دروغ در شغل املاک

دروغ مشاور

این یکی از دروغ های شایع در شغل املاک که متاسفانه انگار مشاوران املاک هم پذیرفتن . هر معامله ۳ طرف داره مالک مشتری و مشاور املاک . من حاضرم به شما ضمانت کتبی بدهم که بین این ۳ طرف صادق ترین و صالح ترین شون مشاور املاکِ.

یکی از دلایلی که این شایعه قوت گرفته شاید سالهای دور باشه و نحوه کار بنگاه های املاک در آن زمان اما امروزه به دلیل فراوانی اطلاعات و گستردگی آگاهی بخاطر عصر اطلاعات و ظهور اینترنت دیگر روش کار از حالت سنتی به مدرن تغییر کرده .

اولین اصل در معاملات همیشه اعتماد بوده و این اعتماد امروزه با آگاهی و دانش همراه شده و طرفین معامله را کاملا متوجه به تمام جوانب معامله و مبایعه کرده است.

شاید یکی از دلایل وجود این شایعه در شغل مشاور املاک اینه که مشاوران املاک بنا به رسالتشون باید حرف ها و شرایط طرفین معامله را به یکدیگر منتقل کنند و چون متاسفانه مشتری و یا مالک گاها ناراستی هایی رو میگویند در نهایت این صحبت ها به حساب مشاور املاک نوشته میشود در صورتی که مشاور املاک فقط منتقل کننده صحبت هاست نه تولید کننده.

متاسفانه پیش می آید که مشتری ها بودجه واقعی و شرایط پرداخت واقعی خود را اعلام نمیکنند. مالک ها سن و متراژ ورا دقیق اعلام نمیکنند و در نهایت این نا راستی ها برای مشاور املاک موجب تنزل جایگاه می شود.

دوستان با نهایت صداقت و درستی فعالیت کنید و اجازه ندهید مالک و یا متقاضی با گفتن این شایعات شما رو بی اعتبار کنند . اگر در مکالمات تون با مالک و یا مشتری این صحبت ها و شایعات مطرح شد با زبانی مهربان و دوستانه اونها رو متوجه کنید.

بهشون یادآوری کنید که باوجود سایت های تبلیغ اینترنتی و قرار دادن عکس و افزایش آگاهی مردم دلیلی برای دروغ و ناراستی وجود نداره .

یا علی الهی روزی تون هزار برابر شه

این مطلب به نظرت چطور بود؟
5.4/10

یک نظر

  1. باسلام واحترام=مشاوراملاک با40سال سابقه هستم
    هرکاسبی زشت یا زیبا راست یا دروغ رو از مشتری اش یادمیگیره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
سلام وقت تون به خیر چطور میتونم کمک تون کنم؟