بلاگ

چگونه خوب کمیسیون بگیریم؟

برای کمیسیون گرفتن هم شما باید مثل بقیه کارها در املاک سناریو و مدل ذهنی داشته باشید به این صورت که از پیش بدونید چی می خواهید بگویید و برای هر صحنه ٬ دیالوگ و عکس العمل خودتون رو داشته باشید شما باید منبع و مرجع باشید برای جملات مناسب در موقعیت های مختلف به این صورت که  مشتری اگر فلان جمله رو گفت شما از پیش جملات لازم برای اینکه مسیر صحبت رو به کمیسیون عالی ببرید میدونید تعداد این جمله ها اصلا زیاد نیست سعی میکنم که در هر مقاله به تعدادی از اون ها اشاره کنم.

خب  حالا فرض میکنیم که شما میخواهید با یک متقاضی و یا مالک در باره کمیسیون صحبت کنید ایمان و اعتقاد به خودتون بسیار مهم و کلیدی ست.

شما باید محکم و قرص صحبت کنید تا حس درونی تون به مخاطب تون منتقل بشه.

بعد از کارشناسی ملک با مالک توافق کنید بگید که در طی مدت زمان یک هفته تا ۱۰ روز این ملک تون رو براتون میفروشم و کمیسیونم یک درصد هستش یا عدد و رقم اعلام کنید به این صورت که من خونتون رو ۴۵۰ میلیون میفروشم و ۵ میلیون تومان کمیسیون میگیرم.

  • عزیزان نکته بسیار بسیار مهم اینه که ؛ خونه ای که شاید شما ۴۰۰ میلیون بفروشید و ۳ میلیون کمیسیون از  مالک بگیرید من و دوستانم میفروشیم و ۱۰ میلیون کمیسیون میگیریم .
  • بخشی از تفاوت در میزان کمیسیون مشاور مبتدی با مشاور حرفه ای بخاطر مهارت در توافق با طرفین معامله است قبل از انجام قرار داد ٬ توجه داشته باشید که قبل از انجام قرار داد.

بازم از ترفند های حرفه ای گرفتن کمیسیون صحبت میکنیم سعی میکنیم یک دوره هم آماده کنیم که به طور جامع و کامل به این موضوع بپردازیم تا بتونیم به هدفمون در چند برابر کردن درآمد شما برسیم .

این دوره رایگان خواهد بود. در سایت عضو شوید تا بتونیم شما را از آماده شدن این دوره مطلع کنیم.

چطور میزان کمیسیون را بیان کنیم

مشاوران مبتدی فکر میکنند که اگر کمیسیون و حق خودشان را به مشتری ها بگن ٬ مشتری ها فکر میکنن اونا آدم های بد و پول پرستی هستند؟

اما واقعیت دقیقا برعکس این موضوع است ٬ وقتی به مشتری می گید کمیسیون ما برای انجام این معامله ۱۰ میلیون تومان می شود؟

مشتری شما را جدی میگیره ٬ برای کارتون ارزش قائل میشه و در ناخودآگاهش این موضوع نقش می بنده: این مشاور کارشو بلده … این یک مشاور املاک حرفه ایِ

میزان کمیسیون در خواستی باید متناسب با میزان ارزشی که برای مشتری ایجاد میکنید باشه

باید به زمان اعلام کمیسیون هم توجه داشته باشید. میزان کمیسیون و دستمزدتون را در کارشناسی به مالک اعلام کنید ولی برای مشتری وقتی هنوز اقدامی انجام ندادید و مشتری به نتیجه نزدیک نیست دلیلی نداره که اصطلاحا باهاشون کمیسیون را فیکس کنید یعنی بر سر کمیسیون باهاشون مذاکره کنید .

الهی روزی تون هزار برابر شه … یا علی

در تلگرام

کانال مارو دنبال کنید!

در آپارات

ما را دنبال کنید!

در اینستاگرام

صفحه مارو دنبال کنید!

در یوتیوب

کانال مارو دنبال کنید!

2 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • واسه کار خودم ارزش قاعل بشم کار ما یکی از سخت ترین وپر استرس ترین کار های دنیاس پس هیچ وقت برای کمسیون 1 درصد خجالت نکشید خیلی قرص ومحکم با دلالا کار کنید چون هم کمسیون خوب میدن هم میتونید ملکی که براشون میخرید از نوع بفروشید

دیدگاهتان را بنویسید

دریافت بخشی از چکلیست