مراحل قانونی خرید ملک در دبی

دبی

راهنمای مراحل قانونی خرید ملک

در حالی که این امر لزوما همیشه مورد نیست، روند خرید ملک در امارات در سال ۲۰۱۷ ساده و ساده است که چهار مرحله قانونی قانونی برای خرید ملک در دبی وجود دارد.

 ایجاد توافقنامه خریدار و فروشنده

هنگامی که اموال درست را در پورتال ملک مانند Bayut پیدا کرده اید و تحقیقات گسترده ای در زمینه توسعه دهنده، مناطق دبی، ROI و غیره پیدا کرده اید، اولین قدم که باید انجام دهید عبارتست از مذاکره و تعریف شرایط از فروش با فروشنده. این مرحله را می توان بدون کمک یک نماینده املاک یا مشاور حقوقی انجام داد، اما توصیه می شود خدمات مشاوره ای با املاک و مستغلات دبی مانند نایت فرانک، که می تواند به مذاکره کمک کند، توصیه می شود.

امضای قرارداد برای فروش

پس از آن، شما باید توافق نامه فروش را امضاء کنید، همچنین به عنوان یادداشت تفاهم (MOU) معروف است. در دبی، این سند تحت عنوان قرارداد F می باشد و در وب سایت دپارتمان زمین دبی (در صفحه قراردادها) موجود است. استاندارد در دبی برای ۱۰٪ سپرده در اموال به طور همزمان به فروشنده پرداخت می شود. هنگامی که این مرحله نهایی می شود، شما در نیمه راه این روند خواهید بود.

درخواست گواهی بدون درخواست (NOC)

بعد، شما و فروشنده باید در دفتر توسعه دهنده ملاقات کنید (به عنوان مثال، Properties دبی دپارتمان). هدف این جلسه، اعمال و پرداخت هزینه گواهی عدم اعتراض (NOC) برای انتقال مالکیت است. پس از آن توسعه دهنده NOC را صادر می کند، اما تنها پس از اطمینان از این که هیچ هزینه قابل توجهی در مورد اموال در هزینه های خدمات وجود ندارد.

 انتقال مالکیت با اداره زمین دبی

هنگامی که شما NOC را بدست آورده اید، باید فروشنده را در دفتر اداره زمینۀ دبی دیدار کنید تا انتقال را تحت تأثیر قرار دهد. DLD نیاز به پرداخت هزینه اموال را در فرم چک یک مدیر فراهم می کند. این چک باید در تاریخ انتقال به فروشنده پرداخت شود. در نهایت، یک اثر جدید با نام تجاری جدید به نام شما صادر می شود و شما به طور رسمی به مالکیت املاک در دبی تبدیل خواهید شد.

سوالات متداول

چه مدت طول می کشد برای خرید ملک در دبی؟

از زمانی که قرارداد فروش را امضا میکنید (مرحله ۲)، نباید بیش از ۳۰ روز طول بکشد تا یک مالک مالک قانونی شود.

اگر شما با کمک وام مسکن خریداری می کنید چه؟

در صورتی که این مورد باشد، دخالت بانک مورد نیاز خواهد بود و تمام روند طول می کشد. Bayut.com معرفی یک راهنمای دقیق از نحوه خرید ملک در دبی را با کمک وام در مدت کوتاهی معرفی می کند.

 

نکته: قبل از درخواست برای NOC (مرحله شماره ۳)، خریدار موظف خواهد شد تا وام مسکن فروشنده را کاملا پرداخت نماید. این شرایط، در مجموع شامل چند مرحله و اقدامات احتیاطی می شود. از این رو، این گزینه نیاز به زمان بیشتر و بیشترین تلاش دارد.

توجه: اگر شما یک ملیت خارجی هستید، می توانید یک املاک تنها در یکی از مناطق به اصطلاح مشخص شده در دبی خریداری کنید. این جوامع توسط عالیجناب شیخ محمد بن رشید آل مکتوم دست به دست آوردند تا به غیر از امارات متحدۀ عربی و کشورهای غیر عضو شورای همکاری خلیج فارس فرصتی برای داشتن یک خانه در امارات داشته باشند.

این مطلب به نظرت چطور بود؟
5.4/10

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://kaaam.ir/?p=1904
×
سلام وقت تون به خیر چطور میتونم کمک تون کنم؟