داغترین بازار املاک

داغترین بازار املاک

داغترین بازار املاک و مستغلات

جالب ترین بازار املاک و مستغلات در سال 2017 است؟ اینها را در ساحل نشان می دهد، به این معنی که این ممکن است سال شما را به جهش و خراب کردن خانه رویایی خود را.

توسط لورن فیلیپس
Trulia اخیرا لیست خود را از ۱۰ داغترین بازار املاک و مستغلات را برای تماشا در سال ۲۰۱۷ منتشر کرده است و هیچ تعجبی ندارد- چندین بازار ساحلی این لیست را ایجاد کرده است. Trulia رتبه بندی خود را از ۱۰۰ بزرگترین مناطق مترو در سراسر کشور بر اساس پنج معیار: جست وجو بالا جستجو، کاهش میزان خالی، مقرون به صرفه بالا، نرخ بالای رشد شغلی و جمعیت بالا از مردم با نتیجه از انتخابات ریاست جمهوری.

“داغترین” بازارها بسته به اینکه شما با رتبه بندی داغترین بازارهای سالیان صحبت میکنید متفاوت است. اما اگر شما به دنبال املاک ساحلی در یک شهر مقرون به صرفه هستید که تعداد کمی از مردم از آن بیرون می روند، این فهرست از داغ ترین بازارهای ساحلی سال ۲۰۱۷ ممکن است برخی پیشنهادات ارائه دهد. اگر به دنبال سرمایه گذاری در بازار مسکن در حال بهبودی هستید و فرار از ساحل خود را بخرید، این بازار داغ را در نظر بگیرید:

  • JACKSONVILLE، FLORIDA

جکسونویل شماره یک به طور کلی و شماره یک در فهرست ساحلی، نرخ بالای رشد شغلی و علاقه فراوان از خارج از شهر به دنبال حرکت در آنجا است. از همه مهمتر، آن مقرون به صرفه تر از سایر بازارهای مشابه در ایالت است.

  • CAPE CORAL FORT MYERS، FLORIDA

منطقه کاپ کورال-فورت مایرز در ساحل خلیج فارس در رتبه دوم در کل و در مناطق مترو ساحلی، نرخ چهارمین رشد شغلی در کشور و نرخ خالی در حال کاهش است؛ چرا که مردم به ساحل آفتابی آن دامن می زنند.

  • DELTONA-DAYTONA BEACH-ORMOND BEACH، FLORIDA

شماره سه برای مناطق ساحلی و شماره ۳ به طور کلی بر روی فهرست Trulia، این منطقه در طرف آتلانتیک فلوریدا نرخ رشد کار را برای منطبق با منطقه کیپ کورال-فورت مایرز و نسبت بزرگی از مردم به دنبال حرکت در آن در مقابل مردم به دنبال حرکت دور – نه به آن روزهای بلند، آفتابی و درجه حرارت بالا در طول سال.

  • TAMPA-ST. PETERSBURG-CLEAR WATER، FLORIDA

تامپا-سنت منطقه متروی Petersburg-Clearwater در خلیج تامپا، در سمت خلیج فلوریدا قرار دارد. این در مجموع پنج بود اما چهارم برای مناطق ساحلی، با رشد شغلی و قیمت مناسب است.

  • CHARLESTON-NORTH CHARLESTON، SOUTH CAROLINA

چارلستون در حقیقت به عنوان یک نقطه توریستی است که اخیرا به نظر می رسد که جای تعجب نیست که این مکان نیز جایی برای حرکت است. تعداد این تعداد ۷ نفر به طور کلی و تعداد ۵ برای مناطق ساحلی رتبه بندی شده است. این شهر پورتور Lowcountry دارای تعداد زیادی از افرادی است که به دنبال حرکت هستند (در حالی که تعداد کمی از آنها به دنبال حرکت هستند)، قیمت مناسب و رشد شغلی مناسب و صحنه های شگفت انگیز آشپزی.

پنج شهر ساحلی بعدی، علاقه مندی بالا، سهولت دسترسی خوب و رشد شغلی را در پنج سال گذشته به اشتراک می گذارند. برای بهترین مناطق ساحلی آینده زندگی کنید:

  • NORTH PORT-SARASOTA-BRADENTON، FLORIDA
  • WEST PALM BEACH-BOCA RATON-DELRAY BEACH، FLORIDA
  • FORT LAUDERDALE-POMPANO BEACH-DEERFIELD BEACH، FLORIDA
  • NEW ORLEANS-METAIRIE، LOUISIANA
  • SAN DIEGO-CARLSBAD، CALIFORNIA
این مطلب به نظرت چطور بود؟
5.4/10

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://kaaam.ir/?p=1757