بلاگ

شروع کار مشاوره املاک

آیا کلاس های املاک و مستغلات شما را چگونه به فروش خانه ها آموزش می دهد؟

هر کسی که می خواهد به یک عامل املاک و مستغلات تبدیل شود، باید قبل از اینکه بتواند مجوز خود را دریافت کند، نوعی از آموزش را بگیرد. اکثر ایالت ها ساعت ها و ساعت های کلاس را به همراه یک عامل املاک و مستغلات احتمالی می گذارند. بسیاری از افراد معتقدند کلاس های املاک و مستغلات به شما می آموزند چگونه خانه ها را به فروش برسانید، زیرا هدف اصلی اکثر عوامل است. با این حال، آموزش و پرورش شما را در مورد فروش، اما بیشتر در مورد قوانین و مقررات به شما آموزش نیست. اگر می خواهید برای تبدیل شدن به یک عامل، به کلاس های املاک و مستغلات وابسته نباشید تا شما را به نحوه فروش خانه ها آموزش دهید.

روند تبدیل شدن به یک عامل املاک و مستغلات چیست؟

برای کسب مجوز املاک و مستغلات در هر ایالت مورد نیاز متفاوت است. شما می توانید الزامات اساسی برای هر ایالت در این مقاله را پیدا کنید. بعضی از کشورها نیاز به مدرک دارند، اما اکثر آنها نیاز به تحصیلات تخصصی برای املاک و مستغلات دارند. در کلرادو، شما نیاز به ۱۶۰ ساعت و در ایالات دیگر نیاز به کمتر از ۴۰ ساعت آموزش و پرورش. پس از اتمام کلاس ها، شما معمولا باید یک امتحان را امتحان کنید، پس احتمالا قبل از اینکه بتوانید مجوز خود را درخواست کنید، یک آزمون پس زمینه را امتحان کنید و دیگر شرایط را برآورده کنید.

قبل از اینکه بتوانید درخواست مجوز خود را درخواست کنید، باید تحت واسطه کار کنید. کارگزار مؤسسات را نظارت می کند و مسئولیت اعمال آنها را بر عهده می گیرد. پس از آنکه مدت زمان معینی از کار بر اساس یک کارگزار کار کرد، عوامل املاک و مستغلات می توانند به یک کارگزار تبدیل شوند و دفتر خود را برای خودشان بسازند. شما فکر می کنید این فرایند بیشتر افراد را به عنوان عوامل موفقیت آمیز ترغیب می کند و آنها را به فروش خانه ها آموزش می دهد، اما این به ندرت مورد است.

چرا عوامل املاک و مستغلات یاد نمی گیرند که چگونه خانه ها را در مدرسه املاک و مستغلات بفروشند؟

عوامل املاک و مستغلات می خواهند یاد بگیرند که چگونه خانه ها را به فروش می رسانند و چگونه پول می گیرند. این نقطه بیشترین شغل است. با این حال، سازمان های نظارتی املاک و مستغلات بیشتر به عوامل مؤثر نیستند که قوانین را نقض می کنند، نه اینکه چقدر پول آنها را پرداخت می کنند. سیستم آموزش و پرورش املاک و مستغلات برای محافظت از مصرف کنندگان و ایجاد اطمینان از اینکه نمایندگان املاک و مستغلات با قوانین و مقررات مواجه هستند، قرار گرفت.

کلاس های املاک و مستغلات شامل یادگیری قوانین و چگونگی جلوگیری از وارد شدن به مشکل می شود. آموزش در مورد قراردادها، ارزیابی ها، پول های جدی و نحوه رسیدگی به معامله وجود دارد، اما نه در مورد نحوه خرید خریداران و فروشندگان واقعی.

املاک و مستغلات اکسپرس یک مدرسه آنلاین عالی است اگر شما علاقه مند به گرفتن مجوز خود را.

چرا کارگزاران املاک و مستغلات نمی دانند چگونه خانه های خود را هنگامی که تحت یک کارگزار کار می کنند، به فروش برسانند؟
بسیاری از عوامل املاک و مستغلات یاد می گیرند که چگونه خانه ها را هنگامی که با کارگزار مناسب کار می کنند، به فروش می رسانند، اما بسیاری از عوامل کارگزار درست را انتخاب نمی کنند. تفاوت های بزرگی در کارگزاری ها وجود دارد و چقدر آنها عامل ها را می پردازند. بسیاری از عوامل جدید به این می پردازند که چه مقدار از آنها هزینه می گیرند یا چه میزان از کمیسیون آنها در انتخاب کارگزار نگه می دارد. مهمترین چیزهایی که هنگام انتخاب کارگزار باید در نظر بگیریم این است که چگونه می توانند به شما در فروش خانه کمک کنند.

کارگزارانی که کمترین هزینه را به نمایندگان خود می رسانند، حداقل آموزش و راهنمایی را ارائه می دهند. اگر شما یک متخصص با تجربه هستید که می داند چگونه می توانید منجر به تولید، نگهداری پایگاه داده، بازار و کسب و کار خود را ایجاد کنید، شاید کارگزاران ارزان قیمت برای شما کار خواهند کرد. اما اگر شما جدید هستید و نمی دانید که چگونه خانه ها را به فروش می رسانید، نیازی به راهنمایی بیشتر ندارید. نگه داشتن درصد بالایی از کمیسیون خود را اگر شما هر خانه را نمی فروشند، آیا شما خوب نیست. بهترین کارگزاران نه تنها آموزش و راهنمایی را ارائه می دهند، بلکه منجر به زمان جلسات، تبلیغات و سایر منابع می شوند.

چه چیزی می تواند یک عامل جدید برای اطمینان از یادگیری نحوه فروش خانه ها در اسرع وقت انجام دهد؟

چیزهای زیادی وجود دارد که یک عامل جدید می تواند انجام دهد، اما در اینجا مهمترین گام برای هر عامل جدید است. وقتی کلاسهای املاک و مستغلات را امتحان می کنید، کلاس ها را به صورت شخصی می گیرید تا بتوانید شبکه را به آسانی شروع کنید.
حتی قبل از اینکه مجوز خود را دریافت کنید، شبکه را شروع کنید و حتی به نفوذ دایره نفوذ خود برسید.
کارگزار را با بهترین منابع آموزشی و سرآمد انتخاب کنید، نه بیشترین تقسیم کمیسیون.
مایل باشید صرف برنامه های آموزشی شوید. بسیاری از آنها وجود دارد از جمله خود شش شکل املاک و مستغلات موفق سیستم عامل. این برنامه ها به شما بهترین راه برای به دست آوردن منافع، حفظ یک پایگاه داده، ساختن کانال های درآمد و خیلی چیز دیگر را آموزش خواهد داد.
نگران نباشید با عوامل موفق در دفتر یا منطقه خود صحبت کنید و از مشاوره و راهنمایی آنها بپرسید.
به همان اندازه که می توانید با افراد زیادی صحبت کنید و نترسید که ابتدا به دنبال یک عجیب و غریب باشید. شما باید در برخی مواقع یاد بگیرید و هرچه زودتر بهتر یاد بگیرید. بهترین راه یادگیری نحوه صحبت کردن با خریداران و فروشندگان این است که آن را انجام دهید.

بسیاری از عوامل در دفتر خود تحقیق منابع سرب و یا گرفتن کلاس های بسیاری را به عنوان آنها می توانید به جای تلاش برای دیدار با مردم و فروش خانه ها گیر کرده است. نتیجه گیری اگر شما می خواهید یک عامل املاک و مستغلات بستگی دارد کلاس های املاک و مستغلات به شما آموزش چگونه برای فروش خانه ها آنها به معنای آموزش دادن به نحوه برخورد با قوانین و مقررات نیستند، بلکه این که چگونه پول می گیرند. هرچه زودتر یک برنامه داشته باشید، یک کارگزار بزرگ برای کار کردن و شروع به صحبت با مردم بهتر از شما خواهد شد.

در تلگرام

کانال مارو دنبال کنید!

در آپارات

ما را دنبال کنید!

در اینستاگرام

صفحه مارو دنبال کنید!

در یوتیوب

کانال مارو دنبال کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

دریافت بخشی از چکلیست