آموزش بازاریابی املاک : مهارت هاتون را گردگیری کنید

امروز میخوام درباره خاک باهم صحبت کنیم.

گرد و خاک

همه چیز در جهان برای خوب و قابل استفاده موندن نیاز به مراقبت و نگهداری داره حتی نماز مومن و دین مومن. در کتاب های مذهبی هم اومده که مراقبت از واجبات هم یکی از ویژگی های مومن واقعی است.

آموزش بازاریابی املاک

موضوع صحبت ما مذهبی نیستش پس میریم سراغ صحبت بیزینسی خودمون. همه چیز به مراقبت و توجه نیاز داره آبی که میخورید ٬ غذا ٬ نماز٬ همسرتون ٬ خودروتون ٬ فرزندتون و عادت ها و مهارت ها تون هم نیاز به مراقبت داره.

همینجور که هر از گاهی خونه را جارو میکنید وسایل رو دستمال میکشید ٬ خونه تکانی میکنید برای خوب موندن و حرفه ای موندن باید مهارت هاتون رو مرور کنید و چیزهایی که بلدید رو به خودتون یادآوری کنید.

درباره اش برای خودتون بنویسید و نحوه به کار گیری هرکدام از اون مهارت ها رو به یاد بیارید. اگه این کار رو هر ماه یا هر هفته انجام ندید. یواش یواش متوجه میشید دیگه اون بیزینسمن سابق نیستید دیگه تیغ تون نمی بره دیگه نمی تونید کار را جلو ببرید و جمع کنید.

برای حرفه ای بودن و حرفه ای موندن به غیر از آرزو و ادعا به عشق و نظم هم نیاز دارید. که عاشقانه بشینید برای رشد و پیشرفت تون خودتون رو واکاوی کنید و ایراد هاتون رو بشناسید و هر هفته برای رفع فقط یکی از اون ایراد ها وقت بزارید.

اگه چند هفته گذشت و یادتون رفت که اینکار رو انجام بدید اصلا دلسرد نشید حتی ناراحت هم نشید چون ۹۵٪ آدم ها تا حالا به این موضوع ها فکر هم نکردن . از نو شروع کنید و شخم بزنید و بکاوید بکاوید بکاوید با خودتون عشق کنید و رشد کنید و نفس عمیق بکشید.

یه پیش بینی رو هم میکنم احتمالا چند روز انجام میدهید و بعد یادتون میرهدوباره یادتون میاد دو روز انجام میدید و بعد رهاش میکنیددوباره یک روزدوبارهو آخر بیخیال میشید و مثل بقیه مردم میشوید

اگه هزار بار هم یادتون رفت دوباره شروع کنید و سعی کنید رکورد قبلی خودتون رو بزنید اینجوری از آدم قبلی که بودید بهتر شدید اگه با همین بازی سرگرم باشید یه روز به خودتون می آیید و میبینید که از خیلی ها بهترید .

حتی اگه به اندازه کافی توی این بازی بمونید شماره ۱ رشته خودتون خواهید شد در جهان.

در آخر هم یاد یه صحبت از دکتر هلاکویی افتادم شاید خالی از لطف نباشه که اینجا بگم بهتون : میگفتن که من به دانشجوهایم میگم که اگر روزی چهار ساعت مطالعه کنید چهار سال دیگه از ۱۰ تا نفر برتر در رشته تون هستید.

سعی کنید صحبت دکتر هلاکویی رو انجام بدهید خواهید دید که چقدر سخته خودم چندین بار تلاش کردم و روز ۱۵ ام یا ۲۰ ام بیخیال شدم و دوباره از اول.

من صفر تا صد مشاوره املاک رو براتون در یک پکیج خوب توضیح میدم میتونید اون رو تهیه کنید و به موفقیت و درآمد میلیاردی برسید. برای تهیه ی دوره ی 7 ساعت آموزش مشاور املاک روی لینک کلیک کنید.

یا علی الهی روزی تون هزار برابر بشه

این مطلب به نظرت چطور بود؟
5.4/10

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://kaaam.ir/?p=1634
×
سلام وقت تون به خیر چطور میتونم کمک تون کنم؟