۵ نکته ای که هر مشاور املاک حرفه ای میداند!

مشاور املاک حرفه ای

چیزهایی که هر مشاور املاک حرفه ای می داند 

کسانی که به طور مداوم پول را در املاک و مستغلات می دانند بازار. آنها مکان و تاریخ را می دانند. آنها می دانند که پیشرفت های جدید برنامه ریزی شده است. آنها حمل و نقل و مدارس را می دانند. آنها همه چیز را درباره منطقه ای که سرمایه گذاری می کنند می دانند. آنها باید همه چیز را بدانند.

جلوگیری از رقابت در سرمایه گذاری املاک و مستغلات

جلوگیری از رقابت در سرمایه گذاری املاک و مستغلات، انجام تکالیف شماست. اگر تازه به کسب و کار می روید، می تواند دلهره آور باشد، اما در این مقاله ما پنج ترفند را به شما آموزش خواهیم داد که طرفداران قدیمی برای جلوگیری از روند به جای تعقیب آنها، از آنها استفاده می کنند. (برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه گذاری های املاک و مستغلات، به بررسی سرمایه گذاری املاک و مستغلات و سرمایه گذاری در املاک و مستغلات مراجعه کنید.)

مطالعه قیمت محلی

اولین چیزهایی که مطالعه می کنند روند فعلی قیمت در منطقه است. برای مثال، یک سرمایه گذار بالقوه باید ببیند آیا قیمت یک خانه در یک منطقه سریعتر از سایر کشورها افزایش می یابد. بعد، بررسی کنید که آیا قیمت خانه به طور متوسط ​​بیشتر از سایر شهرهای همسایه است. این ایده ای را که بزرگترین تقاضا است، ارائه می دهد. دلیل دیگری برای مطالعه این روند این است که، در طول زمان، شما شروع به توسعه یک حس است که برای قیمت ها “منصفانه” برای خواص خاص و که بیش از حد است. برای افرادی که به دنبال خرید ملک با کمترین هزینه ممکن هستند، این دانش می تواند ارزشمند باشد.

Realtors و عوامل املاک و مستغلات یک منبع فوق العاده برای این اطلاعات با توجه به دسترسی آنها به خدمات چندگانه (یا MLS) است. روزنامه محلی، اینترنت، و سالن شهر همچنین ممکن است دارای قیمت فروش اخیر نیز باشد.

برای وام گرفتن پیش از تأیید دریافت کنید

مزایای زیادی وجود دارد که شما می توانید با دریافت پیش از تایید برای وام مسکن لذت ببرید. یکی از مهمترین آنها مزایای مالی است. به عنوان مثال، اکثر وام دهندگان پس از اینکه شما برای وام مسکن پیش از تأیید، نرخ بهره را برای شما قفل می کنند. این به شما اجازه می دهد از مزایای یک نرخ بهره پایین تر لذت ببرید اگر نرخ بهره افزایش یابد در حالی که شما خانه شکار هستید. علاوه بر این، اگر قبل از پیدا کردن خانه رویایی خود، بتوانید قبل از تأیید اعتبار برای وام مسکن، پس از آن شما تبدیل به یک خریدار ترجیح داده شده در نظر فروشنده، زیرا شما نشان دادید که شما حمایت مالی جدی می کنید.

به دنبال کاتالیست باشید

یک نشانه آن است که یک منطقه در حال پیشرفت است و آینده ای که مطلوب است، توسعه زیرساخت های جدید است. هنگامی که جاده ها و مدارس جدیدی را می بینید، این نشانه ای است که جامعه برای رشد اقتصادی تعیین شده است. سرمایه گذاری در جامعه رو به رشد می تواند بسیار سودآور باشد. علاوه بر این، برخی از انواع توسعه مانند مراکز خرید جدید ممکن است برای خریداران خانه بسیار جذاب باشد و همچنین ممکن است کمترین پایه مالیات را حفظ کنند.

ظهور پیشرفت های جدید می تواند به آسانی به عنوان نگاه کردن پنجره ماشین خود را که شما رانندگی است. نشانه های Telltale از پاکسازی زمین، نقشه برداری و یا آغاز ساخت و ساز در داخل و اطراف جاده های اصلی بزرگ نوک انگشتان بزرگ است. همچنین برای گسترش خطوط ترافیکی، نصب خطوط چرخشی و نصب چراغ های راهنمایی جدید نگاه کنید. همه نشان می دهد احتمال افزایش جریان ترافیک.

بعد، از تالار شهرداری در شهرداری یا سطح شهرستان بازدید کنید و با جاده ها و ادارات ساختمان صحبت کنید. آنها باید از هر گونه پروژه ای بزرگ که در آن منطقه شروع می شود مطلع باشند و حتی ممکن است بتوانند ارتباط شما را در سطح ایالتی به شما ارائه کنند تا بتوانید دریابید که آیا جاده ها یا اموال دولتی نیز برای توسعه وجود دارد . نمایندگان املاک و مستغلات نیز ایده کلی درباره پروژه های جدید را در نظر می گیرند. (برای دیدن بینش بیشتر، سود را با گمانه زنی در املاک و مستغلات ببینید.)

کاوش مبادلات کم مالیاتی

اگر دو شهر کنار یکدیگر وجود دارد – یکی با مالیات بر دارایی های بالا (یا با افزایش مالیات های املاک افزایش یافته) و دیگری با مالیات ملک کم – یکی با مالیات های پایین تر معمولا بیشتر تقاضا می شود.

عوامل املاک و مستغلات می توانند به شما کمک کنند که کدام مناطق بهترین و بدترین ساختارهای مالیاتی را داشته باشند. علاوه بر این، یک تماس ساده با ارزیاب مالیات محلی می تواند نشان دهد که شهر هزینه های مالیاتی را در هر ۱۰۰ دلار خانه می پردازد. ارزیاب همچنین می تواند به شما اطلاع دهد که آخرین بار که منطقه توسط شهر مورد ارزیابی قرار گرفته است. همچنین برای بررسی اینکه آیا در آینده نزدیک یک ارزیابی مجدد صورت خواهد گرفت، تماشا کنید، زیرا ممکن است به این معنا باشد که مالیات املاک در حال افزایش است. مراقب باشید از شهرها و َجوامع که در حال پر شدن هستند. علائم شامل مدارس پر از ظرفیت و جاده های پایین تر است. این می تواند به این معنی باشد که شهر مجبور به انجام برخی از ساختارهای بزرگ برای جابجایی هجوم مردم است. و چگونه برای ساخت و ساز پرداخت می کنند؟ دلار مالیاتی. (برای اطلاعات بیشتر در مورد مالیات بر دارایی، پنج ترفند برای کاهش مالیات بر دارایی خود و نکات مالیاتی برای سرمایه گذار فرد را ببینید.)

این مطلب به نظرت چطور بود؟
5.4/10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
سلام وقت تون به خیر چطور میتونم کمک تون کنم؟