعه املاک و مستغلات

مدرک کارشناسی ارشد MIT در توسعه املاک و مستغلات (MSRED) ارائه می دهد آموزش بی نظیر در کار املاک و مستغلات. مدرک MSRED مدرن ما یک برنامه است که دقیق، متمرکز، چند رشته ای است و به سمت برنامه مستقیم هدایت می شود.

MIT مرکز برنامه و برنامه MSRED را به همان روشی که مدارس مهندسی آن را در سراسر دنیا تاسیس کرد، تاسیس کرد تا اکتشافات علمی را برای مشاغل عملی در راه های موثر و خلاقانه مورد استفاده قرار دهد. برنامه بازآموزی MRI در زمینه چند رشته ای، برنامه MSRED هر زمینه ای را که بر صنعت املاک و مستغلات تاثیر می گذارد، از طراحی و توسعه به ساخت و ساز، مدیریت، امور مالی و قانون بررسی می کند.

با تخصص تنها از یک موسسه فنی برتر قابل دسترسی است، ما منابع را شامل می شود که شامل دانشکده معماری و شهرسازی MIT، دانشکده مهندسی، وزارت اقتصاد و مدرسه مدیریت کسب و کار Sloan است.

ما به دنبال متقاضی متمرکز و متعهد هستیم که می خواهد هدیه های فکری خود را به کار ساختن محیط زندگی بهتر و محیط کاری برای افراد در سراسر جهان اعمال کند. اکثر دانش آموزان به برنامه MSRED با تجربه قابل توجه در صنعت می آیند. جامعه ی منحصر به فرد یادگیری ما به یک گروه متشکل از دانش آموزان و متخصصان پیوسته است که همه علاقه ای به سختی علمی که به چالش های ملموس در توسعه می انجامد، به اشتراک می گذارند. در مورد برنامه MSRED بیشتر بدانید.

کارشناسی ارشد در توسعه املاک و مستغلات (MSRED)

مدرک کارشناسی ارشد MIT در توسعه املاک و مستغلات (MSRED) متمرکز ترین، علمی مبتنی بر درجه فارغ التحصیل در املاک و مستغلات در دسترس است. MSRED در سال ۱۹۸۳ توسط مرکز MIT برای املاک و مستغلات راه اندازی شد و اولین دوره یک ساله از نوع آن است، و نیاز به تحصیلات تخصصی را فراتر از محدوده MBA سنتی تامین می کند. MSRED مردان و زنان را برای رقابت در بازار جهانی با مهارت های عالی آماده می کند – ارائه تخصص مبتنی بر تحقیقاتی لازم برای حل مشکلات پیچیده در املاک و مستغلات معاصر.

بسیاری از فارغ التحصیلان در املاک و مستغلات دو سال گذشته. آنها معمولا قبل از تمرکز بر املاک و مستغلات، یک سال تحصیل در دوره کارهای عمومی کسب و کار نیاز دارند.

در مقابل، یک ساله MSRED صرفا بر روی دارایی املاک و رشته های مربوطه تمرکز دارد. با استفاده از منابع یکی از نهادهای برتر جهان، ما یک برنامه پیشرفته ارائه می دهیم که بر مدارس معماری و برنامه ریزی، مهندسی، اقتصاد و مدرسه مدیریت اسلوون متکی است.

دانش آموزان گزینه ای برای تعلیق شرایط لازم در پایان دوره پایایی دارند و دوره تابستانی را برای انجام کارآموزی یا فرصت های دیگر باز می گذارند. این گزینه برنامه را از ۱۱ تا ۱۶ ماه گسترش می دهد.

تفاوت MIT

شهرت جهانی MIT است؛ تولید مهندسان باهوش که مشکلات عملی را در راه های نوین حل می کنند.

مرکز MIT برای املاک و مستغلات و برنامه MSRED در همان روحیه چند رشته ای تاسیس شد. در محدوده مطالعات علمی دقیق، ما یک برنامه کارشناسی ارشد ارائه می دهیم که مانع تئوری و عملکرد املاک و مستغلات می شود – تحقیق در مورد مسائل دنیای واقعی در چارچوب فکری ذهنی منظم.

انجمن تجربه

نامزدهای MSRED با تجربه قابل توجهی در صنعت املاک و مستغلات به برنامه می آیند. برنامه ما به آنها فرصتی برای تیز کردن مهارت های خود را با کار با دانش آموزان دیگر از وعده های استثنایی ارائه می دهد.

همکاری های ساختمانی که طولانی مدت پس از فارغ التحصیلی طول خواهد کشید، دانش آموزان ما را در ساختن تیم در یک زمینه بین المللی آموزش می دهند و هدایا و تجربه های خود را در راه های خلاقانه برای ایجاد محیط زندگی بهتر در سراسر جهان به اشتراک می گذارند.

نتایج جهانی

از زمان آغاز برنامه، MIT بیش از یک هزار مدرک MSRED به دانشجویان سراسر جهان اعطا کرده است و نتایج برای خود صحبت می کنند.

کارفرمایان، کارآفرینان، سرمایه گذاران، متخصصین حقوقی، مدیران املاک و مستغلات و غیره، فارغ التحصیلان ما در سراسر صنعت داخلی و بین المللی خدمت می کنند و دارای مقام رهبری در حرفه املاک و مستغلات در سراسر جهان هستند.

دانشجویان ما

تنوع یک مشخصه از دانش آموزان MIT / MSRED است. آنها از زمینه های مختلف جغرافیایی، آموزشی و حرفه ای می آیند. دانشجویان بین المللی از سراسر جهان برنامه MSRED را تکمیل کرده اند. علاوه بر این، دانشجویان فارغ التحصیل از بسیاری از بخش های MIT ثبت نام در دوره های MSRED. دانش آموزان از یکدیگر آموختن، تجارب و دیدگاه های خود را از طریق کار درس و از طریق شبکه غیر رسمی که وقتی یک گروه کوچک به طور پیوسته با یکدیگر کار می کنند، به اشتراک می گذارد.

در تلگرام

کانال مارو دنبال کنید!

در آپارات

ما را دنبال کنید!

در اینستاگرام

صفحه مارو دنبال کنید!

در یوتیوب

کانال مارو دنبال کنید!

1 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

دریافت بخشی از چکلیست