درباره کام بیشتر بدانید!

 آن زمان ( سال ۸۸ ) سه تا دوست بودیم که در پارک محله مون نشسته بودیم و همفکری می کردیم که چطور یه کار بزرگ و جذاب انجام بدیم؟؟ :))) اسم اون ۳ تا دوست کوروش ٬ علی و مهدی بود و مخفف این ۳ اسم کنار هم به فینگلیش می شد KAM ( چرا ۳ تا AAA داریم چون KAM از پیش توسط شخص دیگری رزرو شده بود و ما شدیم KaaaM.ir) از اون ۳ تا دوست سال 88 ٬ کوروش از دنیا رفت ( روحش شاد ) ٬ علی به خاطر شکست های متعددی که متحمل شدیم بیخیال شد و رفت دنبال کار دولتی و در آخر فقط من موندم یعنی مهدی 🙁 مرگ و علاقه من به کوروش باعث شد که هرگز نام کام را فراموش نکنم حتی در چند سالی که هیچ فعالیت اقتصادی نداشتم و در مدرسه درس می خواندم :((( و در آخر هم سال ۹۴ که این سایت را راه اندازی کردم ماه های طولانی تولید محتوا و مطلب کردم تا سایت کام در اینترنت دیده شود بیش از ۱۷ ماه طول کشید که سایت کام اولین فروش خودش را ثبت کنه به ارزش ۵ هزار تومان :))) هیچ کس در دنیا اندازه من از ۵ هزار تومان لذت نبرده است …  زمانی که ایمیلی را دریافت کردم و در آن نوشته شده بود خریدی ۵ هزار تومان در سایت انجام گرفته مسیر اتاقم تا آشپزخانه را با سرعتی دویدم که گویی میلیارد ها تومان به حسابم واریز شده.

فعالیت های ملکی مهدی فارسی…

حالا که به لطف خدا سایت مجله مشاورین املاک در میان مشاورینی که به دنبال آموزش هستند شناخته شده است مدتی است که فرصت کردم برگردم به بازار املاک و تاسیس املاک آکام . سعی کردم تمام دانش و اطلاعاتی که در این مدت فعالیت حرفه ای در مشاوری املاک به دست آوردم در اختیار همکارانم در مجموعه املاک آکام قرار دهم. در حال حاضر مشغول توسعه سایت کام و بهبود مهارت های همکاران در املاک آکام هستم….

مراحل آغاز به کار و رشد

کام چگونه کار می کند؟

مجله اینترنتی آموزش مشاورین املاک کام متشکل از یک گروه با تجربه و تحصیل کرده در زمینه املاک در کشور است که سابقه و تجربه ی مشاوری املاک ٬ سرپرستی املاک ٬ مدیریت املاک و راه اندازی املاک های متعدد را دارا می باشند.

برنامه های کام برای آینده

ما در حال یک برنامه ریزی ده ساله هستیم برای دوره چک لیست و دوره 1 به 10 که املاک مجازی اکام و قصد این را داریم در ده سال10,000 مشاور را جذب , وارد بازار و به درآمد برسانیم.

کام برای چه کسانی هست؟

1.حاضرند آموزش ببینند

2.حاضرند با انگیزه به آموزش ها عمل کنند.

این تضمین و ضمانت را میدهد که نتیجه بگیرند و پول بسازند و در کار املاک موفق باشند.
فقط و فقط و فقط با آموزش های کام میتوانید به موفقیت برسید و به هیچ چیز دیگری نیاز ندارید.

دوره های آموزشی

تمامی دوره های ما را از اینجا مشاهده کنید