Notice: Undefined variable: popup in /home/kaaam/public_html/wp-content/plugins/halfdata-green-popups/modules/core-targeting.php on line 1353

Menu

02191035493

حساب کاربری

در این مطلب صحبت شده درباره :

چطور پولدار شویم


Notice: Undefined variable: popup in /home/kaaam/public_html/wp-content/plugins/halfdata-green-popups/modules/core-targeting.php on line 1353

۷ نکته برای انتخاب یک نماینده عالی املاک و مستغلات

 که در
مشاور املاک
خانواده توسط خانه مسکونی نشان داده شده است. © Monkey Business Images / Shutterstock.com
© Monkey Business Pictures / Shutterstock.com

هنگامی که شما برای یک نماینده املاک و مستغلات خریداری می کنید، بدیهی است که بهترین ها را می خواهید. اما با عواملی که از علائم حیاط، آگهی های آنلاین، کارت پستال های مستقیم و حتی حمایت از نشست های عمومی حمایت می کنند، چگونه از طریق تبلیغ ترویج از بین می رود؟

استیون بروبک، مدیر اجرایی فدراسیون مصرف کننده آمریکا در واشنگتن، می گوید: با عوامل املاک و مستغلات، “ما اطلاعاتی را که ما در مورد متخصصان خدمات دیگر در اختیار داریم، نداریم”، اما روش هایی برای اندازه گیری یک رکورد نماینده وجود دارد – و بالقوه

این که آیا شما یک خریدار یا فروشنده هستید، در اینجا ۷ راه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک عامل قبل از استخدام دارید.Family being shown house by realtor © Monkey Business Images/Shutterstock.com

چطور پولدار شویم

قبل از استخدام بیشتر در مورد عامل خود بدانید

با مشتریان اخیر صحبت کنید.
نگاه کنید به مجوز.
یک برنده انتخاب کنید
یک نماینده با اعتبار مناسب انتخاب کنید
تحقیق این است که تا چه مدت عامل در کسب و کار بوده است.
به فهرست فعلی خود نگاه کنید.
در مورد خانه های دیگر برای فروش در نزدیکی بپرسید.
۱٫ با مشتریان اخیر صحبت کنید

رون فیپس، رئیس جمهور آژانس بینالمللی ملک ملی، و یا NAR میگوید که مأموران به ارائه فهرستی از آنچه که در سال گذشته ذکر شده و در سال گذشته فروخته شده اند، با اطلاعات تماسی است. او می گوید قبل از شروع به رسیدن به افرادی که نماینده با آن مشغول کار بوده است، بپرسید که آیا کسی “به خصوص خوشحال یا به خصوص ناامید شود”.

ویلیام پوورو، استاد اعطای مدرک کارشناسی ارشد مدرسه بازرگانی هاروارد و همکاری نویسنده “بازی املاک و مستغلات: راهنمای هوشمند” می گوید: “با مشتریان گذشته،” من می خواهم بدانم قیمت چه قیمت و چه قیمت فروش چه بوده است. ” تصمیم گیری و سرمایه گذاری. “

Poorvu می گوید اگر شما در حال فروش هستید، در صورتی که قیمت ها، مکان ها و سایر ویژگی های برجسته ای که از ویژگی های قبلی شبیه به شما بود، سوال کنید. آنچه شما می خواهید کسی است که دقیقا همان چیزی را که شما در حال فروش می باشد متمرکز می کند.

سؤال دیگری برای فروشندگان این است: تا چه مدت خانه ها در بازار بوده اند؟

۲٫ نگاه کردن مجوز

Phipps می گوید که ایالات متحده هیئت مدیره املاک و مستغلات را اداره می کند. برای بررسی این که آیا نماینده مجرب دارای مجوز و در صورت اقدامات یا شکایات انضباطی است، با سازمان تنظیم مقررات خود تماس بگیرید. اطلاعات ممکن است به صورت آنلاین ارسال شود

۳٫ یک برنده را انتخاب کنید

فیپز می گوید: یکی از اینها چیزی است که واقعا به معنی چیزی است که تعیین کننده “مسکن سال” است که توسط دولت یا شعبه محلی NAR اختصاص داده شده است.

او می گوید: “این عوامل بهترین ها هستند که توسط همسالانشان مورد قضاوت قرار می گیرند.” “این یک تایید بزرگ است.”

۴٫ یک عامل با اعتبار مناسب را انتخاب کنید

پزشکان تخصص دارند، و بنابراین عوامل املاک و مستغلات. حتی افراد متخصص در برخی از مناطق آموزش بیشتری دریافت خواهند کرد. بنابراین، سوپ الفبا پس از نام عامل می تواند نشانه ای از این است که شخص کلاس های اضافی را در یک دسته خاص از فروش املاک و مستغلات گرفته است. در اینجا چیزی است که برخی از نامگذاری ها به آن اشاره دارند:

CRS (Certified Residential Specialist): آموزش های اضافی در زمینه مدیریت املاک مسکونی را تکمیل می کند.
ABR (نماینده خریدار معتبر): تحصیلات اضافی را در نمایندگی خریداران در معاملات انجام داد.
SRES (Specialist of Real Estate Seniors): آموزش کامل با هدف کمک به خریداران و فروشندگان در محدوده سن ۵۰ سالگی انجام شده است.
اگر نماینده خود را یک مسکن با سرمایه “R” نامیده باشد، به این معنی است که او عضو NAR است. با استخدام یک مسکن، “مهمترین چیزی که به دست می آورید، یک عامل است که به طور رسمی متعهد می شود تا از اخلاق حمایتی حمایت کند”، Phipps می گوید.

۵٫ تحقیق در مورد مدت زمانی که عامل در کسب و کار بوده است

یک مجوز صدور مجوز دولتی اغلب می تواند به شما بگوید که چه مدت یک نماینده املاک و مستغلات را فروخته است. یا، شما فقط می توانید از عامل به طور مستقیم بپرسید.

رابرت ایروین، نویسنده “نکات و تله ها هنگام خرید یک خانه” می گوید: “اگر آنها ۵ سال کار نکرده اند، آنها در حال یادگیری بر روی شما هستند و این خوب نیست.”

در نهایت، آنچه شما دنبال آن هستید، کسی است که به طور فعال در یک منطقه خاص و محدوده قیمت مشغول است، می گوید Phipps NAR. او می گوید، شما می خواهید یک نماینده برای نشان دادن دانش و اطلاعات درباره منطقه و خانه ها در محدوده خود و نشان دادن “چه نوع حضور بازار آنها وجود دارد.

۶٫ لیست های فعلی را ببینید

Brobeck می گوید: “لیست های نمایندگی آنلاین” از فدراسیون مصرف کننده را بررسی کنید. اماکنهایی که به نظر می رسند، شامل وب سایت و سایت های خود از جمله Realtor.com می باشند که پایگاه داده آنلاین قابل جستجو از خواص در سرویس چندگانه را ارائه می دهند.

اکثر خریداران جستجوی خود را از طریق اینترنت شروع می کنند و شما می خواهید یک عامل که از این ابزار به طور موثر استفاده می کند. بروبک می گوید: “یک چیز کلیدی، نمایش جذابی در وب است.”

نگاهی به نزدیک بودن لیست های نماینده، اموال ای که می خواهید برای خرید یا فروش آن آینه را آشکار سازید. آیا آنها در همان منطقه هستند؟ آیا محدوده قیمت مشابه است؟ و آیا نماینده لیست کافی برای نشان دادن یک کسب و کار سالم دارد، اما نه چندان که شما فقط یک عدد هستید؟

۷٫ در مورد خانه های دیگر برای فروش در نزدیکی بپرسید

یک عامل خوب باید درباره خواص دیگر منطقه که “در بالای سر او” موجود باشد، باید بداند.

ایروین می گوید: یک خانه را در منطقه خود بنویسید که اخیرا فروخته می شود یا برای فروش است. او می گوید اگر نماینده این ویژگی را می داند و می تواند به شما چند جزئیات بدهد، به این معنی است که او واقعا منطقه شما را می داند. “شما می خواهید کسی مانند آن، که در بالای بازار است.” لینک های مرتبط: چگونه ادعا بخشی از اموال همسایه ۷ باید برای اولین بار homebuyer9 راه برای بزرگ زندگی می کنند در خانه کوچک مقالات EstateRelated کوچک: عامل می خواهد suel فروشنده۱۱ خانه های رویا برای فروش شهرهای بزرگ برای دوستداران آبجو

این مطلب به نظرت چطور بود؟
5.4/10