چگونه بنگاه املاک بزنیم

چگونه بنگاه املاک بزنیم

ارزش مشتری در املاک و مستغلات مهارت و کیفیت
توجه خود را به آنچه که مشتریان شما در معیارهای شخصی و تجاری شما ارزش دارند، توجه کنید
اشتراک گذاری
تلنگر
پین
پست الکترونیک
آژانس املاک و مستغلات زن و شوهر تبریک در خانه
نوئل هندریککسون / مخلوط تصاویر / گتی ایماژ
توسط جیمز کیمونز
به روز شده در تاریخ ۰۲ اوت ۲۰۱۷

مقدار زیادی از زمان، پول و تلاش شخصی ما به بازاریابی تخصص و کیفیت ما به عموم برای ایجاد یک پایگاه مشتری. هنگامی که ما برای آنها یک کار عالی انجام دادیم، کسب و کار را تکرار می کنیم و ارجاعات به دنبال خواهد داشت. اما، اول، ما باید با آنها کار کنیم. بازاریابی با مهارت ها و کیفیت هایی که ارزش می دهند، ما را در این منطقه به پا خواهد کرد. به عنوان یک بیانیه کلی مهارت های ارزشمند:

چه خریداران از حرفه ای املاک می خواهند
خریداران نمی توانند به یک سطل واحد متصل شوند.

 سطوح مختلف تجربه و الزامات وجود دارد. خریداران اول، نیاز بیشتری به دست نگه داشتن دارند. سرمایه گذاران می خواهند مقدار زیادی داده. اکثریت می خواهم کمک های عملی، تفسیر زیادی از اسناد و کمک به تصمیم گیری ها.

در یک بازار تعطیلات یا رفت و آمد مکرر، خریداران حتی نیاز بیشتری به پشتیبانی دارند. بسیاری از بازار خانه های تعطیلات در مناطق روستایی، کوه و ساحلی هستند. اینها مناطقی هستند که اغلب قوانین زیست محیطی، توسعه و ساخت و ساز دارند. خارج از منطقه خریداران به نمایندگی ماهر نیاز دارند تا اطمینان حاصل کنند که آنها چیزی با مشکلات آینده پنهان ندارند. آنها در جستجوی مسائل مربوط به بازار محلی منحصر به فرد هستند.

اگر نماینده خریداران در سایر مناطق تخصصی و یا انواع اموال هستید، بیشتر تمایل به تکیه بر تخصص و دانش بازار محلی خواهید داشت. حتی در مورد آپارتمان ها، قوانین اجاره و جزئیات مالی بسیار مهم هستند. یک خریدار کم تجربه کمپنی به شدت از توضیح چگونگی ارزیابی هزینه های انجمن ارتباطی و چگونگی تغییر آنها در آینده، افزایش هزینه های مالکیت سود خواهد برد.

هنگامی که به خریداران سرمایه گذار می آید، اغلب با دانش زیادی در مورد شما به شما نزدیک می شوند. ارزش آنها یک رویکرد تهاجمی است که به آنها کمک می کند تا معاملات سرمایه گذاری خوب و مهارت های مذاکره ای را برای کمک به آنها در قیمت مناسب به دست آورند. آنها بسیار حرفه ای املاک و مستغلات هستند که می توانند چیزهایی را که ممکن است از دست داده اند را بگیرند و قبل از اشتباه سرمایه گذاری به آنها توجه کنند.

فروشندگان چه می خواهند از حرفه ای املاک و مستغلات
نگاه ساده به فروشندگان این است که آنها فقط می خواهند خانه خود را به سرعت و با بیشترین مبلغ ممکن به فروش برسانند. همچنین درست است که فروشندگان کمتر احتمال دارد که بیش از حد به عوامل خود را برای کمک به روند. آنها بازاریابی می خواهند اما می دانند که اینترنت بازی را تغییر داده است.

آنها احتمالا در این روز بیشتر مایل به مذاکره با کمیسیون ها هستند و با هزینه پایین با گزینه های بازاریابی تقریبا مشابهی می روند. این در قیمت بالاتر قیمت ملک درست نیست، اما در عین حال، هنگامی که شما به کمیته کامل خدمات اشاره می کنید، در نظر بگیرید.

متأسفانه، وب سایت های جدید “بررسی و ارجاع آنلاین” آنلاین، برخی از سوء تفاهمات را از سوی مصرف کنندگان ایجاد می کنند. یکی از این تبلیغ ها فروشندگان را خوشحال می کند که “عامل خود را در دو روز به قیمت بیش از قیمت درخواست خود فروختند.” این یک نقل قول آگهی تلویزیونی است. کارشناسان می دانند که در این مورد عامل یا کار ساده ای در یک بازار بسیار گرم داشت و یا خانه های خود را در فهرست ثبت نام کرد. ما باید به مصرف کنندگان کمک کنیم تا بدانند چه کاری انجام می دهیم و خدمات ما را ارزشمند می دانیم.

برای همه مصرف کنندگان
از مهمترین چیزها، در اینجا مهارت ها و ویژگی های عوامل املاک و مستغلات است که خریداران و فروشندگان واقعی خانه می گویند که ارزش دارند.

صداقت و درستی
دانستن روند خرید
پاسخگویی
دانش بازار املاک و مستغلات
مهارت های ارتباطی
مهارت های مذاکره
دیگران وجود دارند، از جمله مهارت های افراد و مهارت های تکنولوژی، اما موارد بالاست. در سری بازاریابی ما، ارزش اینترنت را تعیین کرده ایم، پس چرا مهارت های فناوری کم می شود؟ چند بار این سوال شما را مطرح می کند. توجه به اهمیت پاسخگویی و مهارت های ارتباطی. اگر اولین هفتههای تعامل با شما بیش از وب و ایمیل بود، آن دسته از موارد نیاز به دانش فنی دارند.

این که آیا بازاریابی شما این مهارت ها را مشخص می کند یا خیر، اهمیت دادن به کسب و کار تکراری و ارجاعی آینده شما برای تمرکز بر روی انجام بهترین کارها در این زمینه ها مهم است.

ویژگی های یک املاک و مستغلات خوب به عنوان ارزش توسط مصرف کننده متفاوت است با نیازهای خود.

 با این حال، به طور کلی، ما باید متخصصان بازار و سرویس گرا باشیم.

اینستاگرام آموزش مشاور املاک

درباره‌ی مهدی فارسی

من کمک می کنم تا بتونی یادبگیری چگونه یک فایل پیدا کنی به قیمت برسونی و بعد بفروشی و کمیسیون خوب بگیری .

همچنین ببینید

مشاور املاک حرفه ای

۳×۳ نکته در برخورد با مالک و مشتری که مثل یک مشاور املاک حرفه ای بدرخشید!!!

مشاور املاک حرفه ای به نظر برس حضرت علی می فرمایند که اگر جز گروهی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *