اقساط وام مسکن

اقساط وام مسکن

وام بازنشستگی ( اقساط وام مسکن ) از ویکیپدیا، دانشنامه آزاد

یک وام اجاره ای وام است که در طول زمان با تعدادی از پرداخت های برنامه ریزی شده بازپرداخت می شود؛ به طور معمول حداقل دو پرداخت به سمت وام صورت می گیرد. مدت وام ممکن است چند ماه و حداکثر ۳۰ سال باشد. یک وام مسکن، به عنوان مثال، نوع وام است.

این اصطلاح به شدت با وامهای مصرفی سنتی ارتباط دارد، محلی را به وجود آورده و خدماتش را پرداخت می کند و در طول زمان با پرداخت منظم از اصل و منافع بازپرداخت می شود. این “وام های اقساط” به طور کلی به عنوان جایگزین های امن و ارزان برای وام های پرداخت وام و اعتبار و اعتبارات پایان یافته مانند کارت های اعتباری در نظر گرفته می شود.

در سال ۲۰۰۷، وزارت دفاع ایالات متحده از قوانین طراحی شده برای ممنوعیت وام های غلط و نادرست برای پرسنل خدمات و خانواده هایشان، معاف شده است، در گزارش خود نیاز به حفاظت از دسترسی به اعتبار اقساط سودمند در حالی که بسته شدن فرم های اعتباری کمتر امن است.

Mortgage loans pay off through a process called amortization.

مقایسه وام های اجاره ای و وام های مسالمت آمیز مانند مقابله با مستطیل و مربع ها است. همانطور که تمام مربعها مستطیل هستند، اما تمام مستطیلها مربع نیستند، بنابراین همه وامهای معمولی وامهای مقدماتی هستند، اما نه همه وامهای نقدی وام مسکن. همه نوع وام های دیگر اقساط وجود دارد. وام های اجباری وام مسکن معمولی این است که آنها شامل تعدادی از پرداخت های اصلی و منافع با تاریخ انقضا ثابت است.

وام های اقساط وام مسکن

وام مسکن معمولی دارای یک زندگی ثابت است. هر ماه مبلغی را پرداخت می کنید که به وام پرداخت می شود و کمی مالیات را پرداخت می کنید. پس از انجام پرداخت شما، کمتر از شما مدیون هستید، بنابراین شما در ماه آینده هزینه کمتری را صرف خواهید کرد. این باعث می شود که پول بیشتری برای پرداخت مبلغ اصلی خود بپردازید و این روند ادامه می یابد تا وام خود را پرداخت کنید. با وام مسکن معمولی با نرخ ثابت، پرداخت شما هرگز تغییری نخواهد کرد، اما مقدار پولی که برای بهره پرداخت میکنید، کاهش مییابد و مبلغی که به اصل پرداخت میکنید بالا میرود.

سایر انواع وام های بازپرداخت

وام مسکن تنها انواع وام های اقساط نیست. اکثر وام های خودروی وام های اجاره ای هستند، زیرا آنها یک تاریخ پایانی ثابت دارند. وام های دانشجویی و وام های شخصی نیز وجود دارد. گاهی اوقات این اصطلاح نیز برای توصیف وام استفاده می شود که مربوط به وام پرداخت شده است. این انواع وام های اقساط اغلب نیازی به چک کردن اعتبار ندارند، اما نرخ بهره بسیار بالایی دارند.

امن در مقابل بی ثبات

یکی از بزرگترین تفاوت های میان انواع وام های اقسمی این است که آیا آنها امن یا غیرقانونی هستند. وام های متعارف و بیشتر وام های خودرو امن هستند، به این معنی که اگر وام خود را پرداخت نکنید، وام دهنده می تواند وثیقه بگیرد. وام های غیرقانونی، از سوی دیگر، وثیقه ای ندارند. یک وام شخصی یا وام دانشجویی نمونه ای از وام غیرقانونی است.

وام های غیر پرداختی

یک کارت اعتباری یک نمونه خوب از وام است که وام اجاره ای نیست. هنگامی که شما در کارت اعتباری خود پول قرض می گیرید، پرداخت شما ممکن است متفاوت باشد و شما عموما می توانید دوباره پول قرض کنید. به همین دلیل، آن را اغلب به نام وام متحرک. خط اعتباری، مانند وام های مسکن خانه، همچنین وام های متحرک است. برخی از اعتبارات اعتباری خانه به صورت نقدی تبدیل می شوند زمانی که دوره ای که می توانید آنها را برای قرض گرفتن از پول استفاده کنید، به پایان می رسد و شما باید شروع به پرداخت پس انداز خود کنید.

درباره نویسنده

استیو لندر از سال ۱۹۹۶ با نوشتن تجربه ای در زمینه خدمات مالی، املاک و مستغلات و فن آوری بوده است. کار او در نشریات تجاری مثل “مجله املاک مینه سوتا” و “مدافع انجمن چند مهاجرت مینه سوتا” ظاهر شده است. لندر دارای مدرک کارشناسی در علوم سیاسی از دانشگاه کلمبیا است.

آموزش مشاور املاک کام

این مطلب به نظرت چطور بود؟
5.4/10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
سلام وقت تون به خیر چطور میتونم کمک تون کنم؟