پروانه تخصصی مشاورین املاک

دوره آموزشی مشاور املاک

به مشاوران املاک حرفه ای خوش آمدید
از زمان تاسیس ما در سال ۲۰۱۰ ما رهبر مدیریت حرفه ای آپارتمان ها و انجمن های صاحب خانه بوده ایم. کارکنان ما متشکل از متخصصین برتر هستند و خدمات ما براساس بهترین شیوه های انجمن صنفی جامعه استوار است.

از خدمات تجاری حرفه ای، حکومتداری و خدمات مدیریت جامعه به خدمات پیشرو اینترنت که اداره مدیریت ما را برای انجمن های ما قرار می دهد، ما یک راه حل کامل و بی نظیر برای مشتریانمان ارائه می دهیم.

فلسفه ما ساده است: “برای هر روز بخاطر لذت بردن”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که ما می توانیم برای شما انجام دهیم، روی خدمات ما کلیک کنید یا یکی از لینک های زیر را انتخاب کنید و ما به شما اطلاعات مناسب ارسال می کنیم.

درخواست اطلاعات بیشتر
درخواست پیشنهاد مدیریت

 

۵ نکات قرمز داغ برای عامل سبز
 
توسط سامانتا ریوز + Google
تاریخ انتشار: ۱۰ اوت ۲۰۱۷ مشاهده نظرات
طبق آمار انجمن عضو انجمن ملی REALTORS® (NAR) 2017، درآمد REALTOR® برای سال دوم در ردیف است. درآمد متوسط ​​ناخالص REALTOR® از ۳۹،۲۰۰ دلار در سال ۲۰۱۵ به ۴۲،۵۰۰ دلار در سال ۲۰۱۶ افزایش یافت.

شما می دانید که این بدان معنی است: محصول جدیدی از عوامل املاک و مستغلات به صحنه بر می گردد. عوامل املاک و مستغلات در یکی از شادترین صنایع کشور قرار دارند و از دلایل متعددی برای دوست داشتن کار خود استفاده می کنند. شهرهای مانند دیترویت و جکسونویل در حال حاضر شاهد هجوم عوامل جدید هستند، زیرا بازده بازار و افزایش درآمد.

بیایید برخی از اشاره گرها را به آنها بدهیم؟

 

نکته # ۱: ببخشید
عامل Kris Wales: “مردم اول. همیشه. “
املاک و مستغلات یک صنعت خدماتی است. نمایندگان در خدمت خریداران، فروشندگان و عوامل دیگر خود هستند. این به این معنی است که عوامل باید دارای موارد زیر باشند:

مهارت گوش دادن خوب
توانایی کار با دیگران
تقدیر
اخلاق کار جامع دوره آموزشی مشاور املاک
چطوری؟ Mavericks لازم نیست اعمال شود اگر شما آماده نیستید که اولویت های دیگران را در موارد مکرر قرار دهید (که ممکن است به پاسخ دادن به تلفن در ساعت ۲ صبح، کمک به مشتریان شما حرکت کند یا به مشاوره خریداران و فروشندگان نظامی از طریق وام وام)، املاک ممکن است زمینه برای شما

راهنمایی برای شروع عوامل املاک و مستغلات
عوامل جدید املاک و مستغلات نیاز به چند اشاره گر قبل از شروع کار خود را.
نکته ۲: رشد خود انگیزه
عامل C.J. جانسون: “نوشتن و پیگیری یک طرح کسب و کار. میز خود را مانند یک کسب و کار اجرا کنید شما و تنها شما موفقیت خود را کنترل می کنید. “
کار تیمی بخش مهمی از زندگی به عنوان یک عامل املاک و مستغلات است. نمایندگان در تماس مداوم با مشتریان، عوامل دیگر، وام دهندگان، عوامل عنوان و چندین متخصص دیگر هستند.

و در حالی که لازم است که در یک تیم خوب کار کنیم، عوامل باید برای یک واقعیت سخت گیرانه آماده شوند: “تیم” قصد ندارد صورتحساب خود را پرداخت کند.

نمایندگان به طور معمول به عنوان پیمانکاران مستقل کار می کنند و توسط کمیسیون پرداخت می شوند. برای موفقیت در این زمینه، عوامل باید خود انگیزه باشند.

یافتن راه هایی برای برجسته کردن عوامل املاک و مستغلات با آگاهی از برنامه وام خانه وام می توانند با فراهم آوردن شفافیت از طریق فرایند خرید و فروش وام، به خریداران خانه های مسکونی کمک کنند. به سادگی با درخواست مشتریان خود «آیا شما خدمات؟» شما ممکن است قادر به کمک به آنها از مزایای نظامی خود برای خرید یک خانه استفاده کنید. در مورد مزایای استفاده از یک آژانس املاک و مستغلات جانباز و یا چگونه برای تبدیل شدن به یکی بیشتر بدانید.

شما نمی توانید انتظار کسب و کار را در دامنه خود را به سادگی به دلیل داشتن مجوز. آیا شما بدون تماس باعث برقراری تماس سرما می شود؟ آیا شما مایل به یادگیری یک مهارت جدید بدون نیاز به آن هستید؟ آیا شما می پرسید “آیا شما خدمت کرده اید؟” آیا شما دائما جستجو / شبکه / تحقیق می کنید؟

اگر چنین است، انتظار داشته باشید که “خط لوله” شما به درستی “پر شده” باشد. کدام ما را به Tip # 3 می دهد: دوره آموزشی مشاور املاک

نکته ۳: مواد خط لوله
عامل استیسی کلی: “نگه داشتن خط لوله خود را پر شده تا زمانی که یک معامله سقوط، شما تمام تخم مرغ خود را به آن سبد را برای ماه قرار داده است!”
بلافاصله به حقوق و دستمزد منظم بگویید. سازمان دیده بان آن روز های دفتر منظم محو شدن به افق، و آماده شدن برای غیر قابل پیش بینی زندگی به عنوان یک عامل املاک و مستغلات. معاملات ظاهرا کامل در روز بسته شدن سقوط می کنند و چک های کمیسیون فقط از درک نمی افتد.

هرگز تصور نکنید که معامله ای ادامه دارد. تصمیم گیری های مالی را بر اساس بسته شدن پیش بینی نمی کنید. فرض کنید بدترین است، امیدوار باشید که بهترین باشید، و شماره # ۴ را فراموش نکنید.

نکته ۴: برای ماه های ناهار صرفه جویی کنید
عامل Lori White: “6 ماه هزینه های بودجه، در پس انداز”.
با این حال واقعیت مالی دیگر املاک و مستغلات، فقدان مزایا است.

با توجه به NAR، تنها ۴ درصد از اعضای REALTOR® بیمه درمانی خود را از طریق کارگزاران خود دریافت می کنند و ۹ نفر از ۱۰ پیمانکار مستقل با شرکت های خود هستند. بنابراین فراموش نکنید که برای صرفه جویی در هزینه های خود هزینه کنید:

مالیات بر درآمد
بیمه سلامت / دندانپزشکی / چشم انداز (در صورت لزوم)
مواد تبلیغاتی
هزینه کارگزاری / مجوز دوره آموزشی مشاور املاک
… و شاید مهمتر از همه، صرفه جویی کنید.

بحران مالی راه را برای رسیدن به زمانی که شما حداقل آماده برای رسیدگی به آنها. جیبی حداقل ۶ ماه از هزینه های زندگی برای رسیدن به ماه ها و هر شرایط اضطراری مالی.

با یک متخصص تخصصی ویتنام تماس بگیرید
یک ملک را پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما باشد
جانبازان و خانواده های ارتش می توانند واجد شرایط دریافت یارانه نقدی با مبلغ ۰ دلار و کمتر باشند.
نکته ۵: استراحت کنید
آنجی راجرز نیشنیک: “اطمینان حاصل کنید که یک روز واقعی را بردارید و روزی یک روز آن را انتخاب کنید. این آسان است که به کار ۷ روز در هفته پیچیده شود. مشتریان شما متوجه خواهند شد زیرا ۷ روز در هفته نیز کار نمی کنند. کسب و کار در آنجا خواهد بود، اما اگر شما سوزانید، به مشتریانتان کمک نخواهید کرد. “
نمایش ها خانه های باز معاملات Botched. املاک و مستغلات یک صنعت استرس زا (و مشغول) است.

بنابراین فراموش نکنید که به طور منظم باتری خود را شارژ کنید. برای املاک و مستغلات آسان است برای تبدیل شدن به یک قدم زدن ۲۴/۷، به خصوص اگر شما مرزها را تنظیم نکنید. بنابراین توصیه های انجی راجرز نیشنیک را دنبال کنید:

یک تاکید، خستگی، خسته، به سختی وجود دارد که نماینده املاک و مستغلات برای هر کسی مفید نیست.

اینستاگرام آموزش مشاور املاک

درباره‌ی مهدی فارسی

من کمک می کنم تا بتونی یادبگیری چگونه یک فایل پیدا کنی به قیمت برسونی و بعد بفروشی و کمیسیون خوب بگیری .

همچنین ببینید

شرح وظایف سرپرستان املاک

۸+۸ نکته از شرح وظایف سرپرستان املاک

در این مقاله قصد بررسی اجمالی وظایف سرپرستان املاک را داریم . منظور از سرپرستان …

یک نظر

  1. باتری یو پی اس

    ممنون از مطلب خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *