بلاگ

یک راهکار عالی برای جذب مشتری بیشتر در بازار فعلی املاک

در این مقاله از سایت کام در مورد روش تبلیغات برای املاک صحبت می کنیم و یک روش تبلیغات کم هزینه و پربازده برای املاک را به شما معرفی می کنیم که می توانید برای جذب مشتری جدید در املاک و نگهداری از مشتریان قدیمی املاک از این روش استفاده کنید.

با سوال یکی از کاربران که می تواند سوال خیلی از مشاورین املاک باشد شروع می کنیم.

سوال: از اسفند 98 به دلیل شیوع ویروس کرونا و در سال جاری به دلیل نوسانات نرخ ارز تعداد معاملات بنگاه املاکم نزدیک به صفر رسیده است این در حالی است که بعضی از همکاران حتی در این ایام نیز همچنان مانند قبل به معاملات خود ادامه می دهند. برای رسیدن به درآمد سریع و مطلوب چکار کنم؟

اگر در این شرایط رکود بازار مسکن به دنبال جذب فرصت های استثنایی و مشتری برای املاک خود هستید این مقاله را از دست ندهید.

راهکارهای مفید برای پیشرفت در کار مشاور املاک

استفاده درست از روش های بازاریابی و تبلیغات برای بنگاه املاک در این روزها می تواند درامد شما را چندین برابر بیشتر کند.

 • آیا شما جز آن دسته از مشاورین املاکی هستند که در آژانس خود منتظر مشتری می مانید و یا به روش های مختلف مشتری را جذب می کنید؟
 • آیا تا حالا از روش ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی برای املاک خود استفاده کرده اید؟
 • آیا از تاثیر چشم گیر استفاده از پنل اس ام اس برای املاک اطلاع دارید؟

از روش های اطلاع رسانی و جذب مشتری متفاوت تری استفاده کنید

خیلی از مشاورین املاک در بنگاههای املاک منتظر می مانند تا مشتری وارد بنگاه املاک آن ها شود، در مقابل مشاورین املاکی هستند که به روش های مختلف به تبلیغات و بازاریابی برای بنگاه املاک خود می پردازند. یکی از روش های تبلیغاتی که به راحتی در دسترس است و بسیاری از مشاورین املاک موفق از آن استفاده می کنند، ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی می باشد. با خرید پنل اس ام اس شما می توانید به راحتی به بانک شماره های محلی هر منطقه دسترسی داشته باشید و پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی سامانه پیامک این امکان را برای شما فراهم می کند که روش مشتری گرایی (توجه به نیازها و خواسته های مشتری) و ملک گرایی را به روش نوین انجام دهید.

اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه ویژه املاک

با خرید پنل اس ام اس ویژه املاک و استفاده از اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه می توانید به روش های مختلف به بازار هدف خود پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. بازار هدف شما می تواند شامل ارسال پیامک به محله های تهران، ارسال پیامک به افراد یک منطقه و یا ارسال پیامک به مشاغل و اصناف باشد. در همین ابتدا پشنهاد میکنم در صورتی که پنل اس ام اس ندارید و قصد تهیه پنل اس ام اس را دارید، از سامانه پیامک فراز اس ام اس ((www.farazsms.com استفاده کنید تا بتوانید با استفاده از اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه، به راحتی و با موبایل خود حتی به افرادی که پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند، پیامک تبلیغاتی انبوه ارسال کنید. در نظر داشته باشید که خیلی از سامانه های پیامک اپلیکیشن برای ارسال پیامک انبوه ندارند و این کار شما برای ارسال پیامک را سخت می کند.

روش های ارسال پیامک انبوه کاربردی برای املاک

 • ارسال پیامک به تفکیک کدپستی
 • ارسال پیامک از طریق پیامپ ( ارسال از روی نقشه )
 • ارسال پیامک به تفکیک مشاغل و اصناف (مشاورین املاک، پیمانکاران، انبوه سازان، پزشکان، وکلا و …)
 • ارسال پیامک از طریق BTS
 • ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره (کد 1 و …)
 • ارسال پیامک به تفکیک محله
 • ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت

حالا که با انواع روش های هدفمند ارسال پیامک انبوه آشنا شدید، باید به این نکته توجه داشته باشید که مواردی مانند زمان ارسال پیامک، متن پیامک ومی تواند تاثیر بسزایی در میزان خوانده شدن پیامک تبلیغاتی شما داشته باشد.

نکات کلیدی ارسال پیامک انبوه برای فروش ملک

با رعایت نکات زیر می توانید تعداد زنگخور آگهی پیامکی خود را بیشتر کنید.

 • متن پیامک تبلیغاتی شما باید کاملا ساده و روان باشد و با کلمات جذابی شروع شود.
 • با دقت روی جزئیات آگهی پیامکی، خودتان را از رقیبان‌ متمایز کنید.
 • هرچه در متن پیامک از کلمات قابل تجسم و تصویری استفاده کنید، مخاطب سریع‌تر با متن پیامک شما ارتباط برقرار می‌کند.
 • در متن پیامک راههای ارتباطی شامل آدرس، اسم املاک، نام مشاور و شماره تماس قرار دهید.
 • زمان مناسبی برای ارسال پیامک در نظر بگیرید.
 • آمادگی کامل مشاور برای پاسخگویی به تماس مشتری
 • انتخاب ملک های پیشنهادی با توجه به نیاز مشتری
 • دریافت شماره تماس مشتری

کارت ویزیت دیجیتالی برای املاک

اکثر مشاورین املاک در سایت هایی مانند دیوار، شیپور وآگهی ملک مورد نظر را ثبت می کنند و منتظر تماس کاربر می مانند. معمولا افراد رابطه خوبی با تماس تلفنی ندارند و ممکن است اصلا با شما تماس نگیرند. صنعت املاک و مستغلات یکی از صنایعی است که قطعا باید در كار خود از پیگیری تماس استفاده کند. پیشنهاد سایت کام به مشاورین املاک تازه کار و یا حتی مشاورین حرفه ای این است که از خط اختصاصی پیامکی استفاده کنید و از مشتری بخواهید با ارسال کلمه کلیدی مشخصی اطلاعات املاک و ملک مورد نظر را دریافت کند. با این کار علاوه بر اینکه اسم املاک شما در ذهن مشتری ماندگار می شود، می توانید به راحتی بانک شماره موبایل مشتریان را به صورت تفکیک شده برای رهن و اجاره و فروش جمع آوری کنید تا بتوانید به صورت هدفمند تبلیغات خود را انجام دهید.

بازاریابی پیامکی برای بنگاه مشاور املاک

راههای مختلفی برای بازاریابی و تبلیغات برای بنگاه مشاور املاک وجود دارد، از طراحی سایت اختصاصی گرفته تا فعالیت در شبکه های اجتماعی. اما با وجود سایت هایی مانند دیوار و شیپور که به صورت تخصصی در زمینه املاک فعالیت می کنند، رقابت در این روش ها کمی دشوار بنظر می رسد. اما اگر شما برای بنگاه املاک خود سایت دارید، می توانید سامانه پیامک را به وب سایت خود متصل کنید و پیامک های احراز هویت و سایر پیامک های سیستمی سایت املاک شما با خط خدماتی ارسال شود. همچنین می توانید در تبلیغات پیامکی خود لینک وب سایت بنگاه املاک، پیج اینستاگرام و یا لینک کانال تلگرام خود را قرار دهید تا مشتری برای مشاهده تمامی موارد وارد لینک مورد نظر شما شود. با استفاده از سامانه پیامک به دلیل در دسترس بودن و محیط کاربری راحت می توانید تبلیغات کم هزینه اما با بازخورد خوبی را انجام دهید.

با منشی پیامکی سرنخ های جمع آوری شده را تبدیل به فرصت فروش کنید

نکته مهمی که در تبلیغات پیامکی هدفمند وجود دارد این است که شما باید مخاطب ها و مشتریان خود را دسته بندی کنید. مسلما پیشنهاد یک خانه لوکس با قیمت بالا برای یک دانشجو و یا فردی که بودجه محدودی برای خرید به شما اعلام کرده است بی فایده است.

با استفاده از دفترچه تلفن پنل اس ام اس فراز اس ام اس می توانید گروه های مختلفی ایجاد کنید و مشتری ها را گروه بندی کنید. علاوه بر این دیگر نگران گم شدن شماره های مشتریان خود نخواهید بود.

برای مثال شما می توانید شماره موبایل دلالان و یا انبوه سازان را در سامانه پیامک خود قرار دهید و زمانی که ملک مناسبی با توجه به نیاز مشتری فایل کردید، به بانک شماره هایی که در دفترچه تلفن ذخیره کرده اید، ارسال کنید.

با استفاده از سامانه پیامک شما می توانید تاریخ تمدید قرارداد را در سامانه پیامک قرار دهید تا به صورت سالانه و اتوماتیک برای مشتری شما پیامک تمدید قرارداد ارسال شود حتی می توانید تاریخ تولد مشتریان خوب خود را در سامانه ذخیره کنید تا به صورت اتوماتیک روز تولد مشتریان شما پیامک تبریک تولد ارسال شود تا بنگاه املاک شما در بین سایر بنگاه های املاک متمایز شود.

در پایان این مقاله نمونه متن هایی جهت پیامک تبلیغاتی برای بنگاه مشاور املاک آورده شده است که در زمان ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی می توانید از این متن ها استفاده کنید.

{بهترین آپارتمان های محله….. را از ما بخواهید.

املاک ****

شماره تماس **** }

{ موقعیت های اکازیون مشارکت در ساخت را از املاک …….. بخواهید.

شماره تماس****

آدرس**** }

{ جناب آقای …….. قرار داد شما آخر شهریور ماه به پایان می رسد جهت تمدید قرار داد و یا معرفی مستاجر جدید، با ما تماس بگیرید.

املاک****

شماره تماس*** }

طبق صحبت های انجام شده با سامانه پیامک فراز اس ام اس، کاربرانی که از طریق سایت کام قصد خرید پنل اس ام اس را داشته باشند با وارد کردن کد تخفیف kaaam می توانند از  20 % تخفیف ویژه که برای آن ها در نظر گرفته شده است، استفاده کنند.

در تلگرام

کانال مارو دنبال کنید!

در آپارات

ما را دنبال کنید!

در اینستاگرام

صفحه مارو دنبال کنید!

در یوتیوب

کانال مارو دنبال کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

دریافت بخشی از چکلیست