بلاگ

فایل یابی املاک به روش آقای فارسی

 
پیش از این در مورد قوانین ۱۵ دقیقه و قانون ۵ ثانیه صحبت کردیم و یک سری مربع و مستطیل میکشیدیم که یک سری عادت های خوب رو در خودمون بوجود بیاوریم اون هم عالیه انجامش بدین… اینجوری یک سری از عادتهایی که دوست داری را در خودت نهادینه میکنی. خودتون رو متمرکز کنید روی یک عادت مثبت و وقتی سعی میکنید اون رو بوجود بیارید در کنارش پول بیشتری بدست میارید.

یک روش اختصاصی برای فایل یابی به روش فارسی وجود دارد که در ادامه توضیح میدهیم.

دو سه جمله رو پیدا کنید که توی منطقه تون بازار فعلی رو توصیف میکنه اما یعنی چی؟

یعنی در یک منطقه مثلا ستارخان ساختمان آپارتمان بین 2 میلیارد تا 2.5 میلیاردی که پارکینگ دارد و حدود 10 سال ساخت و 70 یا 80 متر و دو خوابه است. این جمله یک جمله ی طلایی برای شماست چرا که به شما کمک میکنه که بدونید از صبح تا شب کار می کنید مشتریان چه چیزی را میخواهند فقط دنبال اون میرید دیگه دنبال فایل دیگری خارج از رنج کاریتون نیستید قیمتی خارج از اون قیمت رو دنبالش نیستی و فقط میری دنبال اون یک قرارداد حاصل هزاران تصمیم درست است.
که قیمت درست رو انتخاب کنید
ملک درست را انتخاب کنید و زمان درست سرویس و غیره یک قرار داد رو تشکیل میدهد.
 
برای اینکه تعداد قرارداد بیشتر بشه باید تعداد تصمیمات درستت بیشتر باشه. برای اینکه تعداد تصمیمات درستت بیشتر بشه. باید کلا تعداد تصمیمات بیشتر بشه. بیشتر با مشتری های در ارتباط باشی که توی اون بهش قرار دارند بیشتر با مالکانی در ارتباط باشید که می خواهند در آن رنج بفروشند. بیشتر در ارتباط بودن باعث میشود که شم تصمیم گیریت قوی تر شود و درست تر در نظر بگیری که کدوم ملک برای کدوم مشتری بهتره.
 
آموزش های لازم برای فایل یابی به روش آقای مهدی فارسی به طور کامل و جامع در این ویدیو داده شده است.  برای دیدن ویدیو های بیشتر می تونید پیج اینستاگرام و کانال تلگرام آموزش املاک ما رو دنبال کنید.
 
الهی روزیتون هزار برابر

در تلگرام

کانال مارو دنبال کنید!

در آپارات

ما را دنبال کنید!

در اینستاگرام

صفحه مارو دنبال کنید!

در یوتیوب

کانال مارو دنبال کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

دریافت بخشی از چکلیست