نکات کارشناس در مورد مذاکره با عوامل املاک و مستغلات

some things you can use to boost your chances of success

نکات کارشناس در مورد مذاکره با عوامل املاک و مستغلات

در هنگام مذاکره برای خرید یک ملک، مواردی وجود دارد که می توانید برای افزایش شانس موفقیت خود و برخی از موارد که به بهترین وجه اجتناب شود، وجود دارد.

 

آنچه که خریدار می گوید
نانسی هیبرز، که در بخش مالی در سیدنی کار می کند، اخیرا خانه ی اول خانواده خود را در غرب دره خریداری کرده است.

او می گوید که می تواند به مذاکره برای خرید یک ملک بجنگد، مخصوصا اگر شما با روند درگیر آشنا نیستید. بنابراین مذاکره با اعتماد به نفس، مستلزم آن است که در مورد روند خرید و شرایط بازار محلی آگاه باشید.

او می گوید: “بسیاری از موضوعات و اصطلاحات در این فرآیند ممکن است برای شما تازه باشد، اما اگر کمی وقت خود را در بازار صرف کنید، شما می توانید نکات و ترفندهای زیادی را برای درک بازار و مذاکره بهتر پیدا کنید.”

“[برای مثال] اگر از دوره خنک کردن اجتناب کنید، فروشندگان را نشان می دهد که برای خرید جدی هستند. همچنین آماده دریافت مالی باشید. هنگامی که شما در حال مذاکره هستید، این دو مورد اسلحه مخفی شما هستند که برای بستن قرارداد استفاده می شود. “

 

دیدگاه عامل فروش
عامل جان پریدی، از Ray White Hunters Hill در سیدنی، نشان می دهد که مهم ترین چیز برای خریداران در هنگام مذاکره در مورد اموال به خاطر می آید که عوامل نیز مردم هستند.

او می گوید: “هیچ کس نمی خواهد تجاوز و مقابله در زندگی خود، چه اینکه عامل، خریدار، فروشنده یا فرد در خیابان باشد، باشد.” “این به شما کمک نمی کند – فقط زندگی را برای همه سخت تر می کند.

“توصیه من این است که همیشه با عامل فروش اموال مواجه شود. چیزهایی مثل «من می خواهم اموال را بخرم»، «من به دنبال بهترین بخش … ماه ها»، «من پول آماده ام»، «سپرده من آماده است»، «من خوشحال هستم برای پرداخت سپرده کامل، به زودی به عنوان یک پیشنهاد پذیرفته است. ” هر خریدار که از این روش استفاده می کند تقریبا همیشه به جلو صف می رود. “

 

راهنمایی های حرفه ای
البته، هیچ کس بیشتر از یک عامل خریدار عادت به مذاکره با عوامل املاک ندارد.

ژاک پارکر، رئیس انجمن نمایندگان خریداران املاک و مستغلات استرالیا (REBAA) و مدیر خانه جستجو استرالیا، این نکات را برای خریداران ملک:

آمادگی و آگاهی از دانش بازار: خریداران زیادی هستند که پیش از تأیید پیش از تأیید مالیات، قبل از تأیید مالی، داشتن / مشارکت دادن یک متولی / وکیل و انجام نظارت کافی در بازار فعلی و احتمالا فروش مشابه مقایسه می کنند. مهم است که شما “بازی آماده” هستید.
موقعیت فروشنده را ارزیابی کنید: فروشنده را با دلایل بیشتری برای انتخاب شما به عنوان خریدار ترجیح داده شود. این همیشه به سادگی بالاترین قیمت است که یک فروشنده قبول می کند، اما گاهی اوقات شرایط مطلوب تر می تواند متفاوت باشد: دوره های پرداخت، مبلغ سپرده (و ظرفیت انتشار) و شرایط اجاره ای موجود.
روش فروش را بدانید: اکثر خریداران به اشتباه فرض می کنند که همه فروشندگان و فروشندگان را “به فروش می رسانند” به روش های مشابه، با این وجود این می تواند به عقب بازگردد اگر شما دقیقا مشخص نکنید که چگونه ملک فروش می شود.
تقریبا همه چیز قابل بحث است: مذاکره در مورد دادن و گرفتن، اغلب در هر دو طرف از معامله، بنابراین نمی ترسم به دنبال تغییرات در اینجا که مناسب است. اگر بپرسید، شما هرگز نمی دانید در صورتی که از نماینده خریدار برای خرید استفاده نکنید، داشتن یک متولی / طرفدار عالی در اینجا نیز می تواند کمک کند.
مایل باشید از راه دور بروید: اگر تمام مشاغل خود را انجام داده اید، بهترین پیشنهاد خود را ارائه کرده اید و موفق نشدید، نگران نباشید با اطمینان به راه برسید. اگر در هر بازار یک خریدار واقع بینانه هستید، در نهایت موفقیت خواهید داشت. پیاده روی دور ممکن است سخت باشد، اما بیش از حد بیش از ارزش بازار، احمقانه است.

 

اگر شما یک مذاکره کننده اعتماد نباشید، در نظر بگیرید که کمک یک حرفه ای را به دست آورید.

پارکر می گوید: “مانند عوامل فروش، عوامل خریدار مذاکره کننده ماهر هستند.” “داشتن مدافع مورد اعتماد و با تجربه که تمام زمینه ها را انجام می دهد، فرایند خرید را ساده تر می کند، لذت بخش تر و اغلب با یک نتیجه عالی است.”

خرید ملک بزرگترین خرید است که اکثر مردم در زندگی خود ایجاد می کنند، بنابراین کسب معامله مناسب برای املاک مناسب نقش مهمی در آینده مالی شما دارد. بهترین مسیر را در مذاکرات خود قرار دهید و به زودی کلید های مربوط به اموال جدید خود را دریافت خواهید کرد.

اینستاگرام آموزش مشاور املاک

درباره‌ی مهدی فارسی

من کمک می کنم تا بتونی یادبگیری چگونه یک فایل پیدا کنی به قیمت برسونی و بعد بفروشی و کمیسیون خوب بگیری .

همچنین ببینید

چرا مشتری مداری

مشتری مداری و آداب سرویس دهی به خریداران و مستاجران ملک

مشتری مداری  : قبل از این که به مشتریان هر گونه سرویسی داده شودبه عبارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *