بلاگ

بهترین دفاتر املاک و مستغلات

فرآیند خرید خانه به نظر می رسد فوق العاده استرس زا، صرف نظر از اینکه شما یک تایمر اول یا یک جانباز با تجربه است. خوشبختانه، شما می توانید یک نماینده املاک و مستغلات پیدا کنید که مایل به انجام بسیاری از کار سخت برای شما. SmartAsset زمان را برای ایجاد لیستی از بهترین آژانس های املاک و مستغلات در صنعت به ارمغان آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ۱۰ شرکت که برش را انجام دادید، مطالعه کنید.

RE / MAX از سال ۱۹۷۳ در حال اجرای عملیات املاک و مستغلات است. در ۴۳ سالگی، این شرکت رشد کرده است تا بیش از ۱۰۰،۰۰۰ نماینده فروش را که در دفاتر حق رای دادن و دفاتر اداری در بیش از ۱۰۰ کشور و مناطق فعالیت دارند، افزایش دهد. مهمتر از همه، RE / MAX به عنوان یکی از مولدترین نیروهای فروش املاک و مستغلات کشور محسوب می شود.

بهترین نمایندگی های املاک و مستغلات

یکی از قدرتمندترین املاک و مستغلات – و یکی از مشهورترین مارک های این صنعت – قرن ۲۱ دارای عملیات جهانی در سراسر اروپا، آمریکای لاتین، خاورمیانه و آسیا است. تقریبا ۷۰۰۰ دفتر کارگزار مستقر و مستقل دارند و ۱۰۰۰۰۰ همکاران در سرتاسر جهان پخش می شوند. قرن ۲۱ خود را به عنوان یک رهبر در بازاریابی الکترونیکی تاسیس کرده است و به عنوان یکی از معتبر ترین مارک های این صنعت شناخته شده است.

کلر ویلیامز املاک، شرکت

Keller Williams Realty، یک نیروی املاک و مستغلات است که با آن حساب می شود. در سال ۲۰۱۲، کلر ویلیامز در ۹۱ درصد دفاتر خود در سراسر کشور، سودآوری را به دست آورد. امروزه در بیش از ۷۰۰ بازار در سراسر جهان فعالیت می کند.

Coldwell Banker

Coldwell Banker در سانفرانسیسکو در سال ۱۹۰۶ تاسیس شده و تاریخی غنی از خدمات واقعی املاک و مستغلات را به مشتریان خود ارائه می دهد. این شرکت دارای ۳۰۰۰ دفتر در نزدیک به ۵۰ کشور و مناطق است. این برای ارائه خدمات با امتیاز بالا و به طور کامل آموزش عوامل آن شناخته شده است.

The 10 Best Real Estate Agencies

ERA املاک و مستغلات

ERA، که نام تجاری Electronic Realty Associates است، توسط Realogy، شرکت مادران Century 21، Coldwell Banker و Sotheby’s International Realty اداره می شود. ERA در سال ۱۹۷۱ تاسیس شد و انگیزه ای برای تسلط بر فن آوری های پس از آن (فاکسیمیل) بود تا خدمات املاک و مستغلات را برای افزایش کارایی فراهم کند.

ERA افزوده شده است اضافه بار. این در حال حاضر دارای دفاتر در بسیاری از کشورها در سراسر جهان، از جمله ژاپن، عربستان سعودی و آلمان است.

بین المللی Sotheby’s Realty

Sotheby’s International Realty در سال ۱۹۷۶ تأسیس شد. هنگامی که اتحادیه راهبردی با Realogy در سال ۲۰۰۴ شکل گرفت، اداره املاک توانست فرصت های حق رای را برای انتخاب املاک و مستغلات ارائه دهد.

این شرکت دارای مشتریان زیادی با ارزش خالص بالا است. فروش مسکونی متعدد برای سقوط Sotheby در محدوده میلیون دلاری. اخیرا، آژانس حضور خود را در کشورهای آسیای جنوب شرقی مانند فیلیپین و تایلند گسترش داد.

گروه Corcoran

املاک و مستغلات مغول باربارا کرکوران از یک حقه بازی شناخته شده به عنوان یک روز فروش برای فروش ۸۱ آپارتمان در یک دوره ۲۴ ساعته استفاده کرد. تاکتیک او این بود که مجموعه ای از املاک در اطراف شهر را به فروش برساند و همه آنها را به همان قیمت به بهترین دوستان نمایندگانش فروخت.

در سال ۱۹۹۵، وب سایت Corcoran به بازار عرضه شد و یکی از اولین پورتال آنلاین برای صنعت املاک و مستغلات شد. Corcoran در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های املاک مسکونی خصوصی در نیویورک است. این در حال حاضر دارای دفاتر در فلوریدا جنوبی و همپتون است و دارای بیش از ۱۹۰۰ نماینده مستقل در ۲۵ دفاتر مختلف است.

منبع : اسمارتست

در تلگرام

کانال مارو دنبال کنید!

در آپارات

ما را دنبال کنید!

در اینستاگرام

صفحه مارو دنبال کنید!

در یوتیوب

کانال مارو دنبال کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

دریافت بخشی از چکلیست