چگونه به یک کارشناس املاک تبدیل شویم؟

چگونه به یک کارشناس املاک تبدیل شویم؟

تجزیه و تحلیل بازار املاک و مسواک زدن بر روی دانش محلی یک نقطه شروع عالی است اگر شما می خواهید برای تبدیل شدن به یک نماینده املاک و مستغلات. اما در صورتی که قصد دارید در یک حرفه حرفه ای در این زمینه برنامه ریزی کنید، تعدادی از مهارت ها، ویژگی ها و گواهینامه ها نیز نیاز خواهید داشت.

یک نماینده املاک مسئول خرید، فروش، مدیریت یا اجاره ملک از طرف مشتریان خود است. ملک می تواند مسکونی، تجاری، صنعتی و یا زمین های خالی باشد، زیرا نمایندگی املاک و مستغلات به عنوان یک کارگزار از طرف خریداران، فروشندگان و صاحبان اموال عمل می کند. بیشتر در مورد شرح شغل نمایندگی املاک و مستغلات بیشتر بخوانید.

چه مهارت های فنی و حرفه ای من باید یک نماینده املاک و مستغلات باشم؟

مهارت های سواد آموزی و مهارت های عددی در هنگام نوشتن گزارش ها، ایجاد آگهی های بازاریابی، تکمیل فرم های صنعت و استفاده از پایگاه داده، کلیدی برای نمایندگان املاک و مستغلات است. دیگر مهارت های حیاتی برای یک نماینده املاک شامل ایجاد رابطه، مدیریت ارتباطات و برخورد با خریداران و فروشندگان می باشد.

طبق قانون، شما همچنین باید یک مدرک شناخته شده برای کار در صنعت داشته باشید که دانش لازم را برای انجام وظایف یک نمایندگی املاک فراهم می کند.

“هلن بارنز” مشاور آموزش SEEK می گوید: “بدون توجه به نقش املاک و مستغلات که می خواهید وارد شوید، باید شرایط واجد شرایط را در اختیار داشته باشید.”

“کارآموزی می تواند به شما کمک کند پا را در دست بگیرید، اما در صورتی که شرایط استخدامی املاک شما ابتدا فرصت بیشتری را برای شروع کار پیدا کنید، فرصت بیشتری کسب خواهید کرد.”

چه صلاحیتی باید به یک نمایندگی املاک و مستغلات تبدیل شود؟

الزامات آموزش و پرورش برای نمایندگان املاک و مستغلات در هر کشور متفاوت است، با دوره گواهینامه ثبت نام و برنامه نمایندگی عامل در سراسر استرالیا. هر یک از این مدارک تحصیلی به شما این امکان را می دهد که در صنعت املاک و مستغلات تحت لیسانس مشغول به کار شوید:

ACT
برنامه صدور مجوز املاک و مستغلات
گواهی ثبت نام املاک و مستغلات
NSW
برنامه صدور مجوز املاک و مستغلات
گواهی ثبت نام املاک و مستغلات
QLD
برنامه صدور مجوز املاک و مستغلات
گواهی ثبت نام املاک و مستغلات
SA
برنامه مجوز نمایندگی زمین شناسان
نمایندگی فروش املاک و مستغلات
TAS
برنامه صدور مجوز املاک و مستغلات
VIC
برنامه صدور مجوز املاک و مستغلات
نماینده نمایندگی برنامه
WA
برنامه صدور مجوز املاک و مستغلات
برنامه ثبت نام – مدیریت اموال
برنامه ثبت نام نماینده – فروش
برای تبدیل شدن به یک مجوز و اداره املاک و مستغلات خود، شما باید دوره صدور مجوز املاک را تکمیل کنید و سپس درخواست خود را با دستگاه نظارتی در ایالت خود اعمال کنید.

به عنوان نماینده املاک و مستغلات مجاز به انجام وظایف مشتریان برای فروش، خرید، مدیریت یا اجاره ملک می باشید، و همچنین ممکن است مالک یا مدیریت یک سازمان یا عمل به عنوان حراج کننده باشد.

اگر مجوز املاک خود را نداشته باشید، می توانید به عنوان نماینده فروش املاک و مستغلات یا نماینده نمایندگی کار کنید و می توانید بعضی از وظایف نماینده را از طرف آنها انجام دهید.

دیپلم خدمات املاک (مدیریت آژانس) (CPP50307) یک مسیر عالی برای کسانی است که در زمینه کار حرفه ای در املاک و مستغلات هستند، زیرا اکثر کشورها شامل گواهی ثبت نام و مجوز املاک و مستغلات است. این به این معنی است که شما می توانید شروع به کار در صنعت در حالی که شما مطالعه دیپلم، به زودی به عنوان واحد های ثبت نام خود را به پایان برسانید.

چه پیشرفت های حرفه ای برای نمایندگان املاک و مستغلات در دسترس است؟

توسعه حرفه ای برای نمایندگان املاک و مستغلات بسیار توصیه می شود و حتی ممکن است یک الزام اجباری برای حفظ مجوز املاک و مستغلات در برخی از ایالت ها باشد. یادگیری مداوم تضمین می کند که شما در طول تمام حرفه های خود در حال پیشرفت هستید.

KAPLAN نماینده دوره های املاک و مستغلات، سونیا استفان می گوید: “آموزش و توسعه بیشتر، مهارت های فردی را بهبود می بخشد و دانش و تخصص را افزایش می دهد.” “داشتن یک مزیت رقابتی برای موفقیت درازمدت در یک صنعت که دائما در حال تغییر است مهم است.”

مطالعه می تواند به شما در ارتقاء مهارت ها برای تبدیل شدن به مدیر املاک، نمایندگی فروش، توسعه املاک و یا ارزشمند کمک کند. برای پیدا کردن شرایط لازم برای موقعیت مکانی و هدف شغلی خود، با دستگاه نظارتی دولت خود تماس بگیرید. با استاد خود تماس بگیرید

 

 

منبع

اینستاگرام آموزش مشاور املاک

درباره‌ی مهدی فارسی

من کمک می کنم تا بتونی یادبگیری چگونه یک فایل پیدا کنی به قیمت برسونی و بعد بفروشی و کمیسیون خوب بگیری .

همچنین ببینید

” چگونه یک مشاور املاک خوب را انتخاب کنیم “

    معاملات ملکی کاری است که بسیاری از مردم در طول زندگیشان انجام میدهند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *