قبل از اینکه در انتخاب مشاور املاک تان اشتباه کنید این مطلب را بخوانید!!!

قبل از اینکه شما انتخاب کنید یک حرفه ای املاک – بدانید که چرا مردم شکست خورده است
مشاور املاک
آژانس املاک و مستغلات زن و شوهر تبریک در خانه
نوئل هندریککسون / مخلوط تصاویر / گتی ایماژ
توسط جیمز کیمونز
به روز شده ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۷
موفق بودن در یک کار املاک و مستغلات، علم موشک نیست، بلکه این «آسان نیست که سقوط یک ورودی» نیز باشد. ورود به کسب و کار با انتظارات واقع بینانه و برنامه ای برای غلبه بر موانع کمک می کند تا از تبدیل شدن به آماری جلوگیری شود.

درآمد متوسط ​​نماینده املاک و مستغلات
طبق گزارش وزارت کار، درآمد متوسط ​​نماینده املاک در سال ۲۰۰۴ به $ ۳۵،۶۷۰ رسید (متوسط ​​به معنی نصف و نیم است).

 

این درآمد ناخالص است که از میان تمام هزینه های تجاری آنها باید پرداخت شود. پایین ترین ۱۰٪ درآمد ناخالص متوسط ​​فقط ۱۷،۶۰۰ دلار بود. حتی اگر شما با یک کارگزار که دفتر، تلفن، کارت های کسب و کار و بعضی از چشم اندازهای خود را فراهم می کند، همچنان هزینه های خود را برای ماشین، بازاریابی شخصی، هدیه / سرگرمی مشتری و غیره داشته باشید.

این ارقام در مواجهه با ادراکاتی است که پول زیادی در املاک و مستغلات وجود دارد و تایمرهای بخشی نیز می توانند پول خوبی به دست آورند. برخی کارها را انجام میدهند، اما بسیاری از کارها را انجام نمیدهند و به پایان میرسند. من واقعا مشکلی با موانع کم در ورود و درک پول زیادی دارم. این دو عامل باعث جذب مردم به کسب و کار می شوند که نباید وجود داشته باشد و احتمالا شکست خواهد خورد.

مسابقه با آژانس های بیشتر از همیشه رقابت می کند
با بیش از ۱٫۱۸ میلیون عضو انجمن ملی Realtors®، و ثبت هر ساله در این حوزه، ضروری است که عوامل جدید بازار و رقابت را درک کنند.

توانایی های خود را هر دو کسب و کار و مالی می دانید. همه چیزهایی را که می توانید درمورد بازار خود بدانید و از خریداران و فروشندگان مطلع شوید یاد بگیرید. سپس بازاریابی خود را برنامه ریزی کنید تا بتوانید بهترین آنها را بدست آورید.

پس از انفجار مسکن و وام مسکن که در سال ۲۰۰۶ آغاز شد، تعداد عامل ها به شدت کاهش یافت. بسیاری از آنها نمیتوانند زندگی مناسبی داشته باشند و عوامل جدید به سرعت سقوط کنند.

 

 من شخصا برخی افراد را می شناسم که خانه های خود را به سلب حق اقامه دعوی محروم کرده اند. با این حال، تا سال ۲۰۱۵، تعداد عوامل به سطح تقریبا قبل از سقوط افزایش یافته است.

آیا انتظارات شما واقعی است؟

چیزی که ما چندین بار شنیده ایم این است: “من با مردم خوب هستم و تعداد زیادی از دوستان و خانواده ام را در اختیار دارم. آنها کسب و کار کافی برای انجام مرا در طول سال اول من دارند.” این راه نیست. اول، آنها بیش از حد برآورد تعداد معاملات واقعی تمام کسانی که دوستان در املاک و مستغلات. فقط یک کسری کوچک، هر ساله خرید یا فروش ملک را خواهد داد. همچنین، آنها کسب و کار شما را به عهده نمی گیرند، و ممکن است متوجه شوید که آنها وقت شما را به یاد نمی آورند.

از لحاظ مالی برای سال های ناب در کسب و کار جدید خود آماده شوید

ورود به کسب و کار با منابع مالی کافی یک دلیل رایج برای شکست است. این فقط پول کافی در دست ندارد تا آن را به اولین کمیسیون بفروشد. این همچنین طرح و بودجه ای را ارائه می دهد که در برآورد هزینه ها واقع گرایانه است، اجازه می دهد تا پیش بینی نشده و امیدوارم بودجه ای برای بازاریابی باشد. فقط به کارگزار خود برای چشم انداز و کسب و کار تکیه نکنید. یک برنامه بازاریابی را ایجاد کنید و یک بودجه برای تأمین آن برنامه در سال اول ایجاد کنید. بدهی ممکن است یک وسیله نقلیه مناسب برای یک برنامه خوب باشد.

اجتناب از املاک و مستغلات عامل رایت کردن
یکی از دلایلی که توسط عوامل مهاجر که کسب و کار را ترک کرده اند، این است که آنها فقط سوخته اند. این معمولا در رابطه با کار با خریداران و رانندگی چند مایل نشان دادن صدها خانه بدون معامله است. وسوسه برای یک عامل جدید این است که هر گونه چشم انداز که همراه با امید به یک معامله در پایان است. شما می توانید این بلیط را به شرکت Burn-out City بیفزایید، واجد شرایط مشتریان خود را به عنوان انگیزه و برنامه خرید خود. لیستی از سوالاتی که به شما کمک می کند این کار را انجام دهید، ایجاد کنید.

بازاریابی بهتر برای چشم اندازهای بهتر می تواند راهی طولانی برای جلوگیری از فرسودگی شغلی باشد.

اینستاگرام آموزش مشاور املاک

درباره‌ی مهدی فارسی

من کمک می کنم تا بتونی یادبگیری چگونه یک فایل پیدا کنی به قیمت برسونی و بعد بفروشی و کمیسیون خوب بگیری .

همچنین ببینید

” چگونه یک مشاور املاک خوب را انتخاب کنیم “

    معاملات ملکی کاری است که بسیاری از مردم در طول زندگیشان انجام میدهند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *