بلاگ

ثروت ساز ترین ویژگی یک مشاور املاک

در این فایل ویدیویی درباره ثروت سازترین ویژگی یک مشاور املاک صحبت میکنیم. چیزی که باعث میشه شما تمام عوامل لازم برای ایجاد ثروت را به دست بیارید .
شاید فکر کنید یک مشاور املاک موفق باید فن بیان٬ تلاش ٬ نظم ٬ برنامه ریزی و روابط گسترده داشته باشد.
تمام این ها درست است و تجهیزاتی است که یک مشاور املاک باید بهشون مجهز باشه.
اما تفاوت را من از جایی فهمیدم که دوستانی به این تجهیزات مجهز بودند اما نتیجه نمی گرفتند .
بعد سعی کردم بگردم و فرقشون را پیدا کنم … چی مشاوران پولساز را از بقیه متمایز می کنه؟!
در این فایل ویدیویی درباره اش صحبت می کنیم…

متن ویدیوی ثروت سازترین ویژگی یک مشاور املاک

خداوند بسیار شاکرم که به من توفیق داد تا دوباره باشما  عزیزان صحبت کنم .خیلی خوشحالم که شما دوستان عزیزم میاین عضو سایت میشین و نظرات تون مطرح می کنید .

تصمیم گرفتم یک ویدیو اول سایت بذارم . اما قبل از این یک ویدیو دیگه قرار داشت که شما دوستان گفته بودین کیفیت مطلوب نداره و به خاطر همین یک ویدیو جدید درست کردیم.و موضوع دیگه اینکه صحبت هایی که می خواستم در ویدیو باهم دیگه بکنیم تصمیم گرفتم بخشی از دوره خوزستان و اهوازمون باشه و اون دوره خیلی درست وحسابی شده . به لطف خدا در اون دوره خیلی حرف های خوبی زده شده.

از خدمتتون پرسیدم به نظر شما (( پولساز ترین آیتم و ویژگی برای یک مشاور املاک چی هست .))

چه ویژگی یک مشاور املاک پولساز میکنه .و چه ویژگی مشاور املاک  از بقیه متمایز میشه.

به نظر شما اگه یک  مشاور املاک کارشناسی خوبی داشته باشه موفق هستش یا سرویس خوبی داشته باشه یا کلا خوب حرف بزنه واهل تلاش وپشتکار باشه  ویا زیاد پیگیری بکنه

چه ویژگی تاثیر گذار ترین موضوع برای مشاور املاک می تونه باشه

من خیلی دنبال این سوال رفتم . بدون اغراق می تونم بگم بهترینای ایران دیدم واااقعا از بهترینا ایران .در بهترین مناطق تهران که ترافیک کاری خیلی زیاده هم تعداد قراردادها بالا هست و هم قیمت بیشتر و …همه ی اینا یکی یکی  که فکر میکنم بشه مناطق 1 تا 3 تهران کار کردم که پر معامله ترین مناطق تهران هست …بگذریم فقط خواستم بگم اطلاعاتی که میدم ارزشمند هستش.

دوستان به نظر من بنده حقیر و تمام عزیزان صاحب نظر با اختلاف و با فاصله گزینه اول تاثیر گذار ترین ویژگی برای یک مشاور املاک (( گرمی دل )) هست .

گرمی دل ها تون تاثیر گذار ترین تاثیرگذار ترین آیتم برای یک مشاور املاک هست .

دیدین تا حالا یک سری از آدم ها وقتی صحبت میکنن به دل هامون می شینه . هیچ چیز خاصی هم ندارن و همه این آدما دوست دارن. گاهی اوقات دیدین یک نفر بیشتر احترام میذاره یا بیشتر ازخود گذشتگی داره ولی خیلی دوستش ندارن . ولی بعضی ها با اینکه این طور عمل نمیکن و اهل این کار ها نیستن همه دوست شون دارن.

یا بعضی کاسب ها هستن که شما دلت میخواد ازشون خرید کنی و هیچ آیتم و ویزگی خاصی ندارن  و می خواین که با این افراد همکاری کنین .

یا خیلی وقتا براتون پیش میاد که دریک مکان یا محلی یک معلم یا کارمند یا هرکس دیگه ای …وقتی بررسی میکنیم میبینیم هیچ چیز خاصی نداره ولی آدم ها بهشون جذب میشه ما به این اتفاق میگیم ((گرمی دل.))

می دونید چی میگم بهتون یک موقع هایی هست شما مهارت های کارشناسی بلد هستین سرویس خوب میدین آگهی حرفه ای میذارین  و …تمام ویژگی  هایی که یک مشاور املاک باید داشته باشه دارین . ما به این موارد میگیم مهارت فنی که قبلا تک تکصحبت کردیم.

وقتی در فضای سایت کار میکنیم بعضی از کارشناسان سایت میگن خیلی ها مهارت های زیادی دارن ولی باز هم نتیجه نمیگیرن  و این موضوع فقط برای مشاور املاک نیست بلکه در مشاغل دیگه هم این اتفاق میوفته  که تمام مهارت های فنی دارن ولی نتیجه نمیگیرن  با اینکه شیوه کارشون خوب میدونن .

الان یک سری هستن با اینکه جوان و بعضی اوقات کوچک تر از من هستن ولی از بقیه که ویژگی فنی خوبی در مهارت هاشون دارن بهتر به درامد میرسن وبهتر کار میکنن  که این برمیگرده به گرمی دل . و همین طور مردم هم خیلی ازشون راضی هستن.

ما دراین دوره توضیح میدیم که چه چیزی باعث گرمی دل میشه .

بزرگ ترین  و بهترین عامل گرمی دل ((ایمان و توکل به خدا)) هست .

اگه کاسب باشین میدونین که از چی صحبت میکنم .بک موقعی میشه فرق یک آره  و نه درکاسبی گاهی یک میلیارد پوله یا صد میلیارد پوله و …

و موقعی که قراره این آره تبدیل کنی به نه یا نه تبدیل کنی به آره  باید دلت گرم باشه .دل گرم بازی یا فیلم نیست بلکه با امواج وفرکانس طرف مقابل کار داره  و یک جوری به دل طرف میشینه  که شاید خیلی از نقص هاتون نادیده بگیره  و شما رو دوست داشته باشه .

امیدوارم تونسته باشم منظور خودم رسونده باشم . اگه بخوام واقع بینانه بگم من تمام زوایای تین قضه رو بهتون گفتم .

و در آخر براتون دعا میکنم روزی تون  هزار برابر بشه

موفق باشین دوستان

در تلگرام

کانال مارو دنبال کنید!

در آپارات

ما را دنبال کنید!

در اینستاگرام

صفحه مارو دنبال کنید!

در یوتیوب

کانال مارو دنبال کنید!

4 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • آقا مهدی فارسی عزیز سلام و خسته نباشید بهت میگم و از تمام کارهایی که برای رشد وموفقیت مشاورهای املاک میکنی تمام قد سپاسگزاری می کنم. تا الان یه عالمه چیز از مطالب سایت ارشمند شما یاد گرفتم.
    خواستم در تائید مهمترین ویژگی ثروت ساز یک مشاور که گفتی و باز یک چیز بی نظیر یادم دادی یک سخن از یکی از مردان نازنین روزگار بیارم که خیلی وقت پیش شنیده بودم ولی درکش نکرده بودم. امیدوارم در تائید صحبت های شما و موفق ترین مشاوران املاک بتونه مفید باشه.
    امام حسن عسگری میگه:
    بهای هر چیز گرانبها و نردبان هر امر بلند مرتبه ای اعتماد (توکل) به خداست.

دیدگاهتان را بنویسید

دریافت بخشی از چکلیست