بلاگ

مشاور املاک پولساز شو با قانون ۱۵ دقیقه!

 
قانون ۱۵ دقیقه یعنی چه؟
 
یعنی ۱۵ دقیقه در روز رو مثل یک مشاور املاک حرفه‌ای رفتار کنیم و بعد ها به مرور می بینیم که این رفتار روی ما تاثیر گذاشته و جزء این گروه شدیم.
یه بزرگواری سخن قشنگی گفته بود اونم اینه که اگر دوست داری جزء گروه باشی که مثل شون نیستی وانمود کن که مثل اونا هستی بعد از یه مدت میبینی که واقعا جزء اونها شدی.
توی ۱۵ دقیقه اجازه نداری غذا بخوری با همکارات حرف بزنی و نه سیگار بکشی اگر تصمیم دارید که تو این ۱۵ دقیقه با تلفن صحبت کنی اصلا حق نداری که تلفن را زمین بزاری مکالمه که تموم شد بلافاصله دوباره تماس میگیری.
یعنی اگر شما تصمیم گرفتید که در این ۱۵ دقیقه فقط تماس بگیرید باید ۱۵ تماس داشته باشید و کارشناسی و سرویس ممنوع است چرا که شما تماس را انتخاب کردید شما فقط میتوانید جهت هماهنگ کردن کارشناسی تماس بگیرید.
در یک دفتر برای مثال در دفتر فایلینگ یک مستطیل بلند بکشید و آن را به مربع های کوچک کوچک تقسیم کنید و هر روزی که قانون ۱۵ دقیقه را پر می کنید در مربع آن روز یادداشت می کنید و روزی که به آن ۱۵ دقیقه عمل نکردید آن مربع را خالی می گذارید ۴۰ تا مربع باید در این مستطیل ایجاد شود و شما اجازه ندارید که در این چهل روز مربع های سفید به هم وصل بشوند.
ده روز هم اجازه مرخصی دارید.
سعی کنید که از ۱۰ روز مرخصی تان در روزهای اول استفاده نکنید و آن‌ها را در روزهای پایانی استفاده کنید.
در دوره های آموزش مشاور املاک آموزشگاه کام ما ۰ تا ۱۰۰ مشاوره املاک و ترفندها و قوانین لازم که باید آنها را بدانید را به شما آموزش می دهیم.
الهی روزیتان هزار برابر

در تلگرام

کانال مارو دنبال کنید!

در آپارات

ما را دنبال کنید!

در اینستاگرام

صفحه مارو دنبال کنید!

در یوتیوب

کانال مارو دنبال کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

دریافت بخشی از چکلیست