بلاگ

بازدید ها رو چند برابر کن درآمدت چند برابر میشه!

روشهای فروش آپارتمان

این استراتژی و راهکار هم بسیار عملی و کاربردی ست که حتما باید برای بالا بردن درآمدتون ازش استفاده کنید.

 

بزارید با یک جمله از کتاب هدف برایان تریسی ادامه بدیم. در این کتاب برایان تریسی میگه اگر شما میزان تماس با مشتری های احتمالی تون رو دوبرابر کنید درآمد شما دوبرابر میشه .

 

این در حالتی ست که شما سطح مهارت ها و توانایی های خودتون رو بالا نبرید اما در عمل وقتی که شما تلاش میکنید میزان تماس و ارتباطتون با مشتری هاتون ۲ برابر کنید تجربه و توانایی هاتون افزایش پیدا میکنه و شما به مشاور بهتر و حرفه ای تری تبدیل میشوید.

این روند رو ادامه دهید و استاندارد های خودتون رو به روز کنید. همیشه تلاش کنید کنار مشتری هاتون باشید و یا باهاشون صحبت کنید. وقتی رو در روز اختصاص بدید به صحبت کردن با مشتری ها برای صمیمی شدن باهاشون .

 

از مشتری هاتون درباره سلیقه و خواسته شون بپرسید؟ درباره خونه هایی که تا الان دیدن؟ خونه هایی که پسندیدن و توی گزینه هاشون هستش برای خریدهرچه شناختتون از مشتری کامل تر باشه به فروش نزدیک تر هستید و احتمال فروش تون بسیار افزایش پیدا میکنه.

روشهای فروش آپارتمان

روش اول


اگر
یک فایل خوب دارید که دربازار برگ برنده شماست یک متن آگهی خوب و حرفه ای برای آن بنویسید و مشتری ها رو در یک ساعت مشخص برای بازدید هماهنگ کنید. برای این استراتژی و تاکتیک دلایل روانی زیادی وجود داری. (گروه کام یک محصول برای نوشتن حرفه ای متن آگهی داره که میتونید از اون محصول هم استفاده کنید)

روش روم

اگر یک فایل خوب و آس ندارید که تمرکز کنید روی اون برای هر مشتری لیستی تهیه کنید و وقتی برای دیدن یک خونه میخواد بیاد بقیه خونه ها هم بهش نشون بدید. از قبل به مشتری اعلام کنید که چند خونه رو آماده و هماهنگ کردید برای بازدید اینگونه مشتری ها هم از مسئولیت پذیری شما بسیار ممنون خواهند شد.

من مشاوران بسیار زیادی رو دیدم که از هر دو روش بالا نتیجه گرفته اند و درآمدهای بسیار بالایی رو داشته اند اما توصیه من روش اول هستش چون متدها و تاکتیک های بسیاری رو میشه با این روش تلفیق کرد و پول های درشتی رو کسب نمود.

هرگز درباره فایل ها قضاوت نکنید و جای مشتری تصمیم نگیرید بارها شده که خواستم یک خونه رو به مشتری نشان ندهم چون فکر میکردم نمی پسنده و وقتمون تلف میشه اما برحسب اتفاق یا نداشتن فایل بهتر یا مجبوری ٬ بازدید دادم و درکمال تعجب مشتری اون خونه رو بسیار پسندیده و خریده.

دیدگاه و نظر انسان ها با هم فرق داره امکان داره خونه ای که شما ازش متنفرید رو یک مشتری عاشقش بشه

الهی روزی تون هزار برابر شهیا علی

در تلگرام

کانال مارو دنبال کنید!

در آپارات

ما را دنبال کنید!

در اینستاگرام

صفحه مارو دنبال کنید!

در یوتیوب

کانال مارو دنبال کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

دریافت بخشی از چکلیست