بلاگ

روشهای بازاریابی املاک : مبتدی ها رها میکنند!

ترفند دوم برای قیمت ملک را شکوندن

یکی دیگه از روشهای بازاریابی املاک : زمان های پیش میاد که مشاوران املاک روی ملک کار میکنند و در نهایت با توجه به نظرات مشتریان تصمیم میگیرند که به دلیل بالابودن و غیر واقعی بودن قیمت ملک دیگر روی اون فایل کار نکنند.

یعنی چندین بار آگهی کردن ٬ سرویس دادن٬ معرفی کردن و مذاکره کردن به هدر میرود. مشاوران مبتدی در این زمان تصمیم میگیرند که فایل رو رها کنند و روی یک فایل دیگر کار کنند.

اما یک مشاورحرفهای موقعیت شناس است و میداند که الان بهترین فرصت است که مالک را از قیمت واقعی ملک مطلع و آگاه کند. از این رو با مالک تماس میگیرد و گزارشی از فعالیت هایش روی ملک به مالک ارائه میدهد و در نهایت تقاضای کاهش قیمت و واقعی کردن قیمت را میدهد.

مالک در این مواقع اصلا جبهه نمی گیرد و شما را به عنوان مشاور و امین خود پذیرفته است چون فعالیت صادقانه شما رو روی خونه اش دیده است. مالک اینجا اصطلاحا قفل شما میشود و قیمتی را به شما اعلام میکند که به کسی اعلام نکرده است.

از مالک خواهش کنید که قیمت جدید را به سایر همکاران و املاک ها اعلام نکند . به مالک یادآوری کنید که اگر تعداد املاک های زیادی روی فایلش کار کنند فایلش خراب میشود و از ارزش می افتد.

بهتر است که یک نفر به طور تخصصی روی ملکش کار کنه و این روش نتیجه بخش تر است. از مالک برای چند روز مثلا ۱۰ روز یا یک هفته فرصت بگیرید تا فایلش را بفروشید. به طور متمرکز روی فایلش کار کنید و مطمئن باشید که با قیمت جدید زودتر از زمانی که قول دادید فایل رو میفروشید .

درباره کمیسیون گرفتن و روشهای بازاریابی املاک هم چند تا مقاله روی سایت هست اونا رو هم بخونید تا موفق تر باشید

الهی روزی تون هزار برابر بشه یا علی … 

در تلگرام

کانال مارو دنبال کنید!

در آپارات

ما را دنبال کنید!

در اینستاگرام

صفحه مارو دنبال کنید!

در یوتیوب

کانال مارو دنبال کنید!

10 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام مدتی در دفتر املاکی مشغولم حدود 3 ماه هست تا و درامدی نداشتم
  اگهی زیاد داشتم بازدید زیاد رفتم تا پای جلسه نشستم ولی معامله نشد

  لطفا راهنمایی بفرمایید

  • سلام آقای طوسی عزیز
   در کانال تلگرام ما عضو شوید و از مطالب کانال و سایت استفاده کنید
   چون کارتون را ندیدم نمی تونم نظر کارشناسانه بدم اما ۹۰٪ مشاورانی که قرارداد نمی نویسند در کارشناسی ضعیف هستند یعنی یا کم ملک کارشناسی می کنند یا توانایی تشخیص ملک ارزشمند و به قیمت را ندارند
   به احتمال خیلی زیاد روی کارشناسی تون کار کنید نتیجه می گیرید

 • سلام
  من خاکشور حستم
  یه دفتر زیدیم (من و برادرم )
  ولی متاسفانه نتونستیم اونطوری که باید کار کنیم سود ببریم
  من تمام تلاشم رو میکنم خریداران توقعشون زیاده و قیمتها بالا
  قفل کردیم
  اگر میتونید یا تجبربه ای که دارین کمکمون کنید ممنون از لطفتون

 • سه گام برای آن که هر چه می خواهید بشوید، بکنید و داشته باشید :

  فرآیند خلاقیت بسیار ساده است و از سه مرحله تشکیل شده است :

  گام اول (کار شماست) بخواهید.
  گام دوم (کار شما نیست) پاسخ داده می شود
  گام سوم (کار شماست) پاسخ داده شده می باید دریافت یا پذیرفته شود. یعنی باید آن را بپذیرید و اجازه ی ورود به قلمرو خود را بدهید.

  به هر خواسته ای جواب داده می شود و هر آرزویی برآورده می شود. دلیل اینکه عده ای این حقیقت را باور ندارند و مثال هایی از آرزوهای برنیامده خود در زندگی ارائه می کنند این است که : گام سوم را درک نکرده و برنداشته اند. زیرا بدون کامل شدن این مرحله، وجود گام اول و دوم بی معناست.

  گام سوم به کار بردن هنر پذیرش است. سامانه ی راهنمای شما به این دلیل وجود دارد. از این طریق می توانید فرکانس های وجود خود را با فرکانس های آرزویتان هماهنگ کنید. درست همان طور که فرکانس دستگاه رادیو با فرکانس ایستگاه فرستنده می باید هماهنگ شود تا بتوانید برنامه دلخواهتان را بشنوید. تا در حالت پذیرش نباشید. خواسته های شما حتی اگر اجابت شوند، برای شما برآورده نشده باقی می مانند.

  بخواهید تا به شما داده شود

دیدگاهتان را بنویسید

دریافت بخشی از چکلیست