آموزش اظهارنامه املاک

مردم را به خاطر آشفتگی نکنید

MONIKA-WISNIEWSKA / SHUTTERSTOCK
اگر یک تماس دریافت کردید که برخی از خریداران می خواهند خانه شما را در ۱۵ دقیقه ببینند، حتی اگر کمی دچار آشفتگی باشند، به آنها اجازه دهید. این انواع آخر هفته به طور معمول تصمیمی اتخاذ می کنند و فقط می توانند تصمیم بگیرند که خانه را در آن روز خریداری کنند. سعی کنید از این ۱۲ مخزن ذخیره برای از بین بردن کلفت.
 یک پیشنهاد کم را فشار ندهید

آموزش اظهارنامه املاک

GOODLUZ / SHUTTERSTOCK
در این نوع از بازار، با پیشنهاد کم توپ جرم نشود. شما شانس بیشتری برای به دست آوردن آن فرد برای پرداخت کردن دارید تا پیدا کردن کسی جدید. سرانجام خانه را فروخت؟ در اینجا چند نکته برای بسته بندی وجود دارد که زندگی شما را بسیار ساده تر می کند.

CONTENT ادامه در پایین AD
 بپرسید تا آنچه را برای شما پرداخت می کنید

تصاویر SOLIS / SHUTTERSTOCKآموزش اظهارنامه املاک
اگر من به شدت موفق هستم، ممکن است منفعت تجربه من را نداشته باشید. یک عامل شناخته شده ممکن است پس از اینکه قرارداد را امضا کردید، شما را به یک نماینده جوان منتقل می کند. قبل از اینکه وارد سیستم شوید، مطمئن شوید دقیقا همان چیزی را که پرداخت می کنید، از من بپرسید که دقیقا چه کسی تماس تلفنی شما را انجام می دهد، خانه خود را بازاریابی می کند و شما را به خانه نگاه می کند. مراقب باشید که این ۱۵ راه وجود دارد که شرکت های متحرک شما را سرزنش می کنند.

 قبل از امضای خود بخوانید

VALERI-POTAPOVA / SHUTTERSTOCK
اطمینان حاصل کنید که قبل از امضای آن، فهرست یا قرارداد خریدار را به دقت بخوانید. ممکن است “هزینه اداری” اضافی بین ۲۵۰ تا ۱۵۰۰ دلار در بالای کمیسیون استاندارد من وجود داشته باشد که در نظر دارد هزینه های اداری کارگزاری من را پوشش دهد. شبیه به کمیسیون من، این هزینه قابل مذاکره است.

 آخرین راه رفتن را از دست ندهید

WAVEBREAKMEDIA / SHUTTERSTOCK
آخرین شانس شما این است که مطمئن شوید که تعمیرات به درستی انجام شده است، موارد شخصی مالک حذف شده اند و اقلامی که توافق کرده اید باید باقی بمانند هنوز وجود دارد. منآموزش اظهارنامه املاککوره ها، واشرها و خشک کن ها را دیدم و لوسترهای زیبا را به سمت درب راه می انداختم.
 مراقب باشید از نمایندگان فروش که قیمت فروش خانه خود را بیش از حد ارزیابی کنید.

اندی-دین-فتوشاپ / شاتترستوک
آنها امیدوارند که آنها را بیش از دیگر عوامل انتخاب کنید که قیمت آن را به واقع واقع گرایانه تر می کند. ما آن را “خرید لیست شما” می نامیم، و این تضمین می کند که خانه شما در مدت زمان بسیار زیادی در بازار نشسته است.آموزش اظهارنامه املاک
CONTENT ادامه در پایین AD
 خانه های بدون مبلمان بزرگ تر نگاه نمی کنند.

MONKEY-BUSINESS-IMAGES / SHUTTERSTOCK
اتاق های خالی ممکن است در واقع کوچکتر ظاهر شوند، زیرا خریداران نمیتوانند درک کنند که چه مقدار مبلمان مناسب خواهد بود. اینها اطلاعات شخصی هستند که خانه شما می تواند در مورد شما نشان دهد.
 شمارنده ها را پاک کنید

BREADMAKER / SHUTTERSTOCK
من شماره ۱ فروش نوک: پاک کردن counter tops در حمام و آشپزخانه. آمریکایی ها این فضای مخفی گسترده را دوست دارند. در اینجا برخی از دیگر ارتقاء ساده است کهآموزش اظهارنامه املاکارزش خود را به خانه اضافه می کنند.

 به وب سایت های واقعی اعتماد نکنید تا به خانه خود برسید

ROMAN-SAMBORSKYI / SHUTTERSTOCK
برای برآورد ارزش ملک در حالت های خاص، zillow.com را بررسی کنید، اما به این شماره قفلآموزش اظهارنامه املاک نکنید. سیستم های ارزیابی دسکتاپ، چگونه خانه های مجاور با فیلم مربع مشابه فروش می کنند. آنها خانه را در نظر نمی گیرند.

 

این مطلب هم بخوانید مفیده :  شرح کار برای مشاور املاک و مستغلات

 

 

 

آموزش اظهارنامه املاک

اینستاگرام آموزش مشاور املاک

درباره‌ی مهدی فارسی

من کمک می کنم تا بتونی یادبگیری چگونه یک فایل پیدا کنی به قیمت برسونی و بعد بفروشی و کمیسیون خوب بگیری .

همچنین ببینید

احد عظیم زاده مالک برج های متل قو

مصاحبه با احد عظیم زاده آقای فرش ایران و مالک برج های متل قو

این مطلب هم بخوانید مفیده :  کارشناسی ارشد علوم در توسعه املاک و مستغلات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *