سبد خرید 0

وبلاگ

تلفن همراه یک مشاور املاک

تلفن همراه مشاور املاک

تلفن همراه مشاور املاک

تلفن همراه یک مشاور املاک

قضیه از اینجا شروع شد چون که سایت ها و مطالب همکاران را هم من دنبال میکنم . درباره تلفن همراه یک دوست عزیزی داشت مشاوران را راهنمایی میکرد و نکاتی را میفرمودن. از آنجایی که خودشان میفرمودن که در این شغل به نام و مشهور هستند و ۲۰ یا ۳۰ سال هست که دارند فعالیت میکنند احساس کردم شاید برای مشاور تازه کار که تازه وارد این فضا و اتمسفر شده گمراه کننده باشه این صحبت ها.

و در نهایت تصمیم گرفتم که نظرات و تجربیات خودم را درمورد این نکات با شما در میان بگذارم و در نهایت هم قضاوت را به شما دوستان میسپارم.

جمله اول اون استادِ عزیز : تلفن همراه ۹۱۲ از ۹۳۵ پولساز تر است

جمله شون این نبود ولی ته منظورشون این بود. برداشت کلی از صحبت شون این بود. دوستان اصلا اینطور نیست . مشاوران موفق و پولساز بسیار زیادی هستند شماره هاشون ایرانسل و رایتل یا شماره های شهرستانِ حتما شما هم میشناسین چند نفر رو .

سوالم از این دوستمون اینه که اگه یه نفر با شماره ۰۹۳۳ به شما یک فایل خوب به طور درست و حرفه ای ارائه بدهد نمیخری شما اون فایل رو؟

جمله دومی که فرمودند: مشاور باید همه جا موبایلش رو جواب بده!!!

من که هر چی مشاور حرفه ای دیدم اینطور نبودن و بسیار بسیار برای خودشان ٬ کارشان و اوقات فراغت شان ارزش قائل بودن.

مشاوران حرفه ای وقت هرچیز رو میشناسند و هرگز در مهمانی و تفریح جواب تلفن مشتری را نمیدهند . مگر اینکه خیلی مورد اضطراری و خاصی باشه.

مثلا فکر کنید اون مشاوری که مشارکت پاساژ پالادیوم را نوشته توی مهمانی شبانه اش جواب تلفن مشتری رو میده؟! خنده داررررررررره!!!!!!!

نمی گم حالا شورشو دربیارید و پاسخ گویی مناسبی نداشته باشید ولی برای خودتون قانون بزارید و برای همه چی تون ارزش قائل باشید برای کارتون ارزش قائل باشید و به نحوه احسن انجام بدینش برای تفریح تون ارزش قائل باشید و با تمام وجود غرق بشید توش

و از همه مهم تر برای خودتان ارزش قائل باشید در مقابل شما همه چیز در درجه دوم قرار میگیره و اول شما مهم هستید

احساس میکنم این مدیران معاملات و صاحبان املاکی که این حرف ها رو میزنند فقط دنبال یک برده هستند که به اون ها سواری بده و در نهایت هم به خاطر سختی کار و برهم خوردن تعادل زندگی از کار کردن در املاک زده شه و بزاره بره.

شما میتوانید بهترین تفریح را کنید بهترین خدمات را ارائه بدهید و بهترین درآمد را داشته باشید بدون اینکه سخت کار کنید.

اصلا نیازی نیست سخت کار کرد وقتی میشه بسیار راحت و شیرین پول درآورد چرا سخت؟؟؟

الهی روزی تون هزار برابر شهیا علی

آموزش مشاور املاک

این مطلب به نظرت چطور بود؟
5.4/10

3 Comments

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://kaaam.ir/?p=1671

سوالی دارید؟ از ما بپرسید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

گروه آموزش کام