بلاگ

بازار املاک راکده چیکار کنیم؟!!

گفتگوی آقای فارسی با جناب محمود رضا غفرانی در باره بازار مسکن سال جاری و راه های بهبود عملکرد و نتایج در شرایط فعلی …ما در این ویدیو سعی داریم که همه سوالات مشاورین املاک و دوستان عزیز راه از آقای غفرانی بپرسیم…

– یکی از دوستان عزیز از ما پرسیده که چند ماه است که هیچ قراردادی نبسته متاهل هستم و به مشکل بر خوردم باید چکار کنم؟

ما اینجا به این قبیل سوالات را به طور کامل و جامع پاسخ می دهیم.

برای مشاهده آموزش های بیشتر ویدیوهای آموزشی ما را در سایت کام مشاهده کنید ما در کام پادکست ها و مقالات آموزشی بسیاری را برای شما قرار دادیم که میتوانید با کمک آنها اطلاعات بسیاری را در زمینه ی مشاور املاک و مشاور حقوقی دریافت کنید.

شما می توانید برای دانلود این گفتگوی تصویری بر روی لینک کلیک کنید.

الهی روزیتان هزار برابر

 

در تلگرام

کانال مارو دنبال کنید!

در آپارات

ما را دنبال کنید!

در اینستاگرام

صفحه مارو دنبال کنید!

در یوتیوب

کانال مارو دنبال کنید!

10 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • با سلام خدمت جناب فارسی
  مصاحبه جالبی بود فقط یه پیشنهاد داشتم چرا از مشاوری که نزد خودتون کار میکنه و شما میفرمودید هفته چندتا قرارداد مینویسه مصاحبه تهیه نمیکنید اون مشاوری که تازه داره رشد میکنه تاثیرگذارتر هست و تو قسمت ماکت گفتگو با مالک چرا دیالوگتون رو قطع کردین؟
  بابت تهیه این مصاحبه ها خیلی ممنون هستم

 • درود بر آقای فارسی عزیز.
  مصاحبه با آقای غفرانی خیلی عالی و انگیزه دهنده بود. واقعا لذت بردم. مثل همیشه گل کاشتی آقای فارسی. چه ذهن مثبت و زیبایی داره این آقای غفرانی عزیز. مثالهای ایشون تاکیدی بر بیشتر رفتن به درونه بجای اینکه مرتبا دنبال تغییر عوامل بیرونی باشیم. وقتی صحبت های ارزشمند آقای غفرانی رو میشنیدم یاد این توصیه جیم ران ( یکی از اساتید آنتونی رابینز) افتادم که میگه:
  وقتی بدونی چی میخوای و اون رو بشدت بخوای، بزودی راهی برای رسیدن بهش پیدا میکنی.
  منهم باین نتیجه رسیدم که افکار و باورهای نادرستی که در ذهن ما وجود داره معضل اساسی ما در ناکام ماندن در رسیدن به خواسته هامونه.
  بهرحال از این مصاحبه بسیار مفید سپاسگزارم و قدردانی میکنم.

 • سلام و درود خدمت شما
  خلاصه بگم که همه اساتید و سایت های املاک فقط به شیوه مشاوری در تهران و شهرهای بزرگ اختصاص گرفته است .برای ما که در شهرهای کوچک و توریستی هستیم لطفاً آموزشهایی در نظر بگیرید.احساس بنده در این هست که کمی متفاوت از شهرهای بزرگ هست .

 • مشاور املاک بهارستان
  مسئولین این سایت از قشر مشاور املاک هستند و کار بسیار خوبی انجام میدن که به بقاع و حمایت مشاورین املاک کمک میکنه.
  بنده با مدرک لیسانس عمران وارد این حرفه مشاورین املاک شدم و تمامی صحبت های دوستان راشنیدم و چون به علم بازار و روانشناختی اجتماعی علاقه دارم همه صحبت ها عالیه و جایی بس شکر داره که مشاورین املاک ما آگاه باشن.

دیدگاهتان را بنویسید

دریافت بخشی از چکلیست