بلاگ

آقای کامرانپور؛ سال ۹۸ چقدر قرارداد نوشتید؟

مشاور موفق مشاوریه که میتونه قراردادهای بهتر و بیشتری بنویسه حالا کدوم یکی از ارجحیت داره اول بیشتر و یا اول بهتر.

اینو می خواهیم با هم کار کنیم تا ببینیم اول بیشتر باید باشه یا اول باید بهتر باشه. چند تا سرفصل خوب قرار با هم شروع کنیم این سرفصل های خوب از کجا شروع میشه؟ از فایلینگ و منطقه تلفن یک کارشناسی آگهی.
که خود مبحث آگهی مبحث مهمیه با توجه به اینکه فضاهای مجازی دیگه مثل سابق نیست کاربرهای بیشتری داره و بیشتر این فضاهای مجازی پولی شد همانطور که خودتون هم میدونید و دیگه مشاورانی که همیشه به صورت رایگان داشتند کار می کردند حالا باید کمی بیشتر به فکر هزینه کردن بابت آگهی باشد.
فصل سوم هماهنگی قبل از سرویس و مبحث بعدی سرویس و مبحث بعدی هماهنگی نشست و نشست مبحث شیرین آخر مبحث کمیسیون که تقریباً اکثر مشاورینی که من دیدم حداقل مشکلات جدی دارند و نمی توانند حق خودشان را به خوبی دریافت کنن.
پس این سرفصل هایی است که قراره به صورت تخصصی در این ویدیو با هم کار کنیم. اما این سرفصل ها مارو میبره به سمت اینکه در سال 1398 و ادامش قراردادهای بیشتر و بهتری بنویسیم.

این سمینارها در آکادمی املاک و مستغلات کام که عنوان اولین آکادمی املاک و مستغلات کشور داره فعالیت میکنه که با آخرین متد های آموزشی و اساتید خوب و با مباحثی که مربوط بشه به مشاور املاک و کمک کنه به مارکت و بازار مشاور املاک.
تا آخر این فیلم رو ببینید سخنان مفید آقای کامران پور در زمینه مشاور املاک بهره مند شوید.

آموزش کامل و جامع مشاور املاک در کانون آموزشی کام به صورت رایگان با مطالعه مقالات و مشاهده فیلم های آموزشی می توانید به یک مشاور حرفه ای تبدیل شوید.

الهی روزیتون هزار برابر

در تلگرام

کانال مارو دنبال کنید!

در آپارات

ما را دنبال کنید!

در اینستاگرام

صفحه مارو دنبال کنید!

در یوتیوب

کانال مارو دنبال کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

دریافت بخشی از چکلیست