چگونگی شروع کسب و کار شما در زمینه املاک و مستغلات

چگونگی شروع کسب و کار شما در زمینه املاک و مستغلات (SOI)

افزایش SOI شما برای تقویت موفقیت شما به عنوان حرفه ای املاک و مستغلات
اشتراک گذاری

ابتدا متوجه شوید که شما در حال حاضر یک حوزه نفوذ دارید. شما خانواده، دوستان، مدرسه های قدیمی دارید، همکاران کسب و کار قبلی، دوستان فوتبال، و بیشتر. این ها افرادی هستند که شما را می شناسند و فقط به این دلیل است که شما بر آنها تاثیر می گذارید.

در طول زندگی حرفه ای خود در املاک و مستغلات، همیشه باید برنامه ای برای رشد این گروه داشته باشید و آن را با احتیاط اجرا کنید. این امر به یک منبع عظیم کسب و کار تکرار و ارجاع در طول زمان تبدیل خواهد شد.

۱ دریافت فهرست کنونی همه در یک مکان

با وجود بحران های ملی، قیمت مسکن در منطقه خلیج در حال افزایش است
جاستین سالیوان / کارکنان / GettyImages
این یک وظیفه بزرگ است، اما مهم است و برنامه ریزی می کند تا بعدا از کار تکراری جلوگیری شود. هنگامی که شروع به کشیدن دوستان، همکلاسی های قدیمی، اعضای تیم های ورزشی، همکاران کسب و کار، دکتر، وکیل و دیگران می کنید، از اینکه چگونه می توانید لیستی را که می توانید با آن روبرو شوید، شگفت زده خواهید شد.

مهم است که امیدوارم با چیزی بیش از یک لیست در مقاله شروع شود. اگر از چشم انداز در رایانه خود استفاده می کنید، از آن پایگاه داده مخاطبین یا یکی دیگر از آنها استفاده کنید تا این افراد را به یک سیستم برای مدیریت تبدیل کنید. فن آوری امروز و CRM، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری و سیستم های آنلاین، این کار را بسیار آسان تر و کارآمد تر می کند.

چگونگی شروع کسب و کار شما در زمینه املاک و مستغلات

۲ تماس با راهکارهایی که معمولا انجام می دهید

این کار را با موثر بودن انجام می دهد، اما همچنین صرفه جویی در مقدار کمی پول. مشاوران زیادی وجود دارد که به شما نامه ای واقعا عالی در پاکت نامه و پست الکترونیکی را از طریق پست الکترونیکی طبقه بندی می کنند. این ممکن است چگونگی انجام آن را برای برخی از لیست خود داشته باشید.

با این حال، اگر شما یک لیست بسیار بزرگ تماس بگیرید، بسیاری از آنها افرادی هستند که معمولا از طریق ایمیل، پیام متنی یا تلفن صحبت می کنند. خوب است که آنها همیشه با آنها تماس بگیرند. فقط لیست خود را به صورت گروهی تقسیم کنید.

 

۳ لیست خود را با چگونگی شناخت مخاطبین خود طبقه بندی کنید

همانطور که در حرفه و دانش خود در مدیریت تماس پیشرفت می کنید، می بینید که می خواهید نوع خاصی از مشترکین را پیدا کنید تا مخاطبین را شناسایی کنید. برو جلو و شروع به کار به سمت آن است. اگر از چشم انداز استفاده می کنید می توانید از این تابع “دسته ها” استفاده کنید.

شما دسته بندی را برای دوستان، خانواده، فروشندگان (دکتر، وکیل، تهیه کننده محلی و غیره)، Prospect خریدار، Prospect فروش، و غیره خریداری کنید. دسته بندی های آینده خریداران و فروشنده برای کسانی هستند که می خواهید. مخاطبین و چشم اندازهای خود را به گروه های منطقی تقسیم کنید که به روش های خاصی به بازار عرضه می کنید.

 

۴ اطلاعیه خود را توسعه دهید و ارسال کنید

اگر از طریق چندین روش، مانند برخی از ایمیل ها، برخی از پست ها و برخی تلفن ها با یک تماس تماس بگیرید، اسکریپت ها را برای هر یک از آنها ایجاد می کنید و آنها را در مورد کسب و کار جدید خود می دانید. این بسیار ساده است: “سلام سلام، من یک حرفه جدید را شروع کرده ام و می خواهم به شما در مورد آن اطلاع دهم. مجوز من را دریافت کرده ام و اکنون یک نماینده املاک با کارگزاری XXXX در شهر هستم. با فکر کردن به من، اگر شما در حال برنامه ریزی یک معامله املاک و مستغلات هستید یا توصیه من به کسانی که می دانید، تقویت کنید. ” اطلاعات تماس خود را فراموش نکنید.

هر کاری که انجام می دهید، اگر پاسخی دریافت کنید، باید به آنها پاسخ دهید و از آنها تشکر کنید. شما رابطه ای ایجاد می کنید که می تواند به پول در بانک منجر شود، بنابراین از حق خود شروع کنید.

۵ طرح تماس را ادامه دهید و آن را انجام دهید!

اکنون که اعلامیه “عامل جدید کار” خود را به SOI ارسال کرده اید، برنامه ای برای چگونگی اغلب شما با آنها می خواهید. این می تواند به نوعی متفاوت باشد، مانند خانواده نیازی به پیگیری زیاد و غیره ندارند. پیروی از برنامه و برقراری تماس منظم. هیچ چیز بدتر از پیدا کردن یک دوست خوب خرید خانه در جای دیگر وجود دارد، زیرا آنها را در مورد آن اعلامیه یک سال پیش فراموش شده است.

۶ آیا برخی از فعالیت های سریع لیست سازی

بلافاصله شروع به اضافه شدن به حوزه لیست نفوذ خود کنید. در فعالیت های اجتماعی شرکت کنید، به جلسات انجمن صاحبخانه بپیوندید، کارت کسب و کار خود را به فردی که در پشت مخزن خشک پاک کننده است، بیرون بیاورید. اگر فقط در صبح ها برای قهوه بخوابید، متوقف کردن یک میز و نشستن در کنار آن. یک مکالمه را با فردی که در کنار شما قرار دارد را تحت فشار قرار دهید. من اولین خانه من را به کسی که در Denny ملاقات کردم فروختم.

اینستاگرام آموزش مشاور املاک

درباره‌ی مهدی فارسی

من کمک می کنم تا بتونی یادبگیری چگونه یک فایل پیدا کنی به قیمت برسونی و بعد بفروشی و کمیسیون خوب بگیری .

همچنین ببینید

چرا مشتری مداری

مشتری مداری و آداب سرویس دهی به خریداران و مستاجران ملک

مشتری مداری  : قبل از این که به مشتریان هر گونه سرویسی داده شودبه عبارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *